karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

27 mar 2010, 17:32

riterka malutka slodka :-)
eve na kolki mamy Infacol i pediatra kazała kupić takie krople probiotyczne BioGaia.Ja nie jem nic wzdymającego,więc sama nie wiem skąd te kolki.Wczoraj wieczorkiem nie miał,ale w nocy budził się ciągle,taki niespokojny był chyba brzuszek go bolał :ico_placzek:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

27 mar 2010, 22:26

hej kochane :-)
ja tak późno, bo Jaga się przeziębiła i kaszlała zmaiast spac :ico_placzek: zobaczymy jak jutro będzie wyglądać, ale pewnie od pn w domku będe musiała ją zostawic :ico_noniewiem: akurat teraz jak do swiąt chcaiłam wszytsko przygotować :ico_noniewiem:

riterka no malutka śliczna :ico_brawa_01: i jaka duza sie wyadje :-D ile miała przy porodzie? :-)
co do męża - mojego w ogóle nie ma prawie w domku a jak zjeżdża to dzieci śpią, jak wyjeżdża jeszcze śpią - też ze wszystkim sama jakoś sobie radzić muszę, choć w awaryjnych sytuacjach moge na mamę liczyć na szczęscie :ico_sorki: :-)

karmelciu kolki nie zawsze od pokarmów koniecznie wzdymających - po prostu Filipek moze brzusio ma delikatniejszy, musi dojrzeć, niedługo boleści miną, oby :ico_sorki:

ja zmeczona dzisiejszym dniem, mykam do łozeczka :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

27 mar 2010, 22:46

witam wieczorkiem
dzięki dziewczynki :-D a Lenka maleńka przy porodzie 2600 i 52cm, a teraz już ma 3,5 kg :ico_szoking: no ale jak wcina cycka i butlę to co się dziwić :ico_oczko:
karmelka, współczuję kolek
eve.ok,
no to zdrówka dla córeczki i przekichane z tym mężem :ico_oczko:
zmykam na paranienirmalnych bo uwielbiam kabarety :-D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

27 mar 2010, 22:55

riterka to mi repertuar tv przed zaśnięciem podpowiedziałaś :-D
a lenka faktycznie rośnie na potęgę :ico_brawa_01: to poród przy takim Maluskzu faktycznie jest lżejszy? :-)
ja jestem ciekawa wtorku ile Tymcio waży, bo mając 4 tygodnie miał 4700 przy wadze urodzeniowej 3100, wiec jak tak dalej pójdzie... :ico_haha_01:

a propos wagi :-) fajną stronę mi koleżanka podesłała - siatki centylowe wzrostu i wagi - można na bieżąco sledzić rozwój Maluszka :-) http://siatkicentylowe.edziecko.pl/ Jaga mi wyszła z wagą na 90 centylu a ze wzrostem grubo ponad siatką :ico_szoking: jakiś wielkoludzik :ico_oczko:

dobra kcohane, ja mykam :-)

riterka zwołaj tutaj pozostałe mamuśki marcowe bo was juz tam przezciez więcej rozpakowanych :ico_brawa_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

28 mar 2010, 11:34

coś się marcóweczki ociągają z dołączeniem do nas :ico_nienie:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

28 mar 2010, 15:16

a my dzisiaj wyskoczyliśmy z tymusiem na spacerek i musieliśmy po pół godzinki do domku wiać, bo deszcz nas zaskoczył :ico_noniewiem: Jaga z Marcinem w zbawolandzie była i wróciła z jeszcze wiekszym kaszlem :ico_noniewiem: na domiar wszystkiego niewyspana jestem wybitnie, bo Tymekw nocy najpierw 5h przespał a potem co 2-3 h się budził :ico_noniewiem: chyba zmiana czasu mu nie przypasowała :ico_oczko:

a co u was karmleciu słychać? :-)

novac to nas zupełnie chyba opusciła :ico_placzek:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

28 mar 2010, 16:51

a co u was karmleciu słychać
a u nas nocki jak zwykle czyli śpi góra 3godzinki i budzi się na jedzonko.A w dzień to różnie z nim bywa,bo potrafi spać 3 godzinki albo cały dzień łobuzuje i trzeba nosić i cycusia ciągle dawać.
A novac może jest teraz w Polsce,bo kiedyś pisała man ze się wybiera,ale nie wiem w jakim terminie.
U nas dziś leje i nawet na dworek nie można się wybrać :ico_placzek: mam nadzieję,że jutro lepiej bedzie.
Niebawem Wilekanoc,a ja powiem wam szczerze,że nie lubię tych świąt.

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

28 mar 2010, 18:45

Czesc dziewczynki
jak samopoczucie wiosenne u was??
u nas troszke lepiej ale i tak czasami łapie doły ze ......nic mi sie niechce :ico_placzek:
dobrze ze pogoda chociaż jest to słoneczko optymistycznie nastawia.

Ja dziewczyny wchodzę w swoje wszystkie ciuchy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nawet w takie dzinsy co miałam je oddać koleżance bo myslałam że napewno w nie nie wejde waga 53 kg pokazuje. :ico_brawa_01:

My na spacerki też już latamy bez oporów dziś troszkę wiało ale też byliśmy.

Kurde coś zjadąłm i wysypało Lusi hmmm :ico_olaboga: i teraz siedze i tak myślę co to takiego chyba suszone pomidory bo wczoraj zjadłąm jednego zwijaczka z gościmi kurna i jestem załamana.
u nas w nocy 5 h spania i potem co 3 h wiec jakoś daje radę.

dziewczyny a wy co jecie może ja sie zabardzo pospieszyłam z wprowadzaniem czegoś innego niż gotowany kurczak ryż i takie zupy polewajki kurna pomocy ile można jeść takie trawiaste ja nie cierpie gotowanego miesa :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

29 mar 2010, 10:33

witajcie kochane poniedziałkowo :-)

Ja od rana siostrę na kawusi z mamą miałam, teraz ogarniam mieszkanko, dobrze, ze w zesżłym tygodniu gruntownie wysprzątałam z myciem okien włącznie bo dzis leniuch mi się włączył :ico_noniewiem:

jaga w przedszkolu a tymek chrapnął, bo od rana 3 godiznki pograndził :ico_haha_01: a dziś w nocy okazało się, ze Tymek nie z głodu sie budzi. poszedł spać o 20.30, obudził się o 1.30 najadł się,a potem po 2h kolejna pobudka :ico_szoking: byłam padnięta po poprzedniej nocy, wiec tylko wstałam, podałam mu smoczka, majac nadzieję, że z pół gdozinki chociaz pokima jeszcze a On przespał do 7.00 :ico_szoking: :ico_brawa_01: czyli nie głod go budzi a po prostu chęć ciamkania :-D

kamelek
gratulowac powrotu do formy :ico_brawa_01: i jaka z Ciebei chudzinka - 53 kg? :ico_olaboga: :-D moja optymalna waga to 57 kg przy 174 cm wzrostu, tearz mam 59 kg i wszytsko w tych cholernych boczkach siedzi :ico_zly: ale ćwiczę, na arzie wytrwale codziennie po 15 min - juz troszke lepiej :ico_sorki: :-)

a co do diety - maskarka, dobrze Cie kcohana rzoumiem, bo aj też tylko warzywa, kefiry, jogurty naturlane, płatki, ryze, aksze - wszytsko miałkie, niedoprwaione :ico_noniewiem: ja to na dodatek miesa we wszelkiej postaci nie trawię, zawsze nadrabiałam rybami a teraz z adużo ich nie mogę, bo tez alergizujące :ico_noniewiem: i tak przez kilka m-cy :ico_olaboga: wykońcyzmy sie dziołchy :ico_noniewiem:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

30 mar 2010, 09:08

a mnie się wydaje,ze Filip jednak ma na oś uczulenie,bo potówki zeszłya na zcole ma strasznie szorstką skórę jakby mu ktoś coś wysypał na to czółko :ico_placzek: smarowanie kremikami nie pomaga.Po świętach mamy szczepienie to pediatra obejrzy to.Myślę czy mu badań nie zrobić żebymieć pewnśc,ale jestemcałą chora jak pomyślę,ze go kłuć mają :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości