Awatar użytkownika
olulek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 26 mar 2008, 10:00

07 maja 2008, 16:19

geheimnis, nie martw sie ja tez blada :ico_oczko: a ja kurcze zalapalam jakas swinska jelitowke chyba bo zdycham od 3 w nocy, normalnie mam dosc

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

09 maja 2008, 09:28

olulek pisze:a ja kurcze zalapalam jakas swinska jelitowke chyba bo zdycham od 3 w nocy, normalnie mam dosc

Mnie to chyba jakieś grypsko bierze. mięśnie mnie bolą i gardło pobolewa.ogólnie jakieś nie najlepsze samopoczucie.

GraziekPiotrek
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:04

10 maja 2008, 22:19

Czesc dziewczyny to i ja sie dolacze. Rocznik prawie najmlodszy bo 88 i juz mam swoja malutka Amelcie rok i 7 miesiecy. Poza tym siedze sobie w Anglii wybieram sie do szkolki i z kazdym dniem przybywa mi wieku.

Geheimnis juz malo czasu Ci zostalo i zostaniesz wolna jak ptak ale juz z mgr przed nazwiskiem, mawet nie wiesz jak ja bardzo tez bym tak chciala.

Natashko to super by bylo jak zamieszkacie razem. Lepsze zycie a co najwazniejsze rodzina w komplecie. Wyobrazam sobie jak Ci jest ciezko, a juz o Twoim T nie mysle - bez zony i dziecka... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

11 maja 2008, 18:35

GraziekPiotrek witamy serdecznie i zapraszamy do częstego odwiedzania :ico_haha_02:

U mnie dzisiaj, tak jak wczoraj, piękne, słoneczne przedpołudnie przerwane deszczem. Ale nic to, bo miałam gości w domu :ico_oczko:

smerfetka01
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 10 maja 2008, 20:51

12 maja 2008, 23:00

Hej dziewczyny
Można się dołaczyć??
Mam na imię Marta i jestem z rocznika 86. Mam 3 córeczki. 2 starsze to bliźniaczki mają już 2,5 roku. najmłodsza ma rok.
Pozdrawiam pa
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

13 maja 2008, 08:22

smerfetka01, Witam serdecznie. Pisz z nami jak najczęściej.
Mnie nie najlepsze samopoczucie nadal trzyma. Choroba się nie wykluła. Ale wszystko przede mną. Taka piękna pogoda się robi,a ja oczywiście muszę się przeziębiać. Zimą za to nigdy nie choruje.Może to przez stres związany z pracą mgr :ico_noniewiem:

GraziekPiotrek
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:04

14 maja 2008, 19:25

Biedroneczka to imprezujesz się :ico_haha_02:

Geheimnis życzę jeżeli to wredne choróbsko ma się wykluć żeby to zrobiło jak najszybciej i uciekło. I nie stresuj się bo to nic dobrego nie niesie i też nic nie zmieni :ico_haha_02: Napewno sobie poradzisz, jak jeszcze wszystkie będą trzymać kciuki to z taką ilością kciuków nie ma szans żeby się nie udalo. :-)

Czesc Smerfetka ale masz śliczne dzieciaczki. Może ja też niedlugo będę mieć drugie... :)

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

14 maja 2008, 20:12

GraziekPiotrek pisze:I nie stresuj się bo to nic dobrego nie niesie i też nic nie zmieni :ico_haha_02: Napewno sobie poradzisz, jak jeszcze wszystkie będą trzymać kciuki to z taką ilością kciuków nie ma szans żeby się nie udalo. :-)

Dziękuję Ci bardzo ! Staram sie nie stresować,ale czasami nie wychodzi. Wiem że to niepotrzebne nerwy,bo już jedną obronę mam za sobą (jestem inżynierem).Ale chyba każdy musi tak się troszkę postresować na zapas.Za trzymanie kciuków serdecznie dziękuję.

GraziekPiotrek
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:04

14 maja 2008, 20:32

Geheimnis no to Pani inżynier gratulacje i tymbardziej nie ma pani prawa do nerwów. A tak na poważnie to nie wierzę żebyś nie była obkuta i nie dała rady. Jasne że trochę stresu nie zaszkodzi ale nie chcę słyszęć o żadnych choróbskach tym spowodowanych. Jak tak to lepiej żeby go nie było. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

14 maja 2008, 20:41

GraziekPiotrek pisze:A tak na poważnie to nie wierzę żebyś nie była obkuta i nie dała rady.

Obkuta to jeszcze nie jestem,ale nauczyć się jeszcze zdążę. Przed obroną inżyniera uczyłam się kilka dni i dałam radę. Teraz musiałabym mówić straszne głupoty żeby nie zaliczyć chociaż na 3.Ale mimo że ja to wszystko wiem to i tak cykora mam. Chorować z tego powodu nie mam zamiaru,bo jesteśmy w trakcie starań o maluszka.Nie chcę by jakaś choroba mi w tym przeszkodziła.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość