79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

14 mar 2008, 17:00

oj witajcie... ostatnio sie napisalam i mi uciekło...
co do podróżowania z dziećni to może nocą byłoby rzeczywiście latwiej ... my nietakdawno pojechalismy z kacprem do Wrocławia i nie było najgorzej ale on juz jest bardzo aktywny i trzebabyla bo zabawiac.
co do rotawirusow to ja tez Kacpra zaszczepilam i jak narazie nie mielismy problemow z brzuszkiem... co do powroty do pracy to ja tez mam takie momety ze straszniebym chciala...
zwlaszcza jak mlody wykancza... a potrafi juz dac w kosc nieraz mam takie nerwy na niego i
bucze a potem mam moralniaka ze zla matka jestem... ale to juz pobad 7 mies. jak siedzimy w domku to juz ma prawo sie znudzic ... pocieszam sie ze jak sie zrobi ciepla to bede sie jeszcze cieszyc ze mam czas na spacerki i wsytawianie buzki do sloneczka...

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

14 mar 2008, 17:10

Urwanie glowy normalnie, mowie Wam :ico_olaboga: Rysiek w pracy a ja wszysko organizuje. Dokumenty, ubrania, rzeczy Małego. O niczym nie moge zapomniec, bo bez sensu pozniej kupowac to samo co ma sie w domku. :ico_noniewiem: Dzis jade na myjnie z samochdem bo brudas jest straszny a za zimno jest zeby go myc recznie, no i czas troche brak...

:ico_brawa_01: dla Amelki za raczkowanie :ico_brawa_01: Szymek wciaz probuje ale mu troche nie wychodzi :ico_haha_01:

Karolina, chyba najlepiej bedzie jak pojdziesz jeszcze raz do lekarza. Nie wiadomo czy ta masc pomoze Amelci, a moze zaszkodzic. Nie jestem lekarzem, ale wydaje mi sie, ze to nie jest dobry pomysł.

Pruedence, :ico_brawa_01: za determinacje do cwiczen :ico_brawa_01: Ja ostatnio zaniedbalam i juz znowu 1 kg do przodu. :ico_placzek:

Ta diete Wam napisze jak wroce, bo na prawde jest niezla. Nie ma jakis oszalamiajacych efektow, ale czuje sie po niej lepiej. I mysle, ze na dluzsza mete pomoze mi zrzucic wage. Z reszta, dietetyk mowil, ze na poczatek bede gubic ok 1 kg tygodniowo, ale tak podobno jest najzdrowiej i nie ma potem efektu jojo. Zobaczymy. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

14 mar 2008, 19:48

brawa dla Amelki za raczkowanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale postepy :ico_haha_01:

do nas dzis przyszlo krzeseleczko i jest super, ja to juz sie nie moglam doczekac :ico_olaboga:

wkleje fotki z krzeselkiem jak mala pila sobie herbatke i jak usnela na koniec

bylam u lekarza z moimi oczami, zaczelam nosic soczewki i znowu oczy cale czerwone wiec chyba musze z nich zrezygnowac, nie wiem czemu tak bo chodzilam dlugo w soczewkach i zawsze bylo ok i strasznie mnie dzis bola, mowil lekarz ze to moze byc jakas alergia, sama nie wiem :ico_olaboga: ale nie lubie moich oklularow :ico_placzek: bylam u optyka ale nic nie upatrzylam i jestem zalamana :ico_placzek:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
a tutaj az sie uspila :ico_brawa_01:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

14 mar 2008, 21:14

Zdjęcia naprwdę super. Teraz dopiero widzę jak moja Amelcia jest malutka, bo tackę trzymam z tyłu, bo nie widać dziecka z tacki. A na zdjęciach wydaje się taka duża.
ale powiem Ci Karolinko, że tak śpiąca wygląda cudownie i bezapelacyjnie fantastycznie.

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

14 mar 2008, 22:55

dziewczyny ale macie wene :ico_haha_02: kilka razy podchodzilam do czytania i w koncu wsystko przeczytalam :ico_brawa_01: ciekawe czy uda mi sie odpisac zanim Patryk sie obudzi :ico_noniewiem:
Ja tez chce do pracy!!!!nawet wzielam nr do jednej,ale teraz sie zastanawiam czy to nie zawczesnie, bo jeszcze karmie i musialabym zostawiac go z obcą opiekunka :ico_noniewiem:
Co do emigracji, to niezbyt mi sie tu podoba.Jak pracowalam to bylo spoko, ale teraz czuje sie bardzo osamotniona.wszyscy pracuja a ja siedze sama w domu.nie mam zadnej pomocy.nie pamietam kiedy sama gdzies wyszlam, chyba do łazienki...w polsce zawsze jest babcia, ciocia itd a tu zupelnienikogo zeby malego podrzucic :ico_olaboga:

Pieluszki -my 4 od wczoraj 4+ i roznica jest niewelka.
buziaki dla maluchow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ze tak szybko sie rozwijaja, raczkowanie, siedzenie,mowienie, no naprawde super :ico_brawa_01:
a wlasnie :Patryk zaczął pieknie siedziec,az musilam nagrac to na kamerze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

14 mar 2008, 23:56

a widzisz a tak sie martwilas :ico_nienie: ja tez ponarzekalam na tik taku kiedys i mala zaczela szalec, teraz sie wspomina te czasy jak lezala spokojnie :ico_brawa_01:

dziekuje za komplementy w imieniu Amelki ale ona tez taka maluitka w tym krzeselku, teraz bedzie widac jak rosnie, bedzie porownanie :)

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

15 mar 2008, 00:03

Wisienko dawaj ta diete to i moze ja skorzystam :) regorystyczne glodowe diety to nie dla mnie brak silnej woli... a tak 3 kilo to bym zgubila do lata a tak w temacie tez macie taki celulit ja jestem zalamana jak ja sie rozbiore latem :ico_szoking:
Karolina zdjecia super i jak sobie slodziutko spi od razu wiadomo ze jej krzeselko podpasowalo... a wiecie ze moj Kacper jeszcze nigdy mi nie zasnął nigdzie inndziej niz luzeczko albo nasze luzko( a to czesciej) no i samochód i wózek ( a to juz ostatnio rzadkość )...
co do rodzenstwa ja mam siostre 12 lat mlodsza... zerowy kontakt teraz to juz luz ale jak byłam podlotkiem to jej nieznosilam... zawsze chcialam miec taka ksiazkowa parke ale wiecie sama ciaza jakos mnie odstrasza ...

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

15 mar 2008, 10:19

Karolina Zdjęcia amelki super, i podziwiam, ze tak zaśnie w foteliku, Tosia tak jak Kacper Anity nigdzie tylko w łózku, albo na spacerze w wózku. Teraz to nawet w samochodzie nie chce spać.

Yvone Ty się nic nie martw, Tosia tez taka malutka, w niedziele jak ją wazyłam to wazyła niecałe 7,100kg, po prostu trafiły nam się filigranowe dziewczynki :-D Ale jak patrze na siostre męża, to nawet wiem może ską, Ona ma z 160zm i wazy niecałe 50kg, chudzina..

IIvka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Patryka z postępy.

Co do pracy, ja mam mały problem co zrobie od października, koniecznie potrzebuje opiekunke. Nie znacie kogoś z krakowa kto szukałby pracy? :ico_oczko: Moja mama startuje w tym roku w wyborach na dziekana i jak ją wybiorą, to nie będzie mowy o opiece nad Tosią, a teściowa tez może tylko jeden dzien w tygodniu. NIestety u nas żłobek w gre nie wchodzi ze wzgledów zdrowotnych\, echh . Najbardziej to bym chciała taką opiekunke z polecenia, ale gdzie nie pytam to wszystkie fajne już zajęte, bo z ogłoszenia to się boje.

Czy wasze dzieci tez sobie same odstawiły smoka? Tosia nie da sobie go już wsadzić w ciągu dnia. Zasypia też bez, bardzo żadko uda mi się jje dać na noc. Jedyne kiedy jeszcze cos tam possa to podczas spaceru, ale to raczej z nudów bo jest skrepowana i nie ma się jak wiercić.

Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

15 mar 2008, 13:11

Pruedence pisze:Czy wasze dzieci tez sobie same odstawiły smoka? Tosia nie da sobie go już wsadzić w ciągu dnia. Zasypia też bez, bardzo żadko uda mi się jje dać na noc.
no Pruedence :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Tosi!!Pieerwszy raz slysze o takim dziecku :ico_szoking: ja do tej pory pamietam jak mama moj spalila, dlugo mialam do niej zal :ico_noniewiem: ale to na pewno byla juz pora skoro to pamietam :-D :-D ale dzieci zwykle nie chcą sie z nim rozstawac za zadne skarby.
Pruedence pisze:Najbardziej to bym chciała taką opiekunke z polecenia, ale gdzie nie pytam to wszystkie fajne już zajęte, bo z ogłoszenia to się boje.
ale masz jeszcze czas, wiec mozesz je testowac. Mogą sie przeciez zajmowac malą jak jestes, zebys zobaczyla jakie są. Moze daj ogloszenie na jakąs uczelnie na pedagogike np. wychcowawczo-opiekunczą. dziewczyny często szukają tego rodzaju "praktyki"

Anita super zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kacper wygląda jakby mial 1.5 roczku :ico_szoking:
79anita pisze:brak silnej woli... a tak 3 kilo to bym zgubila do lata a tak w temacie tez macie taki celulit ja jestem zalamana jak ja sie rozbiore latem :ico_szoking:

ja tez chce schudnąc do wakacji ale min.7 kilo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: cellulit masakra!!!! ale wlasnie spisalam sobie przepisod Niggeli tej z TV a ona na pewno dietetycznych potraw nie przyrządza :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
milego dnia dziewczyny :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

15 mar 2008, 14:02

Anitko fotki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja tampamietam Twoje fotki i raczej watpie ze ty musisz cos zrzucac :ico_nienie: mnie tam duzo duzo zostalo po ciazy ale o tez dlatego ze ja nie karmilam piersia, to znaczy karmilam tylko 2 tygodnie :ico_noniewiem: ale ja nie mam silnej woli, poki co odstawil;am slosycze i staram sie jesc wiecej owocow, ale nie stosuje nic drastycznego.

dziewczyny dzisiaj oczu nie moglam otworzyc, taki bol, jade za tydzien, dwa po nowe okulary i nie ryzykuje soczewek, tak sie nacierpialam wczoraj i dzis ze dziekuje.. :ico_placzek:

najlepsze w tym krzeselku to sa te pasy, jak lotnicze :ico_oczko: a mala uwielbia przy nich cos skubac :ico_oczko: jak pierwszy raz siadla to zaczela je lizac, a najgorsze ze ona wogole nie slucha jak mowie ze nie wolno albo be ona sie smieje, moja siostra to klaskala i wtedy mowila nie wolno i to dziala ale na Amelke nic nie dziala, smieje sie tylko :ico_haha_01:

A odnosnie tego smoka to Amelka nie tylko ze sie oducza ale wyciaga go sobie i obraca w rekach a potem tak wklada zeby to plastikowe twarde obgryzac, dziasla ja swedza, jedynka obok tej co juz wyszla chyba wyjdzie lada dzien i moze to ja tak meczy, ale u gory to jeszcze poczekamy :ico_noniewiem: poki co jak ja karmie to tak zagryza mi lyzeczke tym zebem a ja az sie boje bo to taki odglos i czasem mysle z emi ja zlamie...

[ Dodano: 2008-03-15, 13:05 ]
aha i straszna wygoda dzis karmilam Amelke to sto razy lepiej w tej hustawce to myslslam ze mi krzyz peknie jeszcze wszystko w powietrzu i musialam pilnowac zeby raczek do miski nie wkladala a teraz super, naprawde poleca :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość