SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

08 kwie 2007, 01:24

co tu tak cichutko ?? ja troszke zaniedbalam nasze tt :ico_sorki: :ico_wstydzioch: ale mam gosci maka moja przyjechala z moja siostrzenica i nie mam czasu na nic choc moj Kubus chyba przed babcia chce sie pochwalic i taki grzeczny sie zrobil sam zasypia i w ogole nie wiem ze mam dziecko :ico_noniewiem: spi calymi dniami i nicami a jak ne spi to tylko sie smieje i gada z nami swoim jezyczkiem hi hi prawie w ogole nie placze :ico_szoking:
co do koszuki to bardzo sie podobala :-D
dziewczyny wesolych swiatek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

09 kwie 2007, 20:20

Ojej..chyba wszystkie jeszcze jaja wcinacie, skoro tak tu pusto :ico_oczko:
Jak tam u was po świętach? Bo ja nawet objeść się nie mogłam :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

10 kwie 2007, 16:45

Święta i po Świętach :-) i przy okazji Chrzciny.
A tak wyglądała nasza Marti :
Obrazek Obrazek

A taki był torcik:
Obrazek Ubranko:Obrazek

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 kwie 2007, 20:38

No to Martynka już diabełka na ramieniu nie ma i grzeczna obiecała być :ico_brawa_01: ślicznie wyglądała :ico_haha_02: Torcik też niczego sobie, co przy moim absolutnym słodyczowym głodzie jest niebezpieczne :ico_oczko:
A Jagusia już w "akuku" się z babcią bawi :-D Wątpię, by sens rozumiała, ale straszną jej frajdę sprawia, gdy babcia sie za jej kocykiem - raz chowa, raz wynurza. Godzinami by tak mogła :ico_oczko:

Słuchajcie dziewczyny - mam do was pytanie - czy wasze maluszki też gdy chcą żebyście je na rączki wzięły tak strasznie sie prężą i nóżki prostują? Bo Jagusia, gdy grymasi i koniecznie w mamusine ramiona chce powędrować robi to nagminnie...Zaczęłam sie bać czy to normalne...
:ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Rosa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:35

11 kwie 2007, 20:51

Eve moja Aurelka to różne pozy potrafi zrobić.Jak ją trzymam na rękach to czasem też się pręzy i marudzi.Natomiast jak chce na rączki to raczej popłakuje.

kacpelina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 mar 2007, 20:05

11 kwie 2007, 22:06

czesc dziewczyny. Moj maly Kacper tez ze stycznia dokladnie z 29 urodzil sie o 5.15 rano.Mam jedno pytanko jak sie dodaje zdjecia zeby bylo je widac na forum.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

12 kwie 2007, 19:05

Witaj kacpelina :-) Mamy nadzieję, że zagościsz u nas na dłużej :ico_brawa_01:
A co do zdjęć - wejdź na jakąś stronę, która oferuje hosting zdjęć i wgraj swoje. Ja korzystam z fotosik.pl

A my z Jagusia jutro na kontrolę do pediatry się wybieramy, a wcześniej na pobranie krwi z paluszka, czyli płacz znowu będzie... :ico_noniewiem: Ale zobaczymy ile nasza długaśna dziewczyna urosła... Bo już do tego dochodzi, że jak się tylko cieplutko zupełnie zrobi to w spacerówkę przeskakujemy. Gondola już prawie za krótka...
A co u was mamuśki? takie zajęte jesteście? Bo cisza zupełna zapanowała...

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

12 kwie 2007, 22:25

Dzisiaj byłysmy na szczepieniu. Martynka zachowała sie wspaniale nawet nie piskła. Pielegniarka była zdziwona a inne mamy myslały ze zrezygnowałam ze szczepienia bo płaczu nie było slychać :ico_haha_01: Zuch dziewczyna.
Waży 5960,
Od jutra wprowadzamy soczek z marchwi, pózniej z jabłuszka. Zobaczymy jak jej bedzie smakować. Ostatnio na chrzcinach dałam jej an palcu bita smietane z :ico_tort: szkoda ze tego nie widziałyscie. Takie slodkie minki robiła.

A tak po za tematem to gdzie podziały się forumowiczki?? tak tu cicho...

Awatar użytkownika
arvona
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 09 mar 2007, 03:03

12 kwie 2007, 22:35

witam. strasznie mnie dlugo nie bylo a to dlatego ze moja Hania chorowala :ico_chory: :029: . Biedna bardzo była wymęczona tą chorobą.

Teraz na szczescie jest ok i malutkiej wrocil humorek i chec do zabaw :-) . dzisiaj troche poszalalam i kupilam mojej corci mase nowych ubranek. a to dlatego ze z bardzu wielu wyrosla. dziewczyny czy wy tez macie takie problemy ze spodenkami ze od 3-6 miesiecy sa zaciasne? bo ja malej musze zakladac od 6-9 zeby jej nie uciskaly.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

13 kwie 2007, 16:09

arvona, numeracja się nie przejmuj bo z tego co zauwazyłam to te metki sa przyszyte jak im sie podobało. Nie raz Marti nosi ubranko na 68 cm a z boku pisze że na 1 rok :-) bardzo ciekawe.

Dzisiaj piła pierwszy raz soczek z marchewki :527: chyba jej posmakowało, bo nie wypluła. Fajnie jest wprowadzac cos nowego i obserwowac maleństwa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość