Awatar użytkownika
jocasta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 23 lut 2016, 11:37

Re: Najlepszy sposób na relaks

23 lut 2016, 12:54

kiedyś nie wierzyłam, że aktywność fizyczna pomoże mi w zrelaksowaniu się, a przede wszystkim wyrzuceniu stresu i innych problemów z głowy, ale oto jestem, 1,5 roku później, odkąd zaczęłam ćwiczyć, czując się o wiele lepiej po każdym treningu.
poza tym lubię włączyć sobie na laptopie serial i przy okazji nadrobić odcinki, ewentualnie film, przejrzenie portali społecznościowych, przejrzenie newsów związanych z moimi zainteresowaniami, słuchanie muzyki, czasem rysowanie.

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Najlepszy sposób na relaks

24 mar 2016, 11:04

Mnie gotowanie bardzo relaksuje i odpręża. Nie lubię nudy w kuchni i często lubię eksperymentować, ale niestety zazwyczaj czas pozwala mi na takie zabawy tylko w weekendy.
Korzystacie z takich inspiracji prosto od szefa kuchni- http://www.pomyslszefa.pl/ ?

krystyna123
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 07 mar 2016, 09:35

Re: Najlepszy sposób na relaks

24 mar 2016, 15:06

Uważam, że idealnym sposobem na relaks są podróże. I to wcale nie jakieś długi i odległe - mamy wiele wyjątkowych miejsc w Polsce. Ostatnio czytałam bloga kobiety, która po szkoleniu z rozwoju osobistego prowadzonego przez Grzesiaka zmieniła swoje życie i nastawiła się właśnie na podróżowanie. Moja opinia - Grzesiak stał się inspiracją do działania i sprawił, że jest szczęśliwa. I takie podróże i realizowanie siebie pozwalają czuć się szczęśliwą osobą.

loginka19
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 05 maja 2016, 14:03

Re: Najlepszy sposób na relaks

05 maja 2016, 14:14

Sport :)
__________________________________
braveran
tabletki na powiększenie biustu

sonecko
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 10 maja 2016, 08:57

Re: Najlepszy sposób na relaks

10 maja 2016, 09:24

Długaaaa kąpiel!
______________________________________
therm line forte opinie
białko serwatkowe

eewwaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 maja 2016, 10:13

Re: Najlepszy sposób na relaks

15 maja 2016, 15:14

Ile ludzi tyle pomysłów na relaks.Ja w zależności od rodzaju zmęczenia komputer i ulubiona gierka lub fora jak teraz ewentualnie spacer.
Bo nasza codzienność to :ico_odkurzanie: , :ico_duzepranko: , :ico_pranko: :ico_prasowanko:

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Najlepszy sposób na relaks

29 maja 2016, 19:14

Ja od zawsze uważam, że najlepiej spędzać czas na poznawaniu ludzi. Jeśli samemu jest się porządną osobą, to na pewno spotka się porządne osoby. Często jest tak, że w miejscach takich jak https://www.mydwoje.pl/jaki-serwis-randkowy Myślę, że to świetny sposób na spędzenie czasu :)

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Najlepszy sposób na relaks

30 maja 2016, 06:39

Zdecydowanie ruch :) Jak człowiek się porządnie zmęczy, to paradoksalnie czuje przypływ energii :) Dlatego zastanawiam się nad zumbą, szczególnie że pomaga zrzucić trochę kilogramów. Widziałam, że tu organizują takie zajęcia http://danceavenue.eu/ . Znacie może tę szkołę tańca?

Siegajachmur
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 kwie 2016, 11:30

Re: Najlepszy sposób na relaks

01 cze 2016, 08:49

Cóż, z natury jestem lekką eskapistką, więc postawię na dobrą lekturę - nic tak nie relaksuje, jak możliwość chwilowego zanurzenia się w zupełnie innym świecie. Z tego też powodu najbardziej lubię fantastykę :-) Dla osób bardziej technologicznych podobną rolę (może nawet silniejszą) mogą pełnić gry komputerowe.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Najlepszy sposób na relaks

02 cze 2016, 05:46

Na Twoim miejscu poszłabym na masaż. Myślę, że to świetny sposób na zrelaksowanie się i odstresowanie.
Zobacz sobie ofertę tajskiespa.pl - http://www.tajskiespa.pl/ Masz spory wybór masaży w dobrej cenie.
Ja też chyba zacznę tam chodzić. Od dawna sobie obiecuję że minimum raz w tygodniu pójdę na masaż ale póki co mi to nie wychodzi.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość