lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

21 kwie 2007, 20:49

Lemoni ja wiem tylko tyle,ze w londynie jest drogo,bo jak wynajmowalismy 2 pokoje za 625f ,to kolezanka z londynu sie smiala,ze tak tanio...ale jak tam jest to nie wiem :ico_noniewiem: ...dziewczyny ,a jakbym chciala np na priva komus cos wyslac,to jak to sie robi? Lemoni pewnie dostalabys jakies pieniazki jako samotna mama,ale chyba najpierw musisz miec jakis tygodnie przepracowane,ale tez reki sobie nie dam uciac czy musisz...moze i bez tego cos ci sie nalezy...kasiaa lenka ma super piaskownice...kasik jeszcze troszke :-D

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

21 kwie 2007, 23:25

Lucy ten szampon to SIMPLE BABY SHAMPOO, biala butelka z malutkim slonikiem, ja dostalam probki ich kosmetykow w szpitalu, nie zawiera perfum ani nie jest koloryzowany :ico_haha_01: . Na poczatku radza nie myc glowki szamponem, tylko mydlem do cialka.
Ja przez pierwsze trzy miesiace naprzemiennie dodawalam do kapieli zaparzony rumianek lub siemie lniane lub krochmal, ale naprawde to oilatum jest niezastapione.
Kasia piaskownica super, a Maya jeszcze sama nie chodzi.
Uciekam sie myc bo juz nie moge, caly dzien zabiegana bylam.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

22 kwie 2007, 09:42

Kasik widze ze trzymasz sie dzielnie, a dzidzia kocha Twoj brzuszek bo tam fajnie i cieplutko :ico_brawa_01:
pozdrawiam ide spac bo jestem padnieta po nocce :ico_spanko:
buziale

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

22 kwie 2007, 10:08

hihi, a juz myslałam, że będe dzisiaj pierwsza :-D

zgłaszam, że moje małe nadal w brzuszku bryka i chyba ani mysli wyjść :ico_noniewiem: :ico_olaboga: wszelkie znane mi metody zastosowane - jak widac efekt żaden...

miłego dnia...

P.S. nie zastosowałam tylko oleju rycynowego, bo tego sposobu akurat się boję :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 kwie 2007, 11:53

kasik twoja dzidzia jeszcze w brzuszku ,a juz taki uparciuszek :-D trzyma wszystkich w niepewnosci :ico_haha_01: to chyba bedzie gwiazda filmowa,chce miec po prostu wielkie wejscie i tyle :-D delfina ta firma simple jest bardzo dobra,ja mam krem do twarzy i jest super,nie ma zapachu i zadnych swinstw he he idealny dla alergikow...szamponik napewno tez zakupie w odpowiednim dla dzidzi czasie ;) nawet nie wiedzialam,ze oni dla dzieci tez maja :-D ...fajnie,ze alusia ma juz z glowy i tak dzielnie to zniosla,a i nathanek dzielny byl :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

22 kwie 2007, 12:08

martuchafrost, ...dobranoc, słodkich snów :ico_oczko:
Kasiunia, kogo moje piękne oczy widzą :-D ale, wiesz co? ty nie masz serca...chłop chory, a tobie figle w głowie :ico_haha_01: no, ale czego sie nie robi, zeby małe wreszcie wyszło :ico_oczko:
Delfinka no to jednak jestem na bieżąco, Maya jeszcze sama nie chodzi, ale roczek pewnie przydepcze :ico_oczko:
Lucy tez mam buzie bardzo wrażliwą, jak tylko nałoże coś innego to zaraz wyskakują mi jakieś cuda :ico_oczko:
Emila masz naprawde dzielną córe i synka, w koncu wytrzymał z sąsiadką, pierwszy raz bez mamy :ico_oczko: Alusia była bardzo dzielna :ico_brawa_01: ja na jej miejscu na bank bym zemdlala i zaden gaz nie byłby potrzebny :ico_oczko:

dziewczyny, wczoraj sprzątalismy do północy, wynieslismy taki wielki wór pyłu, zapchalismy odkuracz i trzeba bylo wyrzucic, no po prostu wysiadł, kuba sie wkurzył i jeszcze go trzasnął i tak zakonczyl swój żywot, dobrze, ze nie byl nowy :ico_oczko: no, ale mieszkanie posprzątanie, kuba dzis od rana maluje i moze wieczorem zacznie ta norka przypominac nasze gniazdko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

22 kwie 2007, 12:33

nie pokazywalam sie, bo chora jestem :ico_placzek: od 3 dni leze w lozeczku z temperatura 36.0 stopni i nie moge wstac, bo od razu mi sie w glowie kreci. Lekarz kazal tylko lezec, witaminy brac i duzo sokow pic, ale jak leze to oddychac nie moge :ico_placzek: i jeszcze taka sama w tym mieszkaniu, wczoraj sie mezowi poskarzylam przez tel i on chce jak najszybciej kupowac bilet i wracac, ale od razu pozalowalam tego, bo jeszcze moje maternity nie zalatwiione. Nikt nie chce dac mojemu mezowi mojego Matb1 (mowia ze mam sie sama po to zglosic i zadne tlumaczenie nie trafia do nich), a moja polozna nieuchwytna. W dodatku w osrodku nie chca mu podac numeru do mojeje polozej, i mimo choroby bede musiala juztro rano sama tam zadzwonic.

strasznie przepraszam, ze nie odpisalam na wasze posty i tak naprawde ich nawet nie przezczytalam, ale nie mam sily. nadrobie jak sie lepiej poczuje

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 kwie 2007, 13:01

jasnie pani wracaj do zdrowia....ale ci problemow narobili ...;(

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 kwie 2007, 13:02

ale super portrecik :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 kwie 2007, 13:43

czesc dziewczyny
dziekuje za zyczonka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

juz jestem w uk, szczesliwa z adasiem.... i zadnych rozstan wiecej hihi
moj ukochany powital mnie na lotnisku z duzym misiem lewkiem.... sliczny... leon hihi
balonikem wypelnionym helem "happy birthday madziu" i oczywiscie roze tez byly.... mowil, ze faceci patrzyli na niego dziwnie a dziewczyny sie sumiechaly..triche na mnie czekal, bo ja wyszlam ostatnia z samolotu...podreczny mialam daleko i musialam czekac, az wszyscy wyjda hihi no wiec adas czekajac na mnie obserwowal reakcje ludzi i sam sie smial hihi

wczoraj odpoczywalismy cale popoludnie... spanko itd... adas wciaz troche chory i oslabiony... biedak.... hihi
a dzis tez bedziemy sie kurowac....
jak dobrze razem...

JAsnie Panie zdrowka zycze!!!!
KAsik wyluzuj... maluch pewnie i tak cie wezmie z zsakoczenia hihi

milej niedzieli... pogoda sliczna...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość