Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

10 paź 2007, 07:57

joanna1111, super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Juli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ULA_TOMEK, Prześlij buziaki Anuli!!!!!!!!!! Czekamy na nią....

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

10 paź 2007, 09:43

heloł babeczki :-)

Joasia brawo dla córci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: silna dziewuszka

a u nas koszmarny dzien i noc za nami uff uff
było duzo płaczui mało snu, i nie wiem dlaczego :ico_noniewiem:
ale mam nadzieje ze dzie bedzie ok.

dziewczyny w co wy ubieracie maluchy na dwor
bo ja nie wiem czy juz zakladac kombinezon czy jeszcze dresik z polarku??

[ Dodano: 2007-10-10, 09:45 ]
ode mnie tez całusy dla Anuli, niech wraca do nas szybciutko :ico_brawa_01:

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

10 paź 2007, 10:31

Witajcie, ja tez mam problem z ubieraniem na ta pore bo na kombinezon za cieplo chyba jeszcze. Na razie zakladam dresik z polarku, pod spodem sweterek i body z dlugim rekawkiem i przykrywam grubsza kolderka. Chyba cieplo damiankowi bo spi po 3 godziny na dworzu. Gorzej jest jak wozek stanie, to juz krocej.

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

10 paź 2007, 10:36

Hello, my dzis wyspani, bo maluch obudził sie o 5 ale wziałam go do sibie i usnał przy cycu, dobrze ze mleko było :-D a teraz gada moja mała gaduła, normalnie buzia mu się nie zamyka :-D
A wczoraj wieczorkiem to myslałam ze ze śmiechu padne, jak tatuś zaczał mu bajkę na dobranoc czytać i czym tatus głośniej czytał to on głośniej gadał i tak jeden drugiego próbował przekrzyczeć :-D

Sosim ja jak jest chłodniej to ubieram malucha w taki cienki polarowy kombinezonik, bo dresik jeszcze za duzy, a tam ma przynajmniej łapki schowane to mu nie marzna i przykrywam kołderką lub kocykiem i tyle, mysle ze na te grusze kombinezoniki to jeszcze przyjdzie czas :-D
A co do nocki to pewnie Zosia się za mamuśka steskniłą :-D

A ja wczoraj byłam w odwiedziny u koleżnaki jeszcze z technikum i sie smiała bo wzieła mojego PAwełka z wóżka na rączki i gada do niego a on wogóle na nia uwagi nie zwracał tylko wpatrzony we mnie jak w obrazek :-D ale po minucie już sie na patrzył i zaczał sobie z nową ciotką gadać :-D Fajne takie uczucie jak sie na ciebie ktos tak patrzy :-D

A mam pytanko moze sie orientujecie bo karmie malucha butelkami z Aventu i nie wiem kiedy przejsć na zmoczek dwójke z wiekszym przepływem, niby tam pisze ze juz mogę, ale boje sie zeby wogóle mi cycka nie pożucił

Tak sie zastaniwam czy nie zaczać juz czegoś mojemu maluchowi dawać, jakiś jabłuszek czy marcheweczek, ale jak to dać soczek wycisnać czy na tarce jakieś drobnej zetrzeć :ico_noniewiem: prosze o rade

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

10 paź 2007, 11:35

Witam was :)

Pozdrowionka dla ANI :ico_haha_01:

Ula
ja na pierwsze spróbowanko dam Milence soczek z buteleczki Bobovity i jabłuszka też ze słoiczka. Wiesz teraz te jabłka to też takie sobie, więc narazie dam gotowe, a z czasem będę przecierała jabłuszka. Co do soczków to nigdy nie wyciskałam tylko kupowałam soczki w sklepie. :)

Ula co do smoczków Avent to ja zmieniałam tak po 3 miesiącu...

Joasiu brawa dla Julii :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczynki słyszałyscie o K@tce? tak mi jej szkoda, że straciła drugie dzieciąko... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
aż brak słów....to bardzo niesprawiedliwe... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

10 paź 2007, 12:36

Hej dziewczyny.
Moja tak wczoraj dostarczyla nam radosci :ico_brawa_01: A ona sama tak sie zmeczyla ze spala jak zabita :-D
A z ubieraniem nie mam jeszcze problemu bo u nas jest cieplo.Juli ma body na dlugi rekawek,czapeczke,spodenki i przykrywam kocykiem.
Violu bylam na majowkach. :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-10, 12:43 ]
Ula ja tez mam butle i smoczki z AVENT-u(ktore i tak tylko leza) :-D i z tego co sie orientuje to nr.1-dla niemowlat, nr.2 dla dzieci od 1m-ca, nr.3 od 3m-c, nr.4 od 6m-ca

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

10 paź 2007, 13:53

Hej dziewczyny :-D
Nie było mnie długo, ponieważ nie mogłam się zalogowac na forum, a później też nie miałam czasu, ten czas tak szybko leci, że nie wiadomo kiedy dzień mija :ico_szoking:
Moja gadaułka właśnie sobie ucina drzemkę :ico_oczko: Wczoraj miała ciężki dzień bo ciągle płakała :ico_olaboga: Na szczęście po 20 już zasnęła :-D
To bardzo przykre co spotkało Kasie i to w dodatku drugi raz :ico_placzek:
Ja dziękuję bogu, że mogę się cieszyć macierzyństwem, że mam zdrową córcię :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A i jeszcze w sobotę dostałam smska od Madzi (małolaty)
Hej Kinguś! co tam słychać u Ciebie? a na forum? nie mam kiedy do Was wpaść bo mały ma kolki i cały dzień mi nie śpi a jak już uśnie to na pól godz. z zegarkiem w ręku a później 2 godz.płaczu. byliśmy u lekarza Kubuś ma 64cm i waży 8kg! taki duży chłopak :) Przesyłam całuski

I w poniedziałek
Cześć cześć :) no powiem Ci że podaję mu debridat na rozbicie bąbli powietrza i bobotic na wdęcia, a sama piję pół karmi przed snem i muszę powiedzieć że mały wogóle mi nie płacze! brzuszek go nie boli i jest taki spokojny teraz! my też mamy szczepienie 17,10 :) a dzisiaj idę do gina bo wszystkie terminy od sierpnia były zajęte. Pozdrawiam gorąco i całujemy :*

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

10 paź 2007, 14:51

Hej Kingus dziekuje za pozdrowionka od Madzi. :ico_brawa_01: Przeslij jej buziaczki od nas.Kubus ma 8 kg :ico_olaboga: Jest co nosic :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

10 paź 2007, 15:03

No hello, mójj maluch własnie wietrzy się na balkoniku, a ja juz zdąrzyłam obiadek zrobić :-D
chyba bede musiała już mu smoka w butelce zmienic bo my ciagle na jedynce ciągniemy :-D
No i chyba skusze się na jakieś jabłuszko dla malucha, a niech się chłopinka pocieszy trochę, anie tylko mleko i mleko :-D

Buziaczki dla Malolaty :ico_buziaczki_big: i mam nadzije ze niedługo kolki bedą już tylko wspomnieniem i szybciutko tu do nas wróci :-D

Joasiu to ci zazdroszcze bo u nas to już normlanie zimą czuć :-D a ja to by wolała jednak taką śliczną złotą, polską jesień :-D

No Kinguś zgadzam się z tobą pzy tych naszych maluszkach to ani się obejrzysz a dzionek zleciał :-D

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

10 paź 2007, 15:55

u nas 10 stopni, zimno jak djabli. coś było nie tak bo wejść na forum parte dni nie mogłam. Teras maluszek śpi więc nadrabiam zaległości

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość