szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

24 lis 2011, 21:51

troche to dziwne bo na szalwii pisze ze nie mozna stosowac przy karmieniu piersia.. :ico_nienie:
Na herbatce koperkowej takiej z apteki tak samo. A ja stosowałam i pokarm nie zanikł.
fajne masz wlosy takie lokowane
Ale to nie są moje naturalne loki.Ja je kręciłam na papilotach.A swoje mam ni proste ni kręcone tak samo jak u ciebie każdy w inną stronę.
Mam 166cm, a ważę 49-50kg. Przed ciążą ważyłam 52kg i lepiej było, ale za nic przytyć teraz nie mogę, a wsuwam niesamowite ilości. Teraz to ręce jak u anorektyczki, nogi też patyki, jedynie cyce wielkie hehe - dobre chociaż to :-). Brzucha zupełnie nie mam, w ogóle nie wyglądam jakbym chodziła w ciąży :ico_oczko:
Ja mam jakieś 177 -180 cm i ważę 54 a ważyłam przed ciąża 50 więc jestem chyba jeszcze chudsza niż ty. Brzuszka też nie mam wcale jedynie piersi duże choć na tych zdjęciach tego nie widać za dobrze.A ile ja jem to chyba nie będę pisać ale bardzo dużo. A po porodzie to na słodkie jestem straszny łasuch , jem tego straszne ilości.A waga tak samo stoi w miejscu.
Jutro z ciekawości się zmierzę cm ile mam więcej teraz .Bo mierzyłam się przed ciąża i mam to zapisane.
laski moze byc fioletowy wozek dla chlopca czy nie bardzo? taki ciemny fiolet
Ja myślę że jak najbardziej.Ja mam wózek czerwony / bordowy i uważam że dla chłopca tez będzie bo tłumaczę to sobie tak że mężczyźni kupują samochody czerwone więc taka bryka dla maluszka jak najbardziej pasuje.

Byłam dziś w T bo miałam tam skierowanie na usg bioderek i co k...a i doopka babka nie przyjmowała dziś bo nie wiem czemu ale odwołała wizyty.
Szlak mnie trafić chcę bo najpierw P poszedł do pediatry po skierowanie do ortopedy potem zarejestrował nas, czekaliśmy na ten czas aż mała będzie mieć 6 tyg , poszliśmy i dopiero dali nam skierowanie na usg , teraz pojechaliśmy i okazało się że jej nie ma .Juz mi ręce opadają na ta służbę zdrowia.A jak byliśmy w szpitalu tam gdzie nam dali dopiero skierowanie na usg to mi powiedziała że może mi od ręki zrobić ale muszę zapłacić. wrrrr

Dzisiaj przy okazji chciałam się zapisać do okulisty bo czuję a raczej widzę że wzrok mi się pogorszył. I co i znów doopka bo oni zapisują max na pół roku do przodu i na całe pół roku już terminy zajęte.Szlak trafi mnie któregoś dnia .

[ Dodano: 24-11-2011, 20:56 ]
Postanowiłam że tym skierowaniem na usg sobie d..kę wytrę a na wtorek jestem umówiona prywatnie na usg i nie muszę jechać 25 km tylko 5 .
Mała moja bardzo dziś płakała wieczorem , z reszta od poniedziałku taka jest, wygląda to dokładnie tak samo jak przy tym pierwszym skoku co miała tylko że czasem bardziej płacze. Zobaczymy jak po jakimś czasie z dnia na dzień jej przejdzie tak samo jak ostatnio to będzie znaczyć że to to było.

Aha mam pytanie do dziewczyn które dzieci maja skazę białkową.
Powiedzcie mi co to oznacza ? Czy to jest jakies groźne ?

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 lis 2011, 22:10

padam na ryjek, czekam na męża
już nie mam pomysłu co zrobić zeby Konrad spał :ico_olaboga:
uspać go hehe
usypiam go w kółko, od zawsze budzi sie po 3 razy zanim zaśnie na dobre :ico_olaboga:
nie wiem kiedy mu to minie :ico_olaboga:

Maja po kąpieli jak dostała cyca i zasneła to wstawała dopeiro o 1.00 na karmienie, a Konrad nie dosc zę najchetniej kładłby się o 23.00 to jak położe go wcześniej budzi sie 3-4 razy :ico_olaboga:
popołudniu nie daje mu spać, o ile mam możliwośc, bo niekiedy zasypia podczas zabawy :/

5 minut temu go uspałam :/ teraz wlepia we mnie swoje małe slepka, oczy jak 5zł i cieszy :ico_haha_01: śmieje sie do mnie i zagaduje :ico_puknij: zamiast spać cwaniak :ico_haha_01:

[ Dodano: 24-11-2011, 21:13 ]
aaaa 6 waidera zrobiona :ico_sorki: a wy robiłyście moje panie????

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 lis 2011, 22:20

szkieletorek, no to super z tym usg bioderek :ico_zly:
No i ja z tego względu wolałam iść od razu prywatnie.
No, a wzrok po porodzie może się pogorszyć, bo wiadomo wysiłek, ale powinno wrócić do normy. Ale jak mówisz i ja też bym wolała skontrolować.
Ja to wogóle jestem przewrażliwona na punkcie moich oczu :ico_noniewiem:
A do jakiego okulisty chodzisz?

izuś_85, hehe, śpi Konradek?
A jak on się przebudza to marudny? Bo jak nie to może mu daj trochę czasu.

Powiem Wam,że jestem dumna z nas, tzn. z M. i ze mnie :-D
Udało nam się super zorganizować wieczoryi do 20 oba Boba śpią, no ew. do 20.15 :ico_oczko:
No i Maciek już ma w miarę uregulowany dzionek, chociaż czasem robi niespodzianki :ico_oczko:

[ Dodano: 24-11-2011, 21:21 ]
a wy robiłyście moje panie????
właśnie miałam o to spytać :-D
Melduję wykonanie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 24-11-2011, 21:23 ]
A mam pytanie do 6.
Czy Wy robicie wszystkie serie naraz?
Bo czytałam,że można je robić po kawałku, np. 1 seria rano, druga wieczorem. Ważne,żeby cyklu nie dzielić.
Teraz jeszcze spoko, ale potem może być cięzko :ico_olaboga:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

24 lis 2011, 22:30

już nie mam pomysłu co zrobić zeby Konrad spał :ico_olaboga:
Maja po kąpieli jak dostała cyca i zasneła to wstawała dopeiro o 1.00 na karmienie
Pamiętaj każde dziecko jest inne .
Pamiętam gdy bawiłam Olę i jej mama ciągle sie dziwiła i mówiła Daniel (czyli jej syn ) tak nie robił, Daniel nie płakała nie gorączkował na ząbki.I tak z masa rzeczy było dlatego gdy mała gorączkowała na ząbki to ona za każdym razem jechała do lekarza , choć lekarze jej mówili że to normalne ale dla niej to nie było normalne bo jej syn tak nie miał i wydawało się jej że tak każde dziecko będzie miało.

To ja się pochwalę co kupiłam córci po chrzcinach .Bo mam już wszystko prócz karuzeli w domu .
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Powiem wam że te strasznie mi się podobają te zabawki z firmy Lamaze.Maja cudne żywe kolory i takie mocne. Szeleszczą no ogólnie bardzo bardzo na plus.Tego konika miałam dać mojej chrześnicy na Mikołaja ale tak mi się spodobał że nie wiem czy dam .Fajnie rży , kopytka słuchać i coś tam jeszcze.
Na razie mała nie testowała tego ale myślę że jeszcze za wcześnie bo ona jak jest wyspana porządnie najczęściej rano to ja interesuje wiele .Zresztą od poniedziałku właśnie , od czasu gdy tak nam marudzi i płacze to dużo mniej się uśmiecha i dużo mnie gaworzy niż przedtem .
szkieletorek, no to super z tym usg bioderek :ico_zly:
No i ja z tego względu wolałam iść od razu prywatnie.
A do jakiego okulisty chodzisz?
No i ja tez mogłam od razu iść prywatnie bo koszt jazdy najpierw po skierowanie , potem na wizytę , później na usg które się nie odbyło jest na pewno nie mały bo paliwo nie tanieje ostatnio.
No ale myślałam że mi sie uda taniej .

A do okulistki chodziłam do Tarnowa do Śledziowej .
Właśnie proszę cię poleć mi kogoś do kogo mogę iść na wizytę , najlepiej na NFZ ale jak trzeba to i prywatnie pójdę.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 lis 2011, 22:50

szkieletorek, ale cudne rzeczy pokupiłaś, przepiękne!
Nie znam tej firmy Lamaze, ale zaraz sobie pooglądam na allegro :ico_oczko:
A do okulistki chodziłam do Tarnowa do Śledziowej .
Bazuła-Śledź? Ona na nfz przyjmuje chyba na Słonecznej w Centermed.
Ja chodzę do Budzynia, jest rewelacyjny, dużo mu zawdzięczam :ico_sorki:
On jest lekarzem okulistą specjalistą od chorób oczu. Ale jak Ty nie masz innych przypadłości niż pogorszenie wzroku to pewno zwykły lekarz też będzie dobry, bo ten troszkę dużo bierze za wizytę, bo 100 zł :ico_noniewiem:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

24 lis 2011, 22:59

Szkieletorek fajnie, że jest ktoś jeszcze chudszy ode mnie.
Współczuję, tego jeżdżenia z malutką. Znów się kłania nasza Polska służba zdrowia - no cóż jak nie prywatnie to wcale
5 minut temu go uspałam :/ teraz wlepia we mnie swoje małe slepka, oczy jak 5zł i cieszy :ico_haha_01: śmieje sie do mnie i zagaduje :ico_puknij: zamiast spać cwaniak :ico_haha_01:
hehe mój też tak czasami robi. Ja go usypiam wyjdę do toalety przychodzę a on już gaworzy i się śmieje :-)

Dobra pochwale się wam. Właśnie podpisaliśmy umowę o sprzedaż części domku, w którym mieszkamy. Dzięki temu będziemy mogli sobie powiększyć mieszkanie. Już na wiosnę zaczynamy remont. Nie mogę się doczekać :ico_brawa_01: zrobimy pokój Alanka, salon i garderobę w drugiej części, a w tej której mieszkamy teraz będzie nasza sypialnia, łazienka i kuchnia z jadalnią :-)

[ Dodano: 24-11-2011, 22:05 ]
szkieletorek fajne zabawki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

24 lis 2011, 23:20

szkieletorek super zabawki,najbardziej podoba mi się karuzelka :-) ekstra jest :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

25 lis 2011, 01:07

szkieletorek ale świetne zabawki i serio kolory żywe) Mi sie lezaczek podoba najbardziej:)

moja 6W wykonana i ja póki co robię seria po serii ale to dopiero poczatek więcopóźniej bedzie ciężej

" Trzeba wykonywać poszczególne elementy treningu bez przerw na rozluźnienie mięśni. Najbardziej istotne jest to, aby zatrzymać dany ruch na trzy sekundy w momencie największego naprężenia mięśni brzucha....Należy pamiętać, że czas wykonana wyżej opisanych ćwiczeń nie powinien przekraczać 40 minut. Ponieważ każdego dnia zwiększamy intensywność treningu (patrz: Harmonogram), po około 16 dniach trzeba przyspieszyć tempo wykonywania ćwiczeń...
Seria – to wszystkie cykle, jakie należy wykonać danego dnia, przy czym nie ma potrzeby wykonywania ich bezpośrednio po sobie. Między poszczególnymi cyklami trzeba odpocząć co najmniej 3 minuty. Do kolejnej serii możemy podejść nawet po godzinie, w zależności, jak nam pasuje."
źródło; internet

ja dziś i MelB zrobiłam i 6 za chwile więc rozciagnieta byłam:):):)

Pozdrawiam Was Kochane, nie nadążam z czytaniem za dnia, bo wiecznie coś do roboty a dziś nawet mało co w domu byłam

[ Dodano: 25-11-2011, 09:03 ]
doberek:)

Powiem wam, że ta 6 Weidera daje popalić daje, czuć mięśnie brzuszka i to wyraźnie, i rzeczywiście jak podajrze moni pisała, lepiej być rozgrzanym bo kregosłup pobolewa, ja pierwszy raz bez rozgrzewki robiłam i bolą plecki.

Aguś to który wózek zamówiłas ze ci nie podpasował???? No i na co szczepienia miał mały, że 3?Już nie pamiętam szczepień z elizą. No i wagę też ma fajną, już masz kawał faceta do noszenia hihihi

musiałam kilka postów od nowa czytać tyle naklikałyście wczoraj, że zapomniałam co która pisała
padam na ryjek, czekam na męża
już nie mam pomysłu co zrobić zeby Konrad spał
uspać go hehe
usypiam go w kółko, od zawsze budzi sie po 3 razy zanim zaśnie na dobre
nie wiem kiedy mu to minie
miałam to samo z Dorianem, ale przemogłam się, położyłam jednego dnia w kołysce, właczyłam karuzelkę i dawałam smoka jak płakał, bo wiedziałam, że najedzony jest, przewinięty jest tylko wymusza by na ręce wziać i tak 2-3 dni i teraz sam zasypia z karuzelką:):):):)
A ja mam czas na ćwiczenia lub na Elizkę by ją umyć, bajkę przeczytać itp.
Dobra pochwale się wam. Właśnie podpisaliśmy umowę o sprzedaż części domku, w którym mieszkamy. Dzięki temu będziemy mogli sobie powiększyć mieszkanie. Już na wiosnę zaczynamy remont. Nie mogę się doczekać zrobimy pokój Alanka, salon i garderobę w drugiej części, a w tej której mieszkamy teraz będzie nasza sypialnia, łazienka i kuchnia z jadalnią
dobre wieści więc gratuluję i życze udanego i szybkiego remontu:) ah i by miał kto po nim sprzątać hihihi

Maciunia coś się rozkręcił przed spankiem, słyszę go przez nianię właśnie.
moze bajki do snu sobie opowiada hihihihi

Byłam dziś w T bo miałam tam skierowanie na usg bioderek i co k...a i doopka babka nie przyjmowała dziś bo nie wiem czemu ale odwołała wizyty.
Szlak mnie trafić chcę bo najpierw P poszedł do pediatry po skierowanie do ortopedy potem zarejestrował nas, czekaliśmy na ten czas aż mała będzie mieć 6 tyg , poszliśmy i dopiero dali nam skierowanie na usg , teraz pojechaliśmy i okazało się że jej nie ma .Juz mi ręce opadają na ta służbę zdrowia.A jak byliśmy w szpitalu tam gdzie nam dali dopiero skierowanie na usg to mi powiedziała że może mi od ręki zrobić ale muszę zapłacić.
to rzeczywiście można sie wściec, masakra, wszedzie najlepiej płacić wtedy traktują jak człowieka jak szmal czują. Materialiści,

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

25 lis 2011, 11:09

Hej Dziewczyny :-)

Wybaczcie mi moją nieobecność, wzięłam się za generalne porządki, do tego szyję skarpety mikołajkowe, dla Piotrusia już powstała, Wice w zeszłym roku uszyłam, teraz szyję dla siebie i męża i dla jego chrześniaka. Przez to czasu na neta raczej brakuje

izuś_85, mój Piotruś też się tak wieczorami wybudza, zwariować można

Trzymajcie się cieplutko :-)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

25 lis 2011, 11:46

Na herbatce koperkowej takiej z apteki tak samo. A ja stosowałam i pokarm nie zanikł.
a nie pomyliło Ci się coś? Bo ja właśnie piłam herbatki koperkowe między innymi na pobudzenie laktacji i tam nie ma wzmianki o tym, że ona ją zatrzymuje. Natomiast o szałwii słyszałam już dawno dawno, że jak ktoś chce się pozbyć pokarmu po zakończeniu karmienia to najlepiej pić szałwię. Ponoć tydzień picia i pokarmu nie ma.

U nas nocka ok, tyle, że te zęby męczą moje dziecko, bo obudził się po 8 z krzykiem. No ale jak mnie zobaczył to już miał banana na twarzy.
Właśnie listonosz przyszedł z paczką. Smoczki dla Alanka doszły. W sklepie te Avent philipsa kosztują 20-30zł, a na allegro znaleźliśmy po 2.50 za sztukę, no plus tam 5zł przesyłka. To kupiliśmy 4smoczki, jeszcze dla kuzynki, no bo jak takie takie to co żałować, a Alanek tylko tego smoka chce i koniec inne szybko wypluwa, albo same mu wypadają z buzi i się denerwuje :ico_noniewiem:
Domek już ogarnęłam, obiadzik zaraz będę robić, a moje dziecko sobie śpi słodko, to mam chwilkę dla siebie... aaa jeszcze pranie muszę wstawić. I jak ktoś mi powie, że się kobiety w domu opier... to w łeb dam że się odwróci o 360 stopni :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość