Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 kwie 2008, 21:41

agi pisze:Sorki,za wsadzanie nosa tam gdzie nie trzeba :ico_sorki:
, oki, nigdy przecież nie wiadomo z kim ma się do czynienia na necie :-D :-D Wiem że masz dobre intencje, a i w stresie często najciemniej pod latarnią :-)
Mróweczka pisze:A jutro imprezka
no to miłej zabawy :-D Ja też w końcu się wyrywam na balety. SAMA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D Na nk z dziewczynami się umówiłam na małe piwko :-) Oby nic mi planów nie pokrzyżowało, bo się napaliłam.

Hektorka, ten Bartuś to chyba czuły chłopak, tylko dziwne, że na Twojego Kamilka tę czułość :ico_oczko: skupia Nie, no żartowałam. Moja Julka też w taki sam sposób całuje. Aż strach, bo też już kilka razy drasnęła mnie zębiskami po nosie :-D A co do rozrabiaki... ja na spacer chodzę z sąsiadką, która ma 2,5 letnią córeczkę i ta mała tez już Julki się boi- a już nigdy nic przy niej nie je, bo moja zawsze jej wyrywa :ico_wstydzioch: :-D

A w ogóle to chciałam się pożalić, bo mnie dziecko zdradza- całą miłość ostatnio skupia na Babci (mojej mamie) Jeśli jest u niej na rękach i ja ją chcę wziąć, to krzyczy NE NE NE, macha rączkami i wtula się w nią, jakby od tego całe jej życie zależało. Ze mną nie chce już siedzieć tak długo jak zawsze, tylko leci na schody i krzyczy BABA. Teraz ja mam luzy,a Babcia zero spokoju. I smutno mi z tego powodu... Mama mnie pociesza, że może dlatego bo my zawsze razem i potrzebuje odmiany, a może dlatego, bo to ja jej ostatnio serwuję same nieprzyjemności: czopki, gruszki do nosa, niedobre leki... Sama nie wiem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-25 ]
Hektorka :ico_sorki: :ico_sorki: pięknie dziękujemy :-)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

25 kwie 2008, 21:48

[size=150]Dla Laurenki z okazji pierwszych urodzinek samych serdecznosci i pieknego,pelnego radosci dzieinstwa!!!!Moc buziakow!!![/size]
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 kwie 2008, 21:50

A ja mogę prosić o buziaki bez okazji? :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

25 kwie 2008, 22:05

Agi-no widzisz,kto cierpliwie czeka ten sie doczeka...brawa dla dzielnego Majutka za pierwszy zabek,ale mysle,ze teraz jej wychodza szturmem i dlatego tyle lez i bolu...biedulka :ico_placzek: A lato macie takie ekstremalnie gorace,ze mowisz,ze nie lubisz?No bo jak mozna lata nie kochac? :ico_noniewiem: Dziwne,ze w tej "Hameryce" czopkow nie ma,przeciez u dzieci dzialaja najszybciej i przeciez nie boli jak sie delikatnie go wklada.
Ze srodkami przeciwbolowymi trzeba tylko u dzieci uwazac,zeby pomiedzy tym samym srodkiem zachowac odstep od 6-8 goddzin-dlatego moja pediatra zalecala jak Antos cierpial po szczepionce dawac na zmiane co 4 godziny paracetamol i nurofen,zeby nie doszlo do przedawkowania.Ja moje odchudzanie ciagle zaczynam od jutra,a jak jutro nadchodzi to mowie sobie karmiaca matka jestem,wiec nie moge :ico_haha_01: a przeciez jasne ,ze moge ,bo Antos zjada juz tak duzo wszystkiego innego,ze ten moj cyc to tak na deserek.A na jedzenie juz dawno nie uwazam(dlatego ta okropna nadwaga),bo nic antosiowi nie ma jak zjem bigos czy inne wzdymajace pychotki.

Kolka-moj Antek jak przychodzi maz z pracy to tez nie chce do mnie na rece ,tylko wtula sie w tate jakbym go co najmniej bila jak tata jest w pracy.troche boli jak chcego wziasc a ten kreci glowa i wtula sie jeszcze mocniej w tate-ale jakbys widziala ten wyraz triumfu na twarzy mojego meza,to naprawde trudno zachowac powage.Tak mysle,ze nasze kruszki maja taki okres ,ze zaczynaj dostrzegac innych ,ktorych tez kochaja a nas maja przeciez non stop,wiec mamy prawo sie im troszke znudzic :ico_oczko:

Iw Rybka-to super,ze juz tak predziutko bedziecie w Koszalinie,ale mam nadzieje,ze z netem nie bedziecie mieli tam problemow.

Hektorka-mam obawy,ze moj antos rosnie na takiego Bartusia :ico_wstydzioch: Jak przychodzi do niego kolezanka starsza trzy miesiace to za nic nie chce podzielic sie zabawka,a jak ona wezmie do reki cos sama to on natychmiast jej to wyrywa :ico_wstydzioch: Boze,chyba chama sabie wychowalam :ico_placzek:

Mroweczko
-skarbki wkleje jak uruchomie fotoska,bo ja dalej jade na pozyczonym leptopie :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-04-25, 22:06 ]
Kolka, milion buziakow bez okazji dla Kolki i Juleczki :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

25 kwie 2008, 22:38

katrin, Mój Kamil identycznie sie zachowuje, wiec sie nie przejmuj i żaden cham, tylko słodziutki Antoś, dla niego tez buziak.

Kolka, Agula dla ciebie tez buziak

dobrej nocki Pa.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

26 kwie 2008, 08:30

Cześć dziewczyny...trochę mnie nie było, bo trochę się u mnie dzieje...

Jedna dobra wiadomość, druga trochę zła...


JESTEM W CIĄŻY, dzisiaj jest 6 tydzień termin wypada na 20 grudzień...wszystko byłoby pięknie tylko,że byłam chora, pamiętacie no i barałam różne lekarstwa :ico_placzek: :ico_zly: , gin mówi,że organizm na tym etapie albo się obroni od leków, albo........ no wiecie...... ale nie chce o tym myśleć :ico_nienie: , wczoraj jak widziałam na USG tętno maluszka to poczułam się taka radosna, mąż się cieszy, aj też, tylko,żeby nie te leki :ico_zly: :ico_zly:

Staram się myśleć pozytywnie, gin mi kazał, nie martwić się no i dbać o siebie, a za 3 tygodnie na USG i mam nadzieję,że będzie dobrze....trzymajcie kciuki...

Sorry że nie odpiszę na posty....

Miłego dnia życzę i zapraszam na kawusię...

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

26 kwie 2008, 09:23

caro pisze:JESTEM W CIĄŻY,
:ico_szoking: :ico_szoking: To cudowna wiadomość!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Serdecznie Ci gratuluję!! O te leki się nie martw. Naprawdę jest tak, że organizm na początku chroni dzieciątko za mamusię, jeśli ona nie wie. Ja na początku swej ciąży prowadziłam intensywne życie towarzyskie, imprezy, fajki, wspinaczki górskie.... najważniejsze, że już teraz wiesz i będziesz się wystrzegać szkodliwych czynników. Ciesz się dziewczyno!! ja się cieszę :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Słuchaj się lekarza i nas! :-)

Jejku, ale mi humor poprawiłaś! :-D
Sorki dziewczyny, że Wam nie odpiszę, ale caro klina mi zabiła i nie mogę się skoncentrować- zobaczyłam te magiczne słowa jak mi się strona ładowała i od tego zaczęłam czytać. Wybaczcie :ico_sorki: :-)

I dziękuje za buziaczki! Słodkie były :-D proszę więcej :-D :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 kwie 2008, 10:16

dziewczyny wybaczcie-mialam odpisac na posty ale nie dam rady.....Kopara mi opadla w dol i ma dreszczyk - caro w ciazy????? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

To cudowna wiadomosc az ci zazdroszcze,poryczalam sie :ico_placzek:

nie martw sie-wszystko bedzie dobrze-moj gin mowil,ze pierwsze tygodnie wazne ale to jest tak malutka fasolka,ze nie wszystko tam dochodzi.Nie chce pisac co jak bralam z Jedrulkiem a zdrowy jest:))))

To juz sie nie napijemy u mnie na parapetowce chyba,ze soczku:)))))

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

26 kwie 2008, 10:22

soczek też dobry jest :-D

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

26 kwie 2008, 10:28

Cześć :-D
caro pisze:JESTEM W CIĄŻY
Kochana strasznie Ci gratuluję :ico_brawa_01: , aż mnie ciarki przeszły jak przeczytałam Twojego posta, co za cudowna wiadomość. Nie martw się o te leki, będzie wszystko ok, dbaj teraz o siebie i myśl pozytywnie, jesteśmy wszystkie z Tobą :ico_haha_01: .
Oj ja też chyba nie odpiszę na posty bo ta wiadomość mnie powaliła ... i nic nie pamiętam. I jak ja mam teraz dalej sprzątać :ico_olaboga: ?

[ Dodano: 2008-04-26, 10:29 ]
A soczek jest najpyszniejszy jak się jest 2w1 hehe :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość