Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

09 paź 2009, 12:08

Janiołku, szkoda trochę tego roku, ale cieszę sie, że masz do tego takie podejście.

Ela, zmieścicie się, tylko pomału. Nam też to zajęło trochę czasu. :-D
Fajnie ci z tym fotelem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

09 paź 2009, 12:19

wisienko kopchana, co mi zostało ;) jak mam do tego podejsc, mam dosc problemów, żeby się jeszcze tym zamartwiać. Poza tym ja mam świetną dietę - naukę, od razu zeszło mi pare kilo.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

09 paź 2009, 13:04

Justynko, buziaki dla Ciebie!!!! jesteś wielka!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 paź 2009, 13:47

Justyna ja tam uważam,że ten rok jest niczym w porównaniu z całymi studiami, zwłaszcza że nie brałaś dziekanki na dziecko, więc Ci się jak najbardziej należy. Ja zanim studiowałam medycynę byłam rok na fizyce i wtedy mi się wydawało,że ten rok to stracony i zmarnowany a nie prawda, teraz widzę, że bardzo mi ten rok był potrzebny na uporządkowanie swoich spraw w życiu i w głowie, będzie dobrze, a i tak skończysz studia z odchowanym dzieckiem, czego wiele dziewczyn powiedzieć nie może.

Ela- tak to jest z tymi gratami, choć przynajmniej tyle, że teraz przeprowadzasz się na większe. Ja mam powoli dość tego, że marek robi tą drugą stronę codziennie do 23 i w sumie nie mam z niego pomocy przy Tosi,a z tym brzuchem jest coraz gorzej, dobrze, że choć mam nianie bo bym padła. Ale już wydaliśmy prawie 5 tyś na grzejniki a to dopiero początek :ico_olaboga: Wielki plus dla twoje M za ten fotel, wklej zdjęcie :-D

Marta- nie koniecznie musisz mieć od razu zaburzenia jakieś poważne, skoro tak często zmieniałaś klimat i miałaś tyle stresu. Ale zbadać się nie zaszkodzi. Gratuluje złożenia indeksu, choć 2h w kolejce jeszcze z nelką :ico_szoking: podziwiam.

A my byłyśmy dziś znów na tych zajęciach adaptacyjnych i kurcze gdyby nie to że chodzę z koleżanką, której syn nie chce zostawać sam, bo ciągle płacze za nią to mogłabym ją zostawić, a ta siedzę w tym pokoiku dla rodziców, a Tosi jest cwana i dziś jak to wyczaiła to ciągle do mnie przychodziła mi opowiadać co robi. Zresztą nie wiem co się z nią dzieje, ale ostatnio jest taka przylepa, ze aż to jest meczące i wszystko tylko z mamusią. Jestem coraz bardziej przerażona jak ja sobie dam rade z dwójką :ico_szoking: :ico_olaboga: , też mi się zachciało :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

09 paź 2009, 14:16

a i tak skończysz studia z odchowanym dzieckiem, czego wiele dziewczyn powiedzieć nie może.
oj mi nie które tego zazdroszczą i to bardzo :-D :-D :-D i mam nadzieje ze uporzadkuje swoje sprawy do lutego bo wtedy juz mam do zrobienia 4 przedmioty plus 3 moje zaległe :-) no i obrona w czerwcu zebym mogła iść na jakiż SUM, a teraz mi to nawet odpowiada zwlaszacza ze Lenka musi troche odchorowac, wiec nie bede sie martwic tym ze trace zajecia.
Ania to ty fizyke jeszcze studiowalas??

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 paź 2009, 14:41

Tak zanim poszłam na medycynę bo miałam chwile buntu i jak wszyscy ode mnie szli znajomi na CMUJ to ja nie, a że zdawałam maturę łączoną to miałam wstęp na fizykę.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

09 paź 2009, 15:00

Ania, a ile tej fizyki zrobiłaś??
A ja mam juz temat pracy licencjackiej :-D W sumie fajny, bo inny mi jakas nonono podkupiła :ico_oczko:
"Komunizm wojenny i Nowa Ekonomiczna Polityka- dwie bolszewickie wizje rozwiązania problemów gospodarczych Rosji Radzieckiej"

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

09 paź 2009, 18:09

[center]
Prosimy o głosiki


http://www.wodamamaija.pl/konkurs/index ... /show/3397


:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Dzieeeekuuujeeemyyy :-D :ico_brawa_01: [/center]

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 paź 2009, 18:16

Ja tylko rok, potem próbowałam robić dwa kierunki jednocześnie ale nie miałam jak chodzić na ćwiczenia i zrezygnowałam po drugim roku.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

09 paź 2009, 18:42

Hej Dziewczyny!!!

Justyna no to niezle....w sumie masz racje ze rok to nic ,ja juz mam 3 do tylu i nie placze :-D dasz sobie rade!!!No to weny zycze w pisaniu pracy!!!

Aniano masz racje z tymi zaburzeniami.moze to nic powaznego. Dzis zakupilam test bo juz sobie taka paranoję wkręcilam że gotowa byłam niemalże poczuć ruchy :-D Jutro rano zrobie i już będzie jasne choc w cześci...Nelka ma juz ze 4 miesiące mamoobsesji i nawet jak ide siku to Ona stoi pod drzwiami i czeka na mnie :ico_olaboga: krok w krok za mną chodzi....Może taka faza u naszych pociech ale oby minęło bo zwariuję...

Elanajgorzej jest sie rozpakować, ja w swoim zyciu przeprowadzala się już około 12 razy więc niby powinnam mieć wprawę ale za każdym razem jest tak sami :-D życzę wytrwałości i czekam na zdjęcia!!! :ico_brawa_01:

Ale miałam dziś dzien...rano z nelka u lekarza, potem spacer 2 godz, potem obiad, potem pojechalam zawiezc papiery do doradcy, potem spacer 1.5 godz, potem upiekłam ciastka i wyszlam z Nela na spacer.... :ico_olaboga: noi jestem :-D

[ Dodano: 2009-10-09, 18:43 ]
uladobrze ze zrobilas badania!!!

[ Dodano: 2009-10-10, 08:48 ]
zrobiłam dziś rano test i wynik negatywny...46 dzień cyklu...no zobaczymy...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość