kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

15 maja 2007, 09:38

Cześć dziewczynki :-D
Mordeczka - dobrze, że już jesteś w domku :ico_brawa_01: my też się za Tobą stęskniłyśmy, a Twój Kacperek fajniutki :ico_haha_02:
Hektorka - jeśli chodzi o kąpiele to karmię Krystiana przed kąpaniem, raz tylko spróbowałam po i płacz był okropny. Wczoraj prawie wogóle już nie płakał, myślę że mały musi się przyzwyczaić, on nie lubi być nagi i w tym jest problem, ale jakoś to opanujemy myslę tylko, że to kwestia czasu.
Fajnie, że już jesteśmy wszystkie w komplecie i możemy zacząć tu pisać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

15 maja 2007, 11:29

No to piszemy juz tylko na tym wątku?????????

Mordeczko witaj, Kacperek przesłodziutki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dobrze że juz jestes, wszystkie sie za tobą stęsniłysmy!!!!!!!!!! I bidulko tak sie bałaś cesarki no i ją miałaś, mam nadzieję że juz jest dobrze!!!!!!!!!

U nas dzisiaj znowu nocka super, przespał ciągiem 8 godzin :ico_szoking: :ico_szoking: , ale w dzien to nietety spał tylko jedną godzinkę i dlatego sobie mysle że przez dzien się wymęczy i dlatego tak w nocy śpi!!!!!!!!!

a oto najnowsze fotki Oskarita!!!!!!!!!

Obrazek

[ Dodano: 2007-05-15, 11:42 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-15, 11:44 ]
Jeszcze raz te pierwsze zdjęcie bo cos mi nie wyszło

Obrazek

[ Dodano: 2007-05-15, 11:50 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-15, 11:55 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

15 maja 2007, 12:15

Czesc dziewczyny ...OPatrze na wasze dzieciątka i nie moge uwierzyc ze juz takie duze tylko moj Kacper jeszcze malusi :-D ale obietnicy przynajmiej dotrzymalam i urodzilam ostatnia :-D Tylko co to za porod :ico_placzek: O 100000000000% lepiej rodzic naturalnie niz przez cc :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

15 maja 2007, 13:44

caro śliczny Oscarek i jaki już duży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Marzenka biedactwo, tak nie chhciałaś cesarki :ico_pocieszyciel: ja nie mam porównania czy lepiej naturalnie czy cc, a nawet dla mnie cc było wybawieniem... uważaj kochana na siebie, nie przemęczaj się i nie noś za dużo :ico_nienie: a Kacperek jest taki słodziutki :ico_brawa_01:

a u nas po dobrej nocy (tylko 2 pobudki :-D ) Vikusia ma "cienki" sen i wybudza się co trochę :ico_olaboga: dobrze, że po kilku deszczowych dniach dzisaj mamy słoneczko to pójdziemy wreszcie na spacer :ico_brawa_01:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

15 maja 2007, 13:46

Cześć Marcowe, Kwietniowe i Majowe Mamusie!
Caro z tym spaniem to masz super u nas noc mineła też spokojnie Kamilek zrobił pobudke o 1 w nocy, a o 5 to ja sama się obuziłam, gdyż tak bolała mnie pierś i wyglądała jak napompowany balon i musiałam moje kochanie obudzić bo mój laktator coś nie zadziłał bo żle był złożony.
Caro a malutki to taki słodki
Kari a u mnie jest na odwrót Mały to by tylko na golaska lezał wtedy jest taki zadowolony. :-D
Mordeczko to musiałaś się nameczyć.
Dziwuszki mam pytanko Czy smarujecie swoim pociechom bużke, jeżeli tak to czym. Bo ja niczym nie smaruje myje mu bużke przegotowana wodą czy to wystarczy, czy mam czymś posmarować.
Łuszczą mu się tylko brwi, ale położna powiedziała że to sa początki ciemieniuchy, i abym buzie mu tylko smarowała jak będe wychodzić na dwór

[ Dodano: 2007-05-15, 13:50 ]
Caro nasze maleńswa mają taki sam suwaczek, a ty chyba Oskarka urodziłaś 24 marca.
A ile waży twoje maleństwo

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

15 maja 2007, 14:01

hektorka ja smaruję Vikusi twarz codziennie rano po porannym myciu i używam do tego Kremu pielegnacyjnego z Nivea. I tym samym kremem smaruję jej buziaka po kąpieli. A przed wyjściem na dwór używam Kremu na każdą pogodę z Nivea.
A co do problemów z brzuszkiem i kupką to może pij tą herbatkę z Hippa z kopru włoskiego. Czytałam, że ona przenika do mleka mamy i pomaga dziecku z trawieniem.

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

15 maja 2007, 14:39

moja Martynka wczoraj zasnęła o 20 po płaczu i marudzeniu od 18,30 po kąpaniu ale spała do 00 potem obudziła się o 2 potem 4 i 6 czyli w nocy 3 razy potem od 6 juz nie spała ale jakoś nie mogła jeść piła 1 minutei ciągle się odrywała w końcu po męczarni dałam jej o9 sztuczne i wypiła50 i zasnęła do12 i potem jak dałam jej cycusia było ok nie wiem co to jest tak jakbym miała za mało mleczka .Wieczorem jest tak samo niby chce jeśc ale pije 2 minutki i się kreci i odrywa od cycka.Może wiecie co to jest co sie dzieje bo co do karmienia piersią to też jestem pierworódka bo Nicoli nie karmiłam tylko na początku a potem sztuczne bo mi zanikł pokarmObrazek

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

15 maja 2007, 14:48

Syla jaka ta twoja córunia słodziutka!!!!!!!!!!!! z karmieniem to Ci za bardzo nie pomogę bo ja już prawie 3 tygodnie jade na samej butli!!!

Hektorka faktycznie dopiero zauważyłam że nasi chłopcy maja taki sam suwaczek a ty chyba o mnie rodziłaś tak? Bo juz nie pamiętam!!!!

Ja młodemu smaruje codziennie buzkę tez Kremem pielęgnacyjnym z Nivea, kupilam tez z nivea krem na słońce, ale nie jestem zadowolona, bo okropnie ciężko sie rozsmarowuje!
dlatego mam pytanie do Kasi.k czy ten krem na każda pogode jest dobry?

[ Dodano: 2007-05-15, 15:00 ]
a Oskrek waży 4300, a ważony był w ostatnią środę!

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

15 maja 2007, 15:01

syla ja jestem zielona z karmienia piersią :ico_olaboga: ale w szpitalu babka od laktacji mi mówiła, że jak dziecko jest takie podenerwowane przy karmieniu piersią, to mozliwe, żekanaliki są zatkane i żeby przed każdym karmieniem masowac sobie piersi lub robic ciepły okład i wtedy mleko powinno szybciej lecieć...

caro ja sobie chwalę ten Krem na każdą pogodę :ico_haha_02: jest ciut bardziej gęsty nizpielęgnacyjny i trochę trudniej się go rozsmarowuje ale buziaczek po nim jest taki natłuszczony i tak jakby robił taka "warstwę" ochronną...

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

15 maja 2007, 15:05

Syla - ja mam dokładnie tak samo, Krystian ssie mleczko z piersi jakieś dwie minutki później się wierci kręci i marudzi :ico_olaboga: . Nie wiem czy mało mleka mam i mu nie leci, niby jak ścisnę pierś to mleczko wypływa więc nie wiem co jest grane. Właśnie przed chwilką po godzinie takiego karmiennia, dałam mu butle i zjadł aż 90 ml :ico_szoking: i teraz sobie leży i rozgląda się. Widzę, że się w końcu najadł.
My dzisiaj mieliśmy niespodziewane odwiedziny położnej, opamiętała się kobieta po tygodniu, że nie była u nas na wizycie. Taka troszkę przymulona babka z niej po 10 razy pytała się o jedno i to samo, wygłosiła swoje teorie na temat karmienia piersią, obejrzała pępuszek synka i na szczęście pojechała. Chyba jeszcze miała mi ochotę krocze sprawdzać, ale się nie dałam :ico_puknij: co mi tam będzie zaglądać skoro czuję że wszystko jest ok, a szwy mam rozpuszczalne. Wyszłam z założenia że już tyle mi tam w szpitalu pozaglądali, że na razie mam dość, jakby coś było nie tak to bym się sama domagała.
U nas słoneczko świeci dzisiaj i jest bardzo przyjemnie chociaż taki leeki wiaterek wieje. Mały przed południem pospał sobie w wózku na balkonie, dobrze mu się śpi na dworze :-D . Później może jeszcze pójdziemy na spacerek, a teraz zamykam bo mały cos marudzi.
Pozdrowionka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość