Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

23 lut 2008, 09:37

Dzień doberek, ale czy taki doberek to nie wiem, wieje u nas jakby się kto powiesił. Nocka też nie najlepsza więc chociaż odrobinę radości dla Sikorki, zasadźcie jej drzewko :-D

http://sikorkowa.posadzdrzewo.pl/

A dla Igusi faktycznie wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ani się anza obejrzysz jak dogoni całą resztę :-D

I pewnie później wpadnę :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

23 lut 2008, 09:57

dziewczyny normalnie u nas w nocy trąba powietrzna
tak wialo ze az sie obudzilam bo mi okna skrzypiały a mam plastiki
pod domem wielkie kasztanowce goeły sie jak wierzby
normalnie armagedom
ciekawe jak u tesciow bo oni tam pod lasem wiec zawsze wiekszy strach

no i babcia w szpitalku bo on na takiem wygwizdowiu i stare okna maja
no i jest specyficzny bo okrągły wiec pewno wialo w same okna

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

23 lut 2008, 11:02

Hej!!!

U nas też wieje okropnie...całą noc i cały dzień... :ico_olaboga: a miał być wiosenny weekend!!! :ico_puknij:

Anza zobaczysz, teraz jak się Iga rozkręci to będzie jazda...życzę udanego zdobywania świata!!!
Jagódka ja cały czas trzymam kciuki za Twoją Babcię!!!

U nas nocka w miarę...chociaż Hanka ciągle krąży po łóżeczku. No i wstała z kupskiem...muszę jej ugotować kleik ryżowy...ale ona nie chce jeść ryżu...ja pierdzielę...nie mam już siły...
Poza tym w domu sajgon...wszystko wszędzie...masakra.....Lecę, bo Hanka trochę marudzi i może jakoś razem z J się nią zajmiemy przez godzinkę a potem pójdzie spać...
Miłego dnia, oby ten wiatr już nas opuścił...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

23 lut 2008, 11:03

ja na chwilke tylko.....nocka taka ze dnia nie chce sie zaczynac...mala budzila sie z krzykiem co pol godziny...i to tak wrzeszczala ze nie dalo jej sie uspokoic....usypiala na rekach w koncu i tak w kolko...glowa mi peka...malej juz przeszlo a tatus odsypia...tylko ciekawe czy mama tez potrzebuje odespac...chyba mam zly dzien ale czuje sie jak niewolnica....to ja ja usypialam,to ja karmilam i to ja wstaje rano a nie A. :ico_zly:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

23 lut 2008, 11:44

WIEJEEEEEEE

u nas nocka też kiepska... pomijając fakt, że późno poszłam spać co zresztą mogłyście zauważyć :ico_oczko: to Iga budziła się chyba co godzinę :ico_spanko:

Iga się faktycznie rozbrykała :-) kręci się niemożliwie, z brzucha na bok z boku do siedzenia i spowrotem pełza już szybko, że trudno ją samą zostawić na chwilę no i staje na stopach i dłoniach i śmiesznie to wygląda :-D

Massumi no to niezłe prawdziwie męskie rysy będzie miał Twój syn :-D :ico_oczko: :ico_olaboga:

GLIZDUNIA, znam takie uczucia też się czasami czuję że wszystko JA muszę...
chociaż wczoraj byliśmy u mojej koleżanki :ico_ciezarowka: i R przewijał Igę potem zrobił jej mleko i nakarmił - aż w końcu sobie pomyślałam że nieźle to wygląda facet dzieciakiem się zajmuje a ja z koleżnaką pogaduchy i kawka :ico_noniewiem: hihihihi ciekawe co ona pomyślała... :ico_oczko:

lece bo dziecię się obudziło...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

23 lut 2008, 12:04

Ja się również witam :ico_haha_01:

Gratuluję Iguni postepów - mamusia pewnie pęka z dumy :ico_oczko:

U nas nocka standard - mały kręcił się niemiłosiernie, nie mógł znaleźć sobie pozycji, wzięłam go na ręce a on miał plecki mokre - było mu za gorąco. Zmieniłam mu kocyk na cieńszy, a dziś przed snem wywietrzę chyba sypialnię, bo on nie lubi takiego zaduchu :ico_noniewiem:

zborra a próbowałaś małej podać Smectę ? Mojemu po niej przeszło.

Glizdunia nie jesteś sama - mój mężulek też niewiele robi przy Wiktorze. Jak był mniejszy to chociaż go usypiał ( bo wtedy usypiał w wózku). A teraz pobawi go 5 minut i twierdzi, że on chce do mamy :ico_zly: Boże błogosław teściową :ico_oczko:

Wstaliśmy dziś o 7 więc mam już ogarniętą chałupkę, mały ucina sobie drzemkę.

Miłego dnia.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

23 lut 2008, 12:13

dzieki za kciuki moja kochane

a to moje rozbrykane dziecie http://pl.youtube.com/watch?v=hVHtMru7zDo

[ Dodano: 2008-02-23, 11:15 ]
a moja mala dzisiaj jadla na sniadanko parówe i chleb z masłem
co mam zrobic jak mi nie chce nic innego

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

23 lut 2008, 12:35

Ale ma radochę jagódka z zabawy :ico_haha_01: U mnie też tak pokój wygląda, gdy bawię się z Wiktorek - multum zabawek i innego sprzętu na podłodze :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

23 lut 2008, 12:54

jagodka24, ale się śmieje cudnie :-D :ico_brawa_01: a parówka od czasu do czasu jej w końcu nie zaszodzi, nie? :ico_oczko:
kamizela, hihihi to zawsze takie "porządki" panują przy zabawie :)
a moja coś ostatnio też obiadów nie chce jeść... i się nauczyła płakać przy jedzeniu - jak już nie chce jeść to krzyczy potem na chwilę przerywa patrzy na mnie i znowu płacze :ico_noniewiem: normalnie cwaniara jedna no :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

23 lut 2008, 13:01

GLIZDUNIA, myślę, że każdą z nas czasem dopada takie uczucie, mówię Ci mnie również :-D Ale ja zaliczyłam drzemkę z Karolkiem i już mi lepiej :-D

jagodka24, Jagódka super śmieszka, a Ty też tak trzymaj, uśmiech, uśmiech i jeszcze raz uśmiech, a nie jakieś dyrdymały na swój temat :-D

A ja musze złapać się za :ico_odkurzanie: i porozwieszać :ico_pranko: :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość