SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

20 sie 2009, 15:00

cholerka chcialam jechac gdzies z Kuba odwiedzic jakas znajoma a nie mam fotelika :ico_placzek: tzn mam ale stary juz troche za maly dla niego :ico_noniewiem: i nie wiem co robic chciala bym wyjsc puki sie czuje w miare a potem juz bede musiala wytrzymac :ico_oczko: jednak tylko odwiedzinki wchodza w gre bo sama do parku boje sie z nim isc :ico_olaboga: lepiej zeby jednak byl ktos jeszcze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

20 sie 2009, 15:02

Wiesz on to tak tłumaczy, że nie chce wychowywać dzieci w takich warunkach, nie na swoim itd. chciałby żebym sobie odpoczęła od obowiązków domowych poszła sobie do pracy :ico_puknij:
do niego moje argumenty nie trafiają. Nie chcę żeby decyzja o dziecku była tylko i wyłącznie moją decyzją i to jeszcze wymuszoną na nim.
więc ulegam...
no i weź przegadaj takiego a ja jestem strasznie wrażliwa na tym punkcie i zaraz rycze i już mi się odechciewa gadać :ico_puknij:
Ehh tylko go upić i zgwałcić :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-08-20, 15:07 ]
Sandrusia u nas fotelik jest ok ale ktoś musi jechać z tyłu z młodą bo straszny pożyganiec z niej :ico_olaboga:
jakieś krótkie odległości to jest w miarę.
a sama torebki sobie nie podłoży, a jak ja podkładam to i tak za chwile ją odpycha i wszytko jest zażygane :ico_olaboga: ehh...

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 sie 2009, 15:25

SANDRUSIA)), no to może spacerek koło domu,dziecku i tyle wystarczy od biedy :ico_noniewiem: a fotelik kupuj nowy to i do mnie przyjedziesz :ico_oczko:

Kinga_łódź, pewnie,no nic na siłę,najważniejsze żeby dziecko było chciane choć zazwyczaj po wpadce niby nie i tak się cieszy i jest dobrze.A ,że ty zaraz płaczesz to ja rozumiem,też taka miękka kluska jestem w pewnych kwestiach.
no a co do gwałtu :ico_haha_01: całkiem nie złe wyjście :ico_haha_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

20 sie 2009, 15:57

zubelek, ja mam nowy fotelik ale maz go do pracy zabral w swoim samochodzie , Kubus jednak poszedl spac a ja znow nie czyje sie na silach by wyjsc :ico_zly: i tak to ze mna jest , juz czekam na sobote bo L ma wolne i przynajmniej zabierze Kube do parku i sie dziecko wybiega :ico_sorki: bo juz 2 dni w domu siedzi :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 sie 2009, 16:34

SANDRUSIA)), rozumiem,no ale może dobrze,że wziął ten fotelik,pojechałabyś gdzieś i poczuła się źle i tylko byś się męczyła.Małemu nic nie będzie jak posiedzi w domu i zaopiekuje się mamą :ico_oczko:
Oj my też w domu siedzimy,przestało padać ale Zuzia zasnęła no więc niech sobie pośpi.Ja czuję się dobrze,tylko też spać mi się chce ale nie mogę się położyć bo jednak później mam problemy ze spaniem w nocy :ico_noniewiem: Żeby nie ta nuda,to i by mi się mniej spać chciało. parę tygodni czułam,że jestem w ciąży ale już mi przeszło :ico_haha_01: tzn nie czuję się w ciąży :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

21 sie 2009, 13:48

No i co tu taka cisza dzisiaj???

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

21 sie 2009, 22:47

halo:) Mnie dziś nie było,tzn do południa obiad itp a po południu byliśmy na zakupach.Jutro jadę na wycieczkę a w niedziele do brata i bratowej mają od miesiąca dzieciątko,muszę ich odwiedzić i bratowa urodziny ma,chociaż w sumie mnie tam nie rwie :ico_haha_01:
No więc będę prawdopodobnie dopiero w poniedziałek. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

24 sie 2009, 12:03

Hej laseczki :ico_kawa:

U nas weekendzik minął szybko :ico_szoking:
W sobotę jeździliśmy troche po mechanikach i szukaliśmy opon do autka bo tu jest cos takiego, że można mieć każdą oponę inną :ico_szoking:
No ale w PL za takie coś mogą zabrać dowód rej. więc dziś mój K ma jechać do jednego
bo ma załatwić oponki na dziś.
Wczoraj pojechaliśmy do parku i były koniki ale niestety nie do po dotykania :ico_noniewiem:
Eliza oczywiście miała radochę :ico_oczko:
Ja miałam trochę poćwiczyć jazdę autem bo od roku nie jeździłam :ico_szoking: wsiadłam i co od początku trzeba ćwiczyć bo po pierwsze po innej stronie kierownica i oczywiście drugą stroną jeździć :ico_szoking: mój na mnie nakrzyczał ja się zestresowałam i powiedziałam, że już nie jeźdzę :ico_puknij:
Nie sądziłam, że tak ciężko pójdzie :ico_olaboga:
A do PL 1600km Kuba sam nie pojedzie (chyba?!)

A tu kilka foteczek :ico_oczko:

Szaleństwa z piłką
Obrazek
Mój brudasek :ico_oczko:
Obrazek
Zaraz wam wyjaśnie do czego jest ta latareczka :-D
Obrazek
A tak Eliza lubi nakrycia głowy
Obrazek
Kąpiel w wanience w upalny dzień
Obrazek
Obrazek
A tak się pożycza piłeczki z pola golfowego (to wczorajszy wypad) :-D
Obrazek
Obrazek
Moje kochane całuśniki
Obrazek

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

24 sie 2009, 17:30

Kinga_łódź, sliczne zdjecia :ico_brawa_01:
kochane u mnie lepiej o wiele :ico_sorki: ale wczoraj wyladowalam w spitalu przez te wymioty :ico_olaboga: dali mi tabletki i juz jest o wiele lepiej :ico_sorki: dzis nawet odwiedzilam znajoma :ico_brawa_01: matwi mnie tylko to ze podejzewaja infekcje nerki :ico_noniewiem: ale jak mi przeszlo po tabletkach to moze to jednak nie ta infekcja :ico_noniewiem: w srode mam scan juz nie moge sie doczekac :-D a co u Was ????

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

25 sie 2009, 13:03

sliczne zdjecia :ico_brawa_01:
Dziękuję :ico_sorki:

Cieszę się, że już Ci lepiej :ico_sorki:
Piękne zdjęcie masz w podpisie :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość