Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 cze 2010, 22:39

i jadł 2łyżki ziemniaków ze szpinakiem...smakowało :-D
Dobrze, że je chłopak :ico_brawa_01:

A ja dziś zamiast słoczkowego jabłuszka utarłam sama i tak jak zawsze słoiczkowego zjadała 2 łyżeczki i się kwasiła , to przy tym zjadła ćwierć jabłka i tak jej smakowało że aż głośno ciamkała :ico_brawa_01:

Ogólnie dzień udany. Na noc chciałam dać Jolce mleczko zagęszczone kaszką ale jak poczuła że to sztuczne to zaczęła pluć i buźką szukać cycka no i opróżniła pięknie obie piersi :ico_brawa_01:

Lecę do łóżeczka, spokojnej nocy wszystkim :ico_spanko:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 cze 2010, 08:08

Qanchita, buziaczek dla Jolki za 4 miesiąc
u nas zęba też jeszcze brak cholera myślałam, że teraz lżej będzie a tu chyba ciut gorzej nawet :ico_zly:
pogoda masakryczna chyba pójdę rano na spacerek i dopiero po 16 2 raz wyjdę bo wczoraj siedziałam na ogródku to się tak zjarałam, że aż spać nie mogłam :ico_puknij:
a tu foteczka z nowych osiągnięć Lenki

no i my też już powoli na zupki będziemy przechodzić bo owocki ładnie je, dzisiaj zjadła troszkę kaszki i furorę robi kaszka do picia z nestle w szoku jestem jak ona to dulda
Ostatnio zmieniony 04 lip 2010, 11:56 przez riterka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

29 cze 2010, 09:27

riterka, kupę lat normalnie :-D Gdzie się podziewałaś przez cały weekend?

Śliczne foto :ico_brawa_01: Teraz ten etap bawienia się nóżkami. Wczoraj mieliśmy też ubaw z małej bo się obudziła po drzemce i jeszcze z zamkniętymi oczkami próbowała gierki do buzi wciągnąć.

Dziś chyba się upał stulecia szykuje. Wyszłam o 8 podlać pelargonie na parapetach a tu już taki upał że szok :ico_olaboga: A miałam do miasta wyskoczyć z Jolką ale chyba sobie podaruje bo się ugotujemy w aucie bez klimy :ico_zly: :ico_zly:

A mówisz że kaszka do picia Nestle taka pyszna? Muszę spróbować bo moja kaszkę to i owszem, ale tylko na moim mleku :ico_zly:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

29 cze 2010, 19:29

riterka, ale malutka fajniusia :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

29 cze 2010, 20:32

karmelka, dziękuję bardzo :ico_sorki:
Qanchita, balowałam :ico_oczko: grill i te sprawy, od tygodnia Lenka definitywnie zerwała z cycem więc pifko czasem wypiję :ico_oczko:
matko ale te upały są straszne
no moje już śpią mąż ogląda mecz mam wolne :-D
a ziemniaki ze szpinakiem moja też zjadła ze 3 łyżeczki a ja jak to powąchałam to miałam odruch wymiotny, a dzisiaj zupka poszła w ruch prawie pół słoiczka zjadła, za to ma teraz kupeczki cudne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

29 cze 2010, 20:55

od tygodnia Lenka definitywnie zerwała z cycem więc pifko czasem wypiję :ico_oczko:
zimne piwko do grilla... ale kusisz kobieto :ico_nienie:
Ja póki co tylko karmi piję lub lecha bezalk.
dzisiaj zupka poszła w ruch prawie pół słoiczka zjadła, za to ma teraz kupeczki cudne :ico_oczko:
Obiadkowanie na całego :ico_szoking: My dziś przed południem kleik ryżowy mieliśmy a po południu jabłuszko. Też smakowało :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 cze 2010, 21:57

hej!
Qanchita, ano je....
kaszka z nestle jest na prawdę pyszna...choć mój jej jeszcze nie pił, ale pamiętam, że Hania wciagała ostro!
A ja dziś zamiast słoczkowego jabłuszka utarłam sama i tak jak zawsze słoiczkowego zjadała 2 łyżeczki i się kwasiła , to przy tym zjadła ćwierć jabłka i tak jej smakowało że aż głośno ciamkała
i wcale się nie dziwię! mi te gotowe desery też nie smakują...jak dla mnie za słodkie! i moje dzieci ich nie tolerują, a młody normalnego jabłka zjadł pół i też se mruczał z radości
riterka, ślicznie!!!!!!!!! brawa wielkie! mój zacofaniec jeszcze nie sięga no nóg...ehhehe

mój dziś nie dostał słoika....
w nocy musiałam też dawać butlę! łotr jeden...przez to w cyckach powoli pustynia... :ico_placzek:
ze 2razy w dzień pociumkał....ech....

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 cze 2010, 09:17

Dzień dobry :-D

Dzień w sam raz na wyskok nad morze... ale pomarzyć sobie można :ico_oczko:
Na 11 lecimy do przychodni na szczepienie i już się strasznie boję :ico_placzek:
w nocy musiałam też dawać butlę! łotr jeden...przez to w cyckach powoli pustynia... :ico_placzek:
Zadziwiające jak szybko organizm reaguje. U nas ostatnio wystarcza mojego.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 cze 2010, 10:00

dobry den...

Qanchita,trzymam kciuki! nie bój się, będzie dobrze....trochę popłacze i już...
no u mnie susza straszna.....to znaczy, przy odrobinie wysiłku i chęci mógłby jeść i jeść...ale jemu się zwyczajnie nie chce szarpać......pociumka chwilę i już się wydziera...nie wiem co robić....z jednej strony chciałam karmić piersią dłużej....ale, jak już samo fajnie zanika to nie wiem czy dalej walczyć i pobudzać się laktatorem??? jestem w kropce.... :ico_noniewiem:

nocka w miarę....jadł po 22! i już po 1...ale potem do 5był spokój :ico_sorki: po 22 był cyc i butla...potem sam cyc, a rano już butla....

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

30 cze 2010, 20:16

witam
matko niech ktoś to wyłączy idzie oszaleć przez te upały :ico_zly:
dzisiaj zakupiłam Lence majty takie cudne kolorowe i jak ubieram koszulkę to przynajmniej pieluchą nie świeci :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-06-30, 20:18 ]
Qanchita, jak po szczepieniu? smarujesz tym żelem przeciwbólowym?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość