Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

20 cze 2007, 16:14

A to mała złosnica z tej Twojej córci :-)

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

20 cze 2007, 16:17

he he mamo_zuzi1980 świetny sposób na dziecko :ico_brawa_01:

od tej pory to Zuzia pewnie będzie chodziła w każdej sukience i w każdych spodenkach jakie jej tylko dasz :-D bez żadnego grymaszenia :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 cze 2007, 16:23

paulina1978 pisze:od tej pory to Zuzia pewnie będzie chodziła w każdej sukience i w każdych spodenkach jakie jej tylko dasz bez żadnego grymaszenia

Nooo, wlasnie na to licze hihihih :ico_haha_01:
A ten temperamencik to nabyty wlasnie w Szwecji gdzie dzieciakom nawet w przedszkolu wszystko wolno :ico_zly:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 cze 2007, 18:48

A ja wlasnie wrocilam do domku, u mnie wypad do lekarza to na caly dzien... Wogole to czekalam jak mnie przyjmie 2 godziny :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Normalnie myslalam ze z nudow urodze, juz mialam isc do recepcji i powiedziec ze wychodze bo nie mam wiecej czasu... A potem przyszedl doktorek, przeprosil ze musialam czekac i pyta sie mnie czy sie nie denerwowalam, a ja glupia zamiast powiedziec ze wsciekla jestem to z usmiechem na twarzy oznajmilam ze nie, bo ja mam przeciez mnostwo wolnego czasu, normalnie sama nie moglam uwierzyc w to co powiedzialam :) Krew w porzadku, mocz tez (nareszcie!) tylko wciaz ta infekcja mnie meczy i mam ciagle brac te tabletki dopochwowe, tylko ze taka tabletka pomaga na tydzien a jej koszt to prawie 100 zlotych :ico_szoking: A jezeli chodzi o kilogramy to 3,5 na plusie... Ale przy mojej wadze wyjsciowej to i tak duzo... Mielismy sluchac bicia serca bobaska ale doktorek chyba zapomnial... Widzialam dzis slodki dresik, zaluje ze go nie kupilam bo kosztowal niecale 30 zlotych, moze nastepnym razem (Korony przeliczam na zlotowki, zebyscie nie musialy szukac po kantorach :-D )

Mamo_Zuzi jezeli chodzi o piatek to sa organizowane rozne zabawy, ale dzien nie jest wolny od pracy, niestety. A jezeli chodzi o postepowanie corci to popieram Twoj sposob, nie mozna pozwolic zeby dziecko wlazlo nam na glowe, ja pomimomojego mlodziutkiego wieku, mam bardzo konserwatywne poglady jezeli chodzi o wychowanie dzieci (oczywiscie nie we wszystkich dziedzinach). W Norwegii dzieciom tez wszystko wolno...

Eve mi tez sie wydaje ze mam juz troche tych ciuszkow, tak czy siak nie mam ich gdzie ukladac, wiec od razu planowalam zakup komody. czekam tylko az Krzysiek znajdzie czas to skoczymy do IKEI, bo dzis znowu wraca o 22...

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 cze 2007, 19:18

Dominisiu jaka komode kupujesz w Ikei? Bo ja sie tez przymierzam i tak w sumie to mi sie podoba Malm biala bo mi do naszej sypialni pasowac kolorem bedzie i lozeczko tez chce kupic biale. W sumie w tej Ikei to niby tyle jest towaru ale jak sie chce naprawde cos konkretnego kupic to sie chodzi i chodzi i wychodzi z niczym :ico_zly:

Coz to za infekcje masz? grzybiczna czy bakteryjna?
My zaraz jedziemy do sklepu bo cos mi sie chce hahaha, tylko jeszcze nie wiem co :ico_noniewiem:

anitus72
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 17 cze 2007, 17:20

takie tam:-)

20 cze 2007, 19:18

Witajcie,
robię teraz obiadek i zaglądam tutaj co jakiś czas, pewnie myślicie sobie: obiad o tej porze!? no cóż, jak tatuś dziecka wraca z pracy 20.30 to nie mam innego wyjścia. Nie jesteśmy małżeństwem więc nie będę mówić "mąż" czyli jak? Może Marek po prostu?
A propos lekarzy to ja zmieniłam swojego na już czwartego ale w końcu opłaciło sie bo jestem już zadowolona z jego leczenia:-) Co prawda mam do niego godzinę jazdy dwoma autobusami ale warto. Wybieram się do niego 28ego i mam nadzieję że w końcu poznam płeć dziecka! Jeszcze tego dnia mam zrobić test na obciążenie glukozą, ciekawe jak wyjdzie? Podobno to ohydne w smaku ale lekarz mówił żebym dodała pół cytryny.
Jest może tutaj ktoś z Gdyni? Mieszkam tu od marca więc jestem sama:-(
Pozdrawiam!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 cze 2007, 19:21

Anius, niestety ja nie z Gdanska ale poszukaj w regionalnych to moze jest Gdansk.
A na tatusia dziecka mozesz mowic Marek, albo facet a w sumie wszystko jedno bo my i tak wiemy o co chodzi :ico_haha_01: A skad tak rdzennie pochodzisz? Z jakiego regionu Polski?

anitus72
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 17 cze 2007, 17:20

pochodzenie

20 cze 2007, 19:33

Hejka!
Pochodzę z zachodniopomorskiego a dokładnie ze Stargardu Szczecińskiego, wpierw facet mieszkał u mnie ale los tak chciał, że poszliśmy do jego gniazdka i narazie tu mieszkamy:-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 cze 2007, 20:26

anitus72, kawał drogi do Ciebie, ja z samego południa Polski! A chętnie bym wpadła na pogaduchy, bo ja też tu jakoś nie mam koleżaneczek.
mama_zuzi1980, niezły patent na córunię. Musze się uczyć od Ciebie, bo pewno za parę latek będę mieć to samo z moją (Zuzią prawdopodobnie :-)
eve81, nie przerażaj mnie, moje dzidzi jak na razie to by golutkie było. Mam cztery sztuki ciuszków!!!

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

20 cze 2007, 20:35

Kocura to my chyba tak samo zakupy robimy bo ja mam tyle samo.
Doszłam do wniosku że ubranka kupie jak bedę wiedzieć przypuszczalną wielkość małego a teraz skupie sie na większych rzeczach.
Też muszę kupić komode i zastanawiam się nad tym czy lepsza jest z samymi szufladami czy też z dzrzwiczkami.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość