Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

08 sie 2007, 18:12

szkrab, gratulacje dla córci, że nauczyła się sama siadać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja też już o tym marzę ale widzę , że muszę jeszcze trochę poczekać bo Joaś ma pół roku

Dora1, a dlaczego chcesz przestawiać Bartka na spanie 1xdziennie???

Dziewczyny ale mi się dzisiaj nic nie chce oprócz spania :ico_noniewiem: niestety jestem jeszcze w pracy, a potem zanim zasnę to minie jeszcze kilka godzin: najpierw obiad, potem zabawa z Joasią, potem kąpiel, usypianie itp.
Nawet nie chciało mi się dzisiaj pisac na TT :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

08 sie 2007, 21:10

Dora na szczęście nie mogę gada znaleźć. To był chyba jednak zastój pokarmu. Mam nadzieję.
Szkrab moim marzeniem jest, żeby Oliwka spała o 20. Ostatnio robi sobie trzecią drzemkę ok 17 na spacerze (nie mogę nad tym zapanować) no i później walczymy do 22.
Życzę miłego pobytu w naszym pięknym kraju.
Magdzinka do której ty pracujesz, że jesteś jeszcze w pracy a zdążysz się jeszcze z Joasią pobawić. Ale za to pewnie rano możecie się powylegiwać razem. Super to zdjęcie z wiewiórką. Nie bałaś się?

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

09 sie 2007, 07:57

Magdzinka pisze:
Dora1, a dlaczego chcesz przestawiać Bartka na spanie 1xdziennie???

A bo Magdzinka spał by dłużej :ico_oczko: ,a nie tak po 1 godzinie 2 razy dziennie .Cięzko cokolwiek zrobic w domu,czymkolwiek się zająć ,bo go położe i juz wstaję :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: No własnie ile Ty pracujesz ,że cały czas jestes w tej pracy :ico_szoking:
Żaba uff to fajnie ,mam nadzieje ,że to był naprawde tylko zastój pokarmu :-) :-)
A gdzie się podziewa Akerl :???????? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

09 sie 2007, 08:16

Jestem,jestem,przez ta prace czas mi gdzies ucieka :ico_placzek: ,malo go mam nawet dla malucha.A jeszcze starszy wrocil z wczasow,i okupuje komputer. :ico_olaboga:
Filip,kiedy porowadzi sie go za raczki,zaczyna chodzic, :ico_brawa_01:
I to dziecko nie wiem jakim cudem jest wszedzie :ico_szoking: gdzie sie nie obroce,czy poloze ON JUZ TAM JEST :-D :ico_olaboga:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Wiktorii :ico_brawa_01:
Filip spi w ciagu dnia kiedy chce i ile chce :ico_olaboga: z reguly jest to po 15-20 min,jedynie nocki ladnie przesypia :-)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

09 sie 2007, 14:06

Żaba, Dora ja nie jestem cały czas w pracy :-D pracuję od 13 do 19 i jak wracam do domu to jest 19.30 karmię małą, potem jemy obiad, a Joasia leży wtedy na kanapie i się z nas śmieje, potem się z nią bawię albo jeszcze czasami razem wychodzimy na spacer z psem, o 20.30 lub 21 kąpiel, potem karmienie i albo mała zasypia od razu ok 22 albo jeszcze trochę leży w łóżeczku i słucha muzyczki aż w końcu zasypia :ico_sorki: I wcale rano długo się nie wylegujemy bo Joaś wstaje ok 6 :ico_szoking: czasami nawet wcześniej a czasami najpóźniej o 7. No i do 12 mam dla niej czas przed pracą.

[ Dodano: 2007-08-09, 14:08 ]
Żabajakoś nie boję się tych wiewiórek w Łazienkach - one wszystkie są bardzo przyjazne i interesują je tylko orzeszki

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

09 sie 2007, 15:12

Witam serdecznie....... Można dołączyć :ico_haha_02:
Mam już skończone te piękne 30........ Mamą zostałam póltora miesiąca temu. Natalka jest cudowna i poza marudzeniem od czasu do czasu nie mamy w sumie żadnych kłopotow... Prynajmniej na razie oj żebym nie zapeszyła :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

09 sie 2007, 15:21

abegano, witaj :ico_buziaczki_big: ale masz słodkie maleństwo :ico_brawa_01: ale ten czas szybko leci, jak patrzę na fotki dzieciaczków młodszych od Joasi to nie mogę uwierzyć, że ona też była taka mała a teraz ma już ponad pół roczku :-)

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

09 sie 2007, 15:28

Magdzinka, słodka twoja corunia!!!!! Ja sie nie mogę doczekać kiedy moja Pysia zacznie być komunikatywna ........ Na razie tylko cyc, przewijanie i od czasu do czasu jakiś uśmieszek do mamy i taty........ No i mnostwo spania :-D :-D

[ Dodano: 2007-08-09, 15:30 ]
ale pewnie za te pare miesięcy będę z rozżewnieniem wspominała "ale była malutka, słodziutka.."

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

09 sie 2007, 15:51

abegano pisze:ale pewnie za te pare miesięcy będę z rozżewnieniem wspominała "ale była malutka, słodziutka.."


dokładnie tak będzie hihi, ja często sobie wspominam te pierwsze chwile i tygodnie z Joasią - było cudnie, ale na szczęście nadal jest i każdy dzień przynosi coraz więcej niezapomnianych chwil :ico_brawa_01: To cudowne patrzeć jak mała rośnie , jak uczy się nowych rzeczy i jak coraz lepiej się z nami "dogaduje".

Jednak nie mogę się już doczekać następnego dzidziusia :ico_puknij: i tych wszystkich cudownych przeżyć tuż po narodzinach, i potem bycie 24h na dobę z takim słodkim maleństwem

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

09 sie 2007, 23:01

abegano, witaj,masz przeslodka coreczke :-)
Magdzinka,
Magdzinka pisze:Jednak nie mogę się już doczekać następnego dzidziusia

a kiedy planujesz?bo ja juz o takim cukiereczku moge zapomniec,ale na cudze popatrzec mozna :ico_haha_01:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość