nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

24 sie 2011, 21:15

3godzinnych karmieniach

kurcze jak dla mnie to trochę za długo je, spytaj połoznej moze coś Ci doradzi...
bo to wygląda tak, że zje w ciągu 20minut z jednej cycki i śpi, więc ja go odbekam, potem tak śpi i śpi, aż się przebudzi po jakiś 10-20minutach no i druga cyca 20minut, potem znów śpi... ale jednak mu się przypomni o deserku no i tak potrafi jeść na cztery czasem sześć cycków i schodzi do 2-3godzin w sumie ze zmianami pieluszek :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

24 sie 2011, 22:04

ja mam podobnie z tym, ze mi pozostaja dwa szkraby do zajmowania sie i co gorsza mój mąz pracuje w nocy od 19 do 7 rano tak więc cała noc moja i dzien w sumie tez bo odsypia... jestem zmęczona a do tego te upały :ico_olaboga:
To tak jak ja. Aczkolwiek mąz pracuje od 7 do 20 wraca koło 21 jak już starszy śpi i mniejszy przeważnie też. Kąpiel i reszta na mojej głowie i nocki tez bo on musi być przytomny jak jedzie do pracy. A pomocy nie mam znikąd. Sama sobie.

[ Dodano: 24-08-2011, 22:06 ]
nina0226, a jak mu się odbije to przystawiasz go jeszcze?? Bo ja jak mój odbije to przystawiam go jeszcze i on dojada tyle co się miejsca zrobiło :) I śpi do 3 godzin wtedy.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

25 sie 2011, 08:50

nina0226, a jak mu się odbije to przystawiasz go jeszcze?? Bo ja jak mój odbije to przystawiam go jeszcze i on dojada tyle co się miejsca zrobiło :) I śpi do 3 godzin wtedy.
no jak się rozbudzi na tyle, że chwyci cycka to przystawiam, a jak się nie rozbudzi to znaczy że mu wystarczyło i śpi. Mój w nocy śpi po 3-4godziny, a w dzień to tak czasem trzy ale zazwyczaj to dwie lub półtorej.

U nas nocka dziś jak marzenie! Obudził się o 1 zjadł dwa cycki, przewinęliśmy i zasnął do 5, potem zjadł półtorej cycki i znów zasnął aż do 8 :ico_brawa_01:.
Moja mama powiedziała, że może za mało tłuszczu w diecie mam i dlatego ten mój pokarm nie jest tak sycący, że on wciąż czuje się głodny i dojada... trzeba będzie spróbować wprowadzić jakieś zdrowe tłuszcze i zobaczymy

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

25 sie 2011, 09:40

Moja mama powiedziała, że może za mało tłuszczu w diecie mam i dlatego ten mój pokarm nie jest tak sycący, że on wciąż czuje się głodny i dojada
to jest mozliwe bo ja tak miałam z Kuba ,ze był głodny co 2 godziny i ciagle mało mu było a potm si.e dowiedzialam wlasnie ze mleko pewnie było za mało sycące ale kto mial mi o tym powiedziec ? jak ta połozna co przychodziła to mnie przed wszystkim tylko ostrzegalka czego nie jeść i w sumie to mało jadłam i z czego to mleko miło zrobic si.e sycące...

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

25 sie 2011, 09:47

Mieliśmy dziś super noc :-) Antoś poszedł spać o21, a obudził się o 5 :ico_szoking: spałam jak zabita, budzę się, patrzę, a tu 5. Potem zjadł i dalej spał do 8 :-)

Przez długi sen Niuńka pokarmu mi się nazbierało chyba, bo jak teraz zaczął jeść to mleko leciało pod dużym ciśnieniem, wylewało mu się i się denerwował. Musiałam go na chwilę odstawić, trochę odessać laktatorem i potem było już ok.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

25 sie 2011, 13:16

ooo farciary .. a ja dzis koszmar noc .. pobudka co 1,5 co godzine .... stekał prezył sie i kupy nie mógł zrobic .... jak zrobił to zasnął .. ale o 5 ... odpadam dziś

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

25 sie 2011, 13:58

Cześć Dziewczyny!! Melduję się na wątku!!! Dziś moja Weronisia ma tydzień!! Ale to zleciało, a z terminu miesiączki miałabym na nią czekać jeszcze 2 dni!! Dobrze że zaczęło się wcześniej bo mam to z głowy i super!! A do tego czuję się już całkiem dobrze i dziś po południu wybieramy się na pierwszy spacerek!! Jak troche upał minie, choć z tym to bedzie trudno, ale mam ogromną potrzebę wyjścia z domu!! JEstem w trakcie gotowania więc odezwę sie jak znajdę chwilkę!

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

25 sie 2011, 14:02

Katelajdka super gratulacje - witaj kobito rozdwojona ja pozdrawiam 2w1 :ico_placzek: oczekując na skurcze!!!!!!!!!!

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

25 sie 2011, 15:52

Katelajdka gratuluję!!! Jak będziesz miała chwile to opowiadaj co tam i jak tam u Ciebie wyglądało z porodem :-)

O a ja nakarmiłam małego oczywiście z trudem, bo od 8 do prawie 11 nam to zajęło... eh. Ale potem poszliśmy na trzygodzinny spacerek, no i powiem wam, że po tych trzech godzinach jak go nakarmiłam to zjadł tylko z dwóch cycków, zajęło nam to niecałe półtorej godzinki z odbekiwaniem i przewijaniem i zasnął :ico_sorki:. Tylko co tu zrobić, żeby on zawsze tak spał przez trzy godzinki, a nie po dwóch czy półtorej się budził?

[ Dodano: 25-08-2011, 15:54 ]
Karolka nie przejmuj się, niedługo i Ty się rozdwoisz :-)

[ Dodano: 25-08-2011, 17:51 ]
a ja mam pytanie: od której piersi zaczynać kolejne karmienie? Bo w jednej gazecie przeczytałam, że od tej na której się kończy, a w drugiej gazecie przeczytałam, że od tej od której się zaczynało.... i już sama nie wiem jak lepiej będzie :/. Jak wy robicie? i Jakie macie sposoby na to, żeby pamiętać, którą piersią teraz karmić? Bo mi się ciągle zapomina

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

25 sie 2011, 18:04

Katelajdka gratulacje!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Sliczne imie :))
a ja mam pytanie: od której piersi zaczynać kolejne karmienie?
i Jakie macie sposoby na to, żeby pamiętać, którą piersią teraz karmić?
Ja zaczynam od tej na ktorej skonczylam poprzednio karmic. A zazwyczaj jak Oli je z prawej pierwszej to ja calkiem oproznia a pozniej jak go daje na lewa to nie do konca i jak sie budzi potem na nastepne karmienie to czuje (a jak nie to macam ktora bardziej napeczniala) ze lewa jest pelniejsza wiec go do niej przykladam :) A slyszalam ze powinno sie wlasnie zaczynac od tej, na ktorej sie skonczylo zeby druga piers miala czas sie wypelnic.

My wlasnie wrocilismy ze spacerku do supermarketu i maly ciagle spi w wozeczku mimo ze nic go nie kolysze :ico_szoking: Za 30 min musze robic obiad dla M wiec pewnie wtedy sie obudzi i bedzie marudzil.. Juz wszystko sobie na obiad przygotowalam zeby jak najmniej miec do zrobienia ale gotowac jeszcze nie moge zeby nie bylo zimne jak M przyjdzie :ico_noniewiem:

Martasz zazdroszcze wyspania :-D Choc moj maly dzisiaj 2 razy wstawal i w miare ladnie zjadl, wykupal sie, pokrecil chwile i zasnal wiec nie bylo zle :ico_oczko:

[ Dodano: 25-08-2011, 18:06 ]
Aaa a dzisiaj byla pielegniarka i maly wazy 4450g :D Czyli 1030g przytyl od porodu :ico_brawa_01: Moj maly pulpecik :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości