Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

22 wrz 2011, 11:58

ja to samo :-D .. ale nie moge tego nigdzie znalezc ... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 wrz 2011, 15:00

ale zdajecie sobie sprawę, że usg nie wolno często robic? :ico_nienie: to ponoć szkodzi dziecku w jakiś sposób. (oczywiście zbyt częste) dlatego w gabinetach lekarze robią je tak rzadko i co którąś wizytę.

ale przyznam, że i ja mogłabym pół dnia tak siedzieć z tym ;-)

@ jeszcze nie ma. wczoraj obliczałam, że jakby nie przyszła to termin miałabym na koniec maja, więc może do was bym dołączyła jako ostatnia ciężarówka ;-)

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

22 wrz 2011, 15:24

hejka

czuje sie dzis paskudnie......:(:( :ico_placzek: :ico_placzek: dosc mam

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 wrz 2011, 15:35

Brodzikowa, mdłości? :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

22 wrz 2011, 15:52

brodzikowa bardzo silna .... :ico_pocieszyciel:

ja zaraz ide z ukochanym zbierac kasztany a potem je ugotujemy ... mniam.....


ostatnio dowiedzialam sie od szagierki ze przeczytala w internecie ze po slubie mozemy dac dziecku mieszane nazwisko 2 czlonowe ... :-) a na to moja tesciowa... po co takie rzeczy wymyslacie...tak mieszac u dziecka :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_puknij: a potem bedzie mialo problemy w szkole przy dokumentacji :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a na to szwagieka : tam pisze ze MOGA a nie MUSZA a na to tesciowa : no ja wiem ale po co takie "fanaberie i ze mamy nie dawac 2 nazwisk !!!!!!! a na to szagierka : a ty im nie bedziesz mowic co oni maja zrobic tylko sami zadecyduja o ich dziecku ... :ico_haha_01: a tesciowa sie zatkala..... normalnie szok ... nie spodziewalam sie ze szwgierka stenela by w "mojej obronie" :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

22 wrz 2011, 16:02

czuje sie dzis paskudnie......:(:( dosc mam
a co sie dzieje ?

kingoza, ja mam dwuczłonowe nazwisko ale dzieci mają jedno nie podoba mi sie jak dzieci maja dwa nazwiska

mdli mnie kurczaki kiedy te mdłości dadzą mi spokój ? :ico_olaboga:

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

22 wrz 2011, 16:05

hej dziewczynki!!!
Dawno mnie nie było, wiec na początku witam nowe mamusie :ico_brawa_01:
Współczuję tym wymiotującym i wymordowanym początkami ciaży, dziewczyny na pewno bedzie niedługo lepiej!!!
Tibby- trzymam kciuki za powodzenie misji ciąża
Kingoza- powodzenia w załatwieniu tych wszelkich formalności.
U reszty nie pamiętam co sie dzieje, bo za dużo postów miałam do prezczytania, a le wszytskie macie ode mnie buziaki!!!
U mnie ostatnio wiele sie wydarzyło, mianowicie w poniedziałek po wyjściu z domu- ja z mężem do pracy a dzieici do szkoły w łazience pękł weżyk u umywalki i nas totalnie zalało. całe szczęście, ze mąż zapomniał dokumentów i wpadł do domu o 11.oo, bo chyba do 15.00 to woda lałaby sie drzwiami i oknami. Mamy zalane dwa piętra, czeka nas generalnyremont, mówie Wam koszmar, wszystko zalane- gipsy z sufitów poodpadały, podłogi popuchły. 2 dni dochodziliśmy do siebie, aby to jakoś uprzątnac, :ico_placzek ale już jest w miarę, teraz musimy trochę to podsuszyc i szukac ekipy remontowej.
poza tym w ten weekend mam pierwszy zjazd i juz sie boję jak dzidiza to zniesie.
Trzymajcie sie, papapa

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 wrz 2011, 16:19

dziewczyny, powiedzcie no mi - z góry przepraszam, że z taką dziwną sprawą - ale jak u was na samym początku było z kupką? bo ja dziś dosłownie 3 razy byłam...? :ico_wstydzioch:

@ nie ma, brzusio boli... 37.1 na liczniku termometra.

[ Dodano: 22-09-2011, 16:21 ]
agasio, ja z moją dzidzią broniłam licencjat i dał radę ;-) Tak ładnie podpowiadał mamusi, że 5 na obronie była :ico_brawa_01: twoja malutka kruszynka też da radę :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

22 wrz 2011, 16:22

dziewczyny, powiedzcie no mi - z góry przepraszam, że z taką dziwną sprawą - ale jak u was na samym początku było z kupką? bo ja dziś dosłownie 3 razy byłam...?
ja nie miałam zaparć na początku tylko właśnie kilka razy chodziłam do kibelka :-) :ico_wstydzioch:
@ nie ma, brzusio boli... 37.1 na liczniku termometra.
trzymam &&&&& żeby nie przyszła a ile ci sie spóźnia ?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 wrz 2011, 16:27

ostatnią miałam 19.08, okres w zasadzie mam nieregularnie, bo ostatnio wyszedł mi po 24 dniach, ale wg mojego kalkulatora to już prawie tydzień... wiem, że może lepiej się póki co nie nastawiac, by potem sie nie rozczarowac.

jak sobie myślę, że mogłabym miec to swoje upragnione drugie, to mi sie serduszko cieszy. mówi się, że jak Bóg dał dziecko to i da Na dziecko :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość