Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

04 kwie 2008, 18:07

witajcie z wieczorka.

szczerze mówiąc to nie za wiele napisałyście.

Becia współczuję porządków po tym remoncie. A fotki świetne.

Kurcze, fajna pogoda się zrobiła, a ja do pracy muszę jutro iść :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Miki czuje się nadal średniawo, ale jutro idzie na imprezkę do swojej koleżanki. Niech biedaczek się troszkę pobawi. Na szczęście nie ma już temperatury i kaszle jakoś mniej. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje.

Maja zjadła właśnie kaszkę i za pół godzinki kładę ją spać. Ja dziś znów sama, bo mąż na studiach :ico_olaboga: Niech on już kończy to studiowanie, bo normalnie.....

Wpadę jeszcze później, jak dzieci zasną. Jak znajdę siłę.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

04 kwie 2008, 20:25

I ja się melduje wieczorkiem

Emilka śpi już od ponad godzinki ale raz mi się przebudziła z płaczem. Nie wiem może jej się coś przyśniło :ico_noniewiem:
A ja idę sobie zaraz zrobić kąpiel z mega pianką :ico_oczko:

becia zdjęcia cudofne :ico_brawa_01: i nie żartuj że nie masz ochoty tutaj zaglądać :ico_olaboga: może to przez @ ?? :ico_noniewiem:
urmajo widzę że na weekend zostajesz słomianą wdową. Ale nie martw się już pewnie niedługo :ico_oczko:

No nic idę się pluskać :ico_oczko: postaram się jeszcze zaglądnąć tutaj dzisiaj :-)

[ Dodano: 2008-04-04, 20:26 ]
Aaaaa urmajo zgapiłam się :ico_wstydzioch:
GRATULUJĘ 1000 POSTA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

04 kwie 2008, 20:43

dzięki Aga.

A tak w ogóle to tt nadal działa w czasie zimowym, bo ja pisałam posta po godz 19 :ico_noniewiem:

A teraz idę już spać. Majka zasnęła dziś z jakimś fochem. Strasznie płakała , bo domagała się mojej obecności. Musiałam siedzieć przy łóżeczku i trzymać ją za rączkę. Miki za to zasnął jak aniołek, mimo, że biedaczek śpi w swoim łózku, bo tak zawsze jak był zdrowy to spał ze mną na czas nieobecności taty.

[size=200]DOBRANOC[/size]

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

04 kwie 2008, 20:53

urmajo, faktycznie 1000 postów to już coś :-)
Beti ekstra zdjątka :ico_brawa_01:
Aga, Zuzia też czasem płacze przez sen, szczególnie jeśli miała dzień pełen wyjątkowych dla niej wrażeń :-)

Moja Niunia też śpi już od 21.00. Strzeliła kupala po kapaniu i nie mogła zasnąć, ale jak tylko ją przewinęłam wkitrałam do łóżeczka, chwilę pośpiewałam i zasnęła :ico_szoking: dochodzę do wniosku, że kluczem do samodzielnego zasypiania mojej córki było odstawienie od piersi. Jak zapomniała,, ze z cycusiem się zasypia, to teraz zasypia wszędzie, nawet u siebie w łóżku, bez noszenia, przekładania i cudowania. Ciekawe czy wytrzyma do rana :ico_noniewiem: Tak czy siak, program separacji od małżeńskiego łoża trwa :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

04 kwie 2008, 21:03

[size=200]urmajo [/size] to dopiero początki remontu hehe i niemam pojecia kiedy to sie skonczy ,jedno rozgrzebia zrobia i znowu nastepne ,a po kazdym dniu trza posprzatac bleeeeeeee

[size=200]aga[/size] nie to nie przez @ a niewiem co mi jakos tak ,nie ciągnie za bardzo :583:

[size=200]urmajo[/size] za 1000 posta :ico_brawa_01:

:ico_sorki: w imieniu zdjątek :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: THX

a moja jeszcze lata :ico_olaboga: spała prawie 3 h od 16 wstała przed 19 masakra

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

04 kwie 2008, 21:35

A ja już po kąpieli :-D
becia a może to przez ten remont. Nie dziwię się w sumie bo po całym dniu zasuwania masz prawo być zmęczona i ni e mieć ochoty na tt :ico_oczko:
Mam tylko nadzieję że wkrótce wszystko wróci do normy i znowu zaczniesz tutaj częściej zaglądać :-)
sensibel gratuluję konsekwencji w nauczaniu samodzielnego zasypiania :ico_brawa_01: hihi ale coś mi się wydaje że niedługo nacieszycie się z mężem łożem małżeńskim :ico_oczko:

No nic to ja powiem Wam już chyba dobranoc :-D
Spokojnej nocki i do jutra

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

05 kwie 2008, 17:04

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: łooooooo dzizasssssssss

a co tu teraz?????????? jeszcze dziś nikogo nie było? :ico_szoking:

to niezle :ico_olaboga: :ico_nerwusek: :569: spicie jeszcze?????????????????????????? :ico_nienie:

za kare nic wam nie napisze :-P :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

05 kwie 2008, 20:04

co ja widze jakie tu dziś pustki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
oj nieładnie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: wiem ze weekend sie zaczoł ale zeby az tak zaopuscic tt no wiecie- prosze mi sie tu ładnie poprawić
my z racji tego ze jutro robimy zaległy roczek dzien był zalatany od sklepu do sklepu
małe sprzatańko w domu jeszcze jutro z rana stół sie rozłozy i bedzie finito oczywiscie jeszcze kupa pichcenia mnie czeka :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
chyba dzis spac nie pujde
no nic ja zmykam szykowac dalej
a Wy prosze pisać

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

05 kwie 2008, 21:13

Witajcie z wieczora

WOW jakie pustki :ico_szoking:

Po pierwsze ja wiem że nasze dzieciaczki miały już roczek ale mimo wszystko pokolei dla [size=150]MICHASIA AMELKI BARTUSIA i MACIUSIA[/size] z okazji ukończenia kolejnego miesiączka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Emilka już śpi, zasneła przed chwileczką :-D
Dzisiaj prawie cały dzionek spędziliśmy na polku. Emilka pospacerowała sobie nie mówiąc o tym że całe spodnie były z błota :ico_oczko:
Jutro jedziemy w odwiedziny do znajomych więc będę dopiero wieczorkiem

A tak wogóle to poszliśmy z moim mężem na solarium i kurcze tak nas spiekło :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

05 kwie 2008, 21:31

witajcie wieczorową porą.

Dzień mimo pracy minął bardzo miło. Rano pobudka, nastawiłam pranie, nakarmiłam dzieci, posprzątałam łóżka i poszłam do pracy. Po powrocie wyprawiłam syna z babcią na imprezkę urodzinową do koleżanki i poszłam z Majką na spacerek. Wróciłam posprzątałam, uśpiłam Majkę i doczekałam się synka. Nawet mąż już wrócił.

gozdzik życzę udanej imprezki.

Aga nie zazdroszczę poparzenia. :ico_olaboga: Teraz musicie dobrze nawilżać skórę.

Wiecie dziewczyny tak sobie dziś pomyślałam, że normalnie nasz wątek chyba umiera śmiercią naturalną. Coraz mniej piszemy, jakieś takie zalatane jesteśmy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Chyba powinnyśmy się bardziej zmobilizować.

A mam jeszcze do Was pytanie: [size=150]jaką pastą myjecie ząbki Waszym pociechom?[/size]

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość