Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

02 gru 2008, 20:53

kasia1983, jakie macie to lozeczko??
A co do bankow - absolutnie odradzam Pekao S.A. - zeby wyplacic kase w banku trzeba miec specjalna karte klienta i PIN, ktorego, tak sie sklada, Marek nie dostal i musial jezdzic do dawnej centrali BPH zeby cos zalatwic, konto moze zamknac tylko w swojej macierzystej placowce, a z tym jest problem bo w Sosnowcu jestesmy tylko w weekendy. Poza tym p. Monika z Krainy Maluszkow kiedys chciala zamknac konto i po roku dostala kartke ze ma minus na koncie bo pobrali oplaty za prowadzenie, a konta nie zamkneli.
Ja jestem zadowolona z ING - z konta i z pozyczki, ktora mamy - rozlozylam 1000zl na 2 lata - rata ok. 50zl - automatycznie pobierana z konta i dwa wielkie plusy - mozna splacic wczesniej i wtedy nie placi sie pozniejszych odsetek - czyli place teraz tyle ile zalegam i nie mam juz odsetek naliczanych. A drugi plus - wszystko widac to jak wchodzi sie na konto online.

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

02 gru 2008, 20:57

Ja od początku zrezygnowałam z drewnianego i sobie chwalę to a la turystyczne, bo się już nie raz sprawdziło.
co do banków to prawda.
Gratulacja dla Lenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zuch dziewczyna

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

02 gru 2008, 21:36

Yvone, my tez mamy turystyczne i jestem bardzo zadowolona - mieciutkie, jak dla mnie bezpieczne, no i raz dwa i jest wielkosci torby i mozna jechac do babci.
http://www.allegro.pl/item475914574_loz ... o_281.html mamy takie tylko bez nadruku granatowo-niebieskie

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

02 gru 2008, 22:50

Hej Dziewczyny!!!

Yvone :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: egzamin!!!Polbank to skurw...bo inaczej nie moge powiedziec :ico_zly: tez tam mamy kredyt :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Anita Kacperek boski...juz zreszta pisalam Ci ze chetnie widze go w mojej rodzinie :ico_oczko: ...a snieg super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja takiego w tym roku nie widzialam!!!A z Ciebie to niezla laseczka!!!

Janiolku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Lenki za chodzenie!!!Powodzenia z zasilkiem!!!!

Ania Tosia jest cudna ale na nk pewnie juz czytalas :ico_oczko: .Tez mamy turystyczne i drewniane ale Nelka woli drewnianie a turystyczne jezdzi od 1 do 2ich Dziadkow! :-D nam tez juz konik przyszedl :ico_brawa_01:

Sylwia ale macie pecha...Szukajcie tego barana...Moj Adas mial szczescie bo po incydencie z ceglowka policja znalazala gnojka i czekamy na sprawe...

Aga powodzenia z remontem a wielkanoc juz niedlogo :ico_oczko:

Kasia 1983 to dobrze ze to nie pokarmowe...moze taki okres ze skorka sie przesusza...

A mnie dzis tak boli glowa ze padne...Nelina znowu nie daje sie wyspac w nocy... :ico_zly: tez juz sily nie mamy... :ico_placzek: ale w koncu bedzie spala cale noce kiedys...poza tym taka madra jest ze jestem pelna podziwu!Codziennie jakis postep :-D Zastanawiam sie czy na swieta kupic jej kuchnie do zabawy:zlew,szafki itd i postawilabym w naszej kuchni i by sie bawila a ja bym gotowala....w biedronce podobno sa takie...dobra uciekam bo umieram ze zmeczenia!!!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

02 gru 2008, 23:24

martuunia1, znasz nazwisko tego od ceglowki??

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

02 gru 2008, 23:25

nie znam...A. dostal pismo z policji ze go zlapali!!!

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

02 gru 2008, 23:49

Witajcie:)
u nas tez wiosna snieg byl w tamtym tygodniu...
co do bankow ja mialam w Kredyt Banku i nie mam zastrzeżeń szybko udzielili w tydzien wszystko pozalatwialismy jak mielismy wiecej kasy to renegocjowaliśmy warunki i zeszli nam z oprocentowania... moze nie trafilismy na idiotow i dlatego...
Brawa dla Lenki za chodzenie... to na swieta juz bedzie wszedzie wlazic...
Martunia jestem w szoku ze jednak nasza policja cos robi nam pod knajpa urwali lusterka i antene a pod blokiem radio potem tylko pismo o umozeniu sledztwa i tyle bylo ich roboty...
Aga no to masz roboty moze jednak sie wyrobia na swieta ale Bozego Narodzienia... a co robisz?
Ja dzisiaj szukalam czegos dla Kacpra ale im wiecej do wydania tym wiekszy problem bo dostal pieniazki od tesciowej tam myslalam ze my tez swoje dolozymy i kupie cos fajnego ale sama nie wiem co... dzisiaj ogladalam takie auto i dinusia na akumulator ale on chyba na to za maly a poza tym nastepni zagracacz mieszkania... rowerek malo fajny prezent na Boze Narodzenie do bedzie musial czekac na wiosne... a bujaka chyba tez zamowie takiego jak wy bo to rzezczywiscie najlepszy pomysl bo bezpieczny i tani porównując z konikami i innymi dziwactwami ktorych moj mężczyzna sie boi...
Ryskowi wymyslilam nawigacje tylko zastanawiam sie czy taka za 250zl to nie bedzie bubel? ktos ma i jakas poleca?

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

02 gru 2008, 23:58

79anita, wszyscy znajomi kupuja mio moov, nie pamietam jaki model, moge sie zapytac - jest troszke drozsza bo chyba sprzedajemy ja za 360zl, tak przynajmniej bylo miesiac temu.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

03 gru 2008, 00:29

Anita my mamy garmina ale to droższa sprawa bo kosztowala ok 1000zl wtedy a teraz kolo 700zl ale ta ma polske i europe a te tansze to pewnie pl maja ale w sumie jak Rysio nie bedzie sie wypuszczal za granice to starczy i taka :ico_oczko: a tak na serio to ja nie sadze zeby trzeba bylo tyle kasy wydawac ale przetlumacz to memu maniakowi sprzetowemu :ico_puknij:

Janiolek juz myslalam ze bedziemy z kompem do Marunia jechac ale udalo sie naprawic wyzej wymienionemu maniakowi :ico_brawa_01: ale i tak musimy wymienic wiatraczek wiec kto wie... :-D

[ Dodano: 2008-12-02, 23:30 ]
Janiolku tez mialas byc imiennie pogrubiona :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 gru 2008, 00:33

martuunia1, zapraszamy :-D jak cos to jestem w piatki do ok 14-15 :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości