Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

23 lut 2010, 21:04

Katjusza :P ta piosenka - uczylam sie jej na studiach na rosyjskim ;) chociaz nie wiem czy to ona czy tylko podklad z niej? :)

Jagna mala wymiata :D moja to w zyciu sie tak nie ruszala (no moze dzisiaj na piaskownicy jak sie rzucala bo chciala wejsc do wody a ja jej nie pozwalalam)

Achh szkoda slow co do profesora - mam teraz dylematy czy byc twarda, nauczyc sie (tylko nei wiem czego) i isc do niego, czy isc do dziekana i powiedziec ze nie chce na niego patrzecc z mysla ze mnie zrozumie i wymysli rozwiazanie czy wziac warunek na ten przedmiot na pol roku i isc w nastepnym semestrze jak odetchne (ale wtedy bede miec jeszcze wiecej pzedmiotow wiec chyba lepiej miec to za soba :/ a w sumie w koncu powiedzial,ze mam przyjsc da mi dwa zadania i je rozwiaze ...... no nie wiem :(

Shoo dupiasto z A. Mozesz mu powiedziec,ze reagowalby na angielski gdyby Twoj A. spedzal z nim wiecej czasu i wiecej do niego mowil - zwal na niego ;) a poza tym przeciez jak jestescie razem to chyba mowicie po angielsku nie? :) Czy przy A. mowisz do Jaspera po angielsku i on nic nie rozumie? ;) bo w sumie gdyby tak bylo ze np jak karmisz Jaspera, siedzi obok A. i zaczynasz cos Jasperowi opowiadac przez kilka minut po polsku a on siedzi obok i patrzy i nie rozumie to moze sie wkurzac - ale powinien wziac ksiazke i zaczac sie uczyc polskiego :D przydaloby mu sie, zwlaszcza,ze moglby swobodnie rozmawiac z Twoja rodzina :)

A co do lotow odpisalam Ci juz ze do Malagi z Krakowa bedzie latal wizzair? Od czerwca prawdopodobnie i bilety ostatnio byly w granicach 200zl w jedna strone

Swoja droga jak bylam u lekarza to pytala czemu oduczam dziecko jedzenia w nocy - ze do drugiego roku zycia ma prawo zwlaszcza ze jest chudziutka :/ gdybym wiedziala to bym nie zaczynala bo te cale cyrki od tego sie zaczely - do zlobka dzwonilam i zadnych pasozytow dzieci nie mialy (a przynamniej rodzice nie informowali :/ wiec teraz zglupialam, wczoraj nawet w nocy sciagalismy jej pieluche i patrzylismy co tam sie dzieje ale nie bylo nic, juz nawet zaczynam watpic w to co widzialam w pieluszcze po wzieciu lekow, zglupialam normalnie .. ide jutro do lekarza - taka fajna babka i pogadam z nia moze zrobimy to badanie i sprawdzimy czy u Niny jest ok moze wymysli cos innego dlaczego tak nam zyc nie daje ostatnio, bo watpie w to ze jest az tak uparta :/ no chyba ze po tacie to calkiem mozliwe

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

23 lut 2010, 21:05


Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

23 lut 2010, 21:19

margarita83, czyli nie ma u Was poprawy?
u nas mega wojna, powod oczywisty, juz Wam o tym pisalam wczesniej... kwestia mojego mowienia po polsku do Jasperka, A. sie wkurza i to powaznie, bo widzi, ze maly reaguje na polski, a na angielski - nic
postawil mi ultimatum, tak smieszne, ze az szkoda pisac... hasla o moim (i Jasperka) powrocie do Polski znowu na tapecie :ico_olaboga:
dobrze chociaz, ze mam oparcie w rodzicach, moge sie im wyzalic i oni mnie rozumieja, bo wiedza jaki A. jest...
mam nadzieje, ze bedzie jakis happy end tej historii, bo juz mi sie rzygac tym wszystkim chce, tymi klotniami, tym stresem..bleeeeee

to sobie ponarzekalam ;-)
wydaje mi się że mamy bardzo podobną sytuacje, w sumie od samego początku mamy podobne problemy :-/
chyba ten wiek jest taki trudny, tylko czyj ich czy nasz ??? hehe
ty masz kochana nieco trudniej, kilka tys km od domu, a tam zupełnie sama :-/
Ja niby w domu, pelno rodziny i przyjaciół i znajomych ale to nie jest temat na forum. Mama niestety mi juz nie podpowie i najbardziej mi tego brakuje, ide tak jakby po omacku przez to zycie, bez niczyjej pomocy, w wiekszości nawet bez męża :-/

Rozumie cie co do slubu, ale zastanów sie czy oby naprawde warto!!! ja czasmi żałuję, może teraz było by łatwiej, chyba latwiej sie rozejść :-/
A rozejscie sie to ucieczka od problemów.
Mój P. mówi, że on juz taki jest i nie jest w stanie wiele zmienić :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
i niewazne jest nic, on nie potrafi i koniec!!!!!!!
masakra

[ Dodano: 2010-02-23, 20:23 ]
yoanna, Maja z reguły nie je w nocy ale jak nic nie pomaga to czasami dostaje butle ok. 2-3 zje odrobię, jakieś 50-60 ml i natychmiast zasypia, reszta w podgrzewacz i czeka do następnej pobudki ok. 6-7 i mała już wstaje :-/
ale bardzo rzadko sie tak zdarza, no i mała spi z nami w pokoju, jej łóżeczko jest od naszego lózka jakieś 50 cm, a i często bywa tylko 5 cm ;-)
Może ze 3 razy Majka spala z nami w lózku :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-02-23, 20:23 ]
ciekaw eco z Gie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

23 lut 2010, 21:54

ciekaw eco z Gie
no wlasnie,chyba sie na nas obrazila....... :ico_noniewiem:
a tak powaznie...tez zastanawiam sie dlaczego nas zaniedbuje

[ Dodano: 2010-02-24, 08:45 ]
:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

hej...dziewczyny co z Wami...?????????????????????????????????????????

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

24 lut 2010, 09:52

Margarita wlasnie mysle nad tym czy dopoki sytuacja sie nie unormuje nie przyniesc lozeczka i nie klasc jej niby kolo nas ale jednak zagrodzona i obejdzie sie bez kopania itp ... naprawde jestem zdezorientowana bo nie wiem o co chodzi - dzis znowu po 2h snu juz sie obudzila i marudzila :/ pozniej w nocy pozniej nad ranem mimo ze spala z nami w lozku bo stwierdzilismy,ze chociaz bez marudzenia sie obejdzie - no i sie nie obeszlo. Zarazila nas katarem wszyscy mamy wielkie wezly chlonne - ja tez nie moglam spac i budzilam sie co chwile bo nie mialam jak oddychac, a jak probuje buzia to mam za sucho w gardle - mimo ze nie grzejemy w nocy :/ moze ona tez z tego powodu sie budzi? Dzisiaj ide do lekarza, chce zeby jej cos dala bo zaczela kaszlec dodatkowo wiec moze Bactrim sprobujemy bo do poniedzialklu musi jej przejsc - ja zaczelam studsia juz w tym tygodniu i nie wyobrazam sobie na 2 tygodnie olac zajecia

A co do Waszych mezczyzn :) to pewnie macie racje w tym ze ciezko ich zmienic bo przeciez maja juz swoje lata - ja nad moim pracuje i czasem wydawaly mi sie pewne kwestie nie do przejscia i bylo ciezko - a co dopiero gdyby pozyl z 15 lat z tymi przekonaniami swoimi, to pewnie juz bym tez nic nie byla w stanie zrobic :(

Dobra od dzis zmieniam nastawienie bo to zloszczenie mnie wykancza - przyszedl moj dywan jest super :D ma krotkie wlosy i podoba mi sie bardziej niz shaggy z dlugimi - jakos tak elegancko wyglada, jest jasniutki i idealnie lezy w pokoju - jest na taka sama dlugosc jak lozko (2,5 metra) i miesci sie idealnie pomiedzy lozkiem a szafka (zostaje po kilka cm z kazdej strony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a zaplacilam za niego jedynie 250zl ;) i zastanawialam sie czy ten czy taki za 400zl no i ciesze sie bardzo :D

Do tego pogoda jest tak ladna (u nas wczoraj bylo 13 stopni) ze niedlugo wyciagne moja nowa skorzana kurtke ;)

Dodatkowo dzisiaj jade z kolezanka na zakupy, pochodzimy po sklepach wiec moze humor mi sie poprawi jeszcze bardziej ;) no ale po drodze projekt do zaliczenia i sprawozdanie do oddania i tego sie cholernie boje - bo projektu nie robilam sama, tylko pozmienialam kolegi z przed roku - wyniki jego spisalam do swoich rownan wiec jakby ktos chcial przeliczyc to nic sie nie zgadza - dodatkowo pyta - a ja nic nie wiem :D bo z podstaw konstrukcji maszynz teorii jestem zielona! No ale sprobujemy - na szczescie dziadek jest mily, NIE KRZYCZY, zaprasza do siebie na konsultacje zeby pomoc, wiec mam nadzieje ze jak jest zle to po prostu wytlumaczy mi co mam poprawic i obejdzie sie bez spiec :)

No nic milego dnia Wam zycze w takim razie i zbieram sie pomalu

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

24 lut 2010, 20:30

hej...dziewczyny co z Wami...?????????????????????????????????????????
no ja zagladam codziennie
a shoo i Gie to może zmieniły forum???
dziewczyny wracajcie PLIS :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

yoanna spróbuj małą położyć w waszym pokoju, może sie uda. permanentne zmęczenie do niczego dobrego nie doprowadzi :-/
trzymam kciuki :-)

no i napisz jak zakupy sie udały???

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

24 lut 2010, 21:52

??????????????????????????????????????????????????????

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

25 lut 2010, 10:15

Ulalaa :/ faktycznie dziewczyny poznikaly - ciekawe co sie dzieje z Gie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

A zakupy byly super :D kupilam sobie sliczny sweterek i okulary przeciwsloneczne - co prawda nie kupilam nic dzieciakom a mialam to zrobic i kupic na 2 urodziny sasiada cos ale wlasciwie wiekszosc zakupow przegadalysmy z kolezanka :D i to chyba bylo najfajniejsze ;) Swoja droga widzialam piekna sukienke taka do codziennego chodzenia - jeansowa cudna :D ale byla zaraz za nonono, bez ramiaczek, wiec materialu moze z 90cm i kosztowala 150zl :/ pokaze mojemu M to moze zechce mi kupic ;) bo sama na pewno nie wydam tyle kasy na taki maly kawalek materialu

[ Dodano: 2010-02-25, 10:23 ]
Swoja droga - z podnosnika srubowego w sumia na koniec mam 4.0! :DDDDDDDDDDDDD taaaaaaaaaak sie ciesze :))

A na dodatek okazalo sie,ze jeden zprzedmiotow z roznic programowych (ktorych mam 9 w tym semestrze wiec naprawde sporo) bedzie realizowany dopiero w 2012 roku :) wiec jak juz skoncze studia - teraz mam cicha nadzieje ze mi go skresla :) i bede miec 8!

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

25 lut 2010, 21:37

No szalejecie moje kochane -/

to pewnie przeze mnie, dziewczny miały dość czytania o mnie i o P. więc pewnie dlatego zniknęły :ico_placzek:

yoanna, a też bym nie dała za taką "szmatkę" tyle kasy :-/
poza tym do takich kiecuszek to trzeba mieć Twoja albo shoo figurę :-)

Jagna30, a u was jak??? Jak z K.???

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

26 lut 2010, 08:41

witam ...
No szalejecie moje kochane -/

to pewnie przeze mnie, dziewczny miały dość czytania o mnie i o P. więc pewnie dlatego zniknęły
:ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
no zwariowała... :ico_oczko:
Jagna30, a u was jak??? Jak z K.???
temat-rzeka....

teraz jest ok...jak sobie wspominam "dawne" czasy czyli zaraz po slubie,był zajefajnie
bylismy innymi ludzmi,
zylismy jakos spokojniej...
wszystko zaczelo sie kiedy K. zalozyl swoja działalnosc...
byly wzloty i upadki,chcial niejednokrotnie z tego rezygnowac...
stal sie zupelnie inny,nerwowy...wybuchowy...
fakt,ze przechodzi mu po paru minutach,ale wtedy ja jestem niezle wpieniona i o klotnie nie trudno...

co zrobic,takie zycie...i w najlepszym malzenstwie zdarzaja sie klotnie..."ciche dni"...

ciesze sie,ze mam prace...nieraz narzekam,ze ciezko itd, wracam skonana do domu...ale ciesze sie ze ja mam...
zawsze to jakas odskocznia...

wracajac do pracy...K. zawsze na poczatku roku nie mial zbyt wiele zlecen...
a w tym to juz w ogole jakas porazka...kryzys niezle daje sie we znaki...

K. mysli o wyjezdzie do Anglii badz Irlandii...znajomi,ktorzy tam mieszkaja maja cos nagrac...
nie wiem czy to wypali...na chwile obecna znowu robi sie ciezko...bo nasze oszczednosci topnieja w zastraszajacym tempie...
do tego opłaty :ico_szoking: szok!
ja kokosow nie zarabiam,ale dobre i to...

w kazdym badz razie jak sie nic nie ruszy do 10 marca,K. wyjezdza... :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość