Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

10 gru 2007, 15:13

madzica, ty jak się rozpiszesz to jak lektura do czytania hihihih :ico_haha_01:
A co do zgagi to dziwne bo zazwyczaj własnie pod koniec ciąży znika , bo brzuszek obniża się i już nie uciska na żołądek, no ale różnie to bywa, no zgaga to potwur ukryty w ciąży ja mam zgage od 5 miesiąca, cały czas!!! :ico_olaboga:
Dziś wkońcu przyszła moje pościel którą zamawiłąm zielona w kaczuszki już jest wyprana i tylko niech troszke przeschnie i zabiore się za prasowanko. A już umyłam wszystkie okna w domu i nic....???? :ico_placzek: Wkleje fotke poscieli to ta zielona z kaczuszkami .
Obrazek

madzica
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 paź 2007, 11:55

10 gru 2007, 15:21

przesliczna i może byc dla dziewczynki jak i dla chłopczyka w razie niespodzianek :-D

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

10 gru 2007, 15:31

No właśnie a że unas nie wiadomo kto tam mieszka w mamy brzuszku wszystko kupuje uniwersalne, błekity , kremy ,żółte , zielone czy pomarańczowe. właśnie wczoraj kupilam pomarańczowy dresik z polaru dla maluszka na 68cm więc taki na nie długo i też super kolorek i dla chłopca i dziewczynki. poscieli mam 3 zmiany taką kremową w misiaczki z niebieskimi wstawkami , drógą uszyła mi siostra z flanelki taka ciplutka jest niebieska w chmurki i owieczki , no i teraz ta zielona w kaczusie. No ale nie chcieliśmy wiedzieć kogo mamusia nosi w brzuszku i tak to jest.

[ Dodano: 2007-12-10, 14:35 ]
a dziewczyny musze wam powiedzieć ,że od wczoraj jak popażyłam sobie ten brzuszek to cały czas smarowałam to miejsce maścią linomag kilk razy dziennie i musze powiedzieć jest rewelacyjna, już prawie nie ma sladu , a było takie brzydkie czerwone , a dziś to już nawet moge dotknąć to miejsce czy naciągną swobodnie koszulke i nie piecze. a tą maść poleciła mi babeczka w aptece gdy mój mąż miła wypadek i miła pokiereszowaną buzie i nie zostałao ani śladu. No i mówiła też ,że jest ona rewelacyjna dla niemowląt przy odparzeniach pupki.

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

10 gru 2007, 15:48

No no Madzia jaka lekturka :ico_haha_01: :ico_haha_01: .....Wiesz to dobrze,ze twojemu mezowi nie przeszkadza brzuszek naprawde to sie chwali.Moj to od czasu kiedy jestem w ciazy taki nietykalski sie stał,ze go nie poznaje,a czasami to nawet jest mi przykro bo ja tez własnie nie czuje sie taka sexowna i wogole,a te jego obojetnosci jeszcze te moje dolki na temat wygladu poglebiaja...No,ale co zrobic...
Hehe widze,ze nie jestem sama jesli chodzi o mysli zwiazane z wlozeniem starych normalnych spodni :ico_haha_01: ...Ja juz nie moge sie doczekac kiedy wkoncu wloze swoje kochane dzwony,kiedy normalnie zaloze buty,kiedy normalnie sie wydepiluje :ico_smiechbig: ......
Asiu śliczniusia pościel...I ja stawiam na dziewczynke :ico_oczko: zobaczymy czy uda mi sie odgadnac :ico_haha_01: ....A ta masc jest faktycznie rewelacyjna ja jej uzywalam przy Julci i teraz tez mam zamiar.

Dobra uciekam buzka

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

10 gru 2007, 16:30

Jola_85, nie kracz mi tu ja się nastawiłam na chłopca, ale oczywiscie nie na zbuj jak bedzie dziewczynka tez tak samo bede się cieszyć , a chłopca to tak chyba ze względu na mojego mężusia i teścia bym chciała. Co do sexowności to ja się też nie czuje sexi i maże o ubraniu sexi bielizy i normalnie pofiglować, przy szampanie iświecach przez całaą nocke jak przed ciążą, mój to się jużnie może doczekać :ico_oczko: .On zato zawsze jak wyjde z pod prysznica to sie gapi i mówi boże jaką ja mam na ciebie ochote i w ogóle że mam się nie przejmować jak tak szybko nie zgubie bo on i tak kocha mnie taką jak jestem i za to jaka jestem a nie za to jak wyglondam i z tego się ciesze. Mieliśmy kiedyś kilka kryzysów i przetrwaliśmy i to nas tylko wzmocniło. :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

10 gru 2007, 16:45

czesc dziewczyny
wlasnie wrocilam z zakupow z mezem i bylam w herbaciarni i dostalam herbate sypana z lisci malin bo z lodygi nie bylo zaraz zaparze i bede pila zobaczymy czy cos da :ico_oczko:
Asikk a poscielsliczna:)ja dzis bylam po przescieradlo z falbanka ale nie bylo w rozu a posciel mam w rozu i musze jeszcze w tygodniu zajechac bo maja miec.dobra ide polezec troszke :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 gru 2007, 18:43

Czesc dziewczyny moge sie pochwalic majusia przespala cala nocke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tzn wstala tylko dwa razy zjesc i zaraz szla spac a bylam dzisiaj u lekarki z maja i pobierali jej krew ona tak strasznie plakala ze maz musial wyjsc bo nie umial tego sluchac

madzica ja pod koniec ciazy mialam straszna zgage najgorzej bylo w nocy

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

10 gru 2007, 18:52

iwona83, no to super !!!! Brawa dla wytrwaej mamusi i dla dzielnej Majusi!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bidulka musiała się przestraszyć tego ukłucia!!! :ico_placzek: Dziękirobak, ja też właśnie musze dokupić przescieradełko bo strasznie podobaja mi się te z falbankami. A ja mam 2 ale na gumkach jeno bawełniane drugie z flanelki. Wiec do tej nowej pościeli dokupie sobie z falbanką . iwona83, to mnie zaskoczyłaś tą zgaga , ale umnie to ona jest prawie cały czas, już się zastanawiam dlaczego bo przeciesz brzucholek już mi troszke opadł a dalej mam :ico_olaboga:
No ale się naprasowałam dzisisj już pościel wyprasowana i schowana, a miłam jeszcze troszke ciuszków do prasowania bo ostatnio pokupowałam i dostałam pare body od szwgierki :ico_szoking: i tak czekałam aby poprasować wszystko i gotowe. troszke brzuszek mnie pobolewa ale tak nie groźniei raz na 1h się stawia :ico_noniewiem: ale to za mało jak na przedporodowe objawy :ico_placzek: :ico_placzek:

madzica
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 paź 2007, 11:55

10 gru 2007, 19:42

joł, jola: czytała , że niechęć facetów do uprawiania seksu w czasie ciązy bierze się nie tyle z niechęci do jej ciała, co z podświadomej obawy, że mogą ja lub dziecko skrzywdzić jakoś. a co do zakładania butów, to, ach!!nie moge sie doczekać, w tej chwili założenie wysokich sznurowanych kozaczków schodzi mi jakies 10 minut i czuję sie po tym, jakbym biegła 20 km, jeszcze gorzej, jak chce włożyc nogawki spodni do środka tak ładnie i równo.
asikk, ja tez z męzem miałam rózne lepsze i gorsze chwile, ale teraz jest lepiej niz kiedykolwiek, to wizja ojcostwa bardzo go zmieniła na lepsze, właściwie nie mam na co narzekać, jest bardzo opiekuńczy, patrzy tylko na moje potrzeby, nie pozwala mi sie niczym martwic i nie mówi mi o swoich zmartwieniach, żeby mnie nie martwić. Musze go pochwalić, jest wymarzony i wiem, że będzie super tatą.
Iwona: jak bardzo "pod koniec" ciązy miałas ta zgagę?plis powiedz, że dzień przed porodem..:)pokazywałam mężowi zdjęcie twej kruszynki, tez przyznał, że jest przesliczna. a co do pobierania krwi, to juz kilka takich historii od znajomych słyszałam, że tatusiowie nie moga zdzierźyć takich zabiegów

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

10 gru 2007, 20:01

Iwonka gratuluje udanej nocki :-D brawa dla Majusi :ico_brawa_01: ....No pobieranie krewki i kazde inne uklucia malenstwa bardzo zle znoszą jak ja jezdziłam z Julcia na szczepienie to plakalam razem z nią normalnie jak slyszalam jej krzyk...
Asiu zazdroszcze Ci takiego meza moj mi nawet nie powie,ze ładnie wygladam czy cos tylko potrafi mi docinac....Czasami to juz psychika mi siada,ale wkoncu nie wytrzymam i zrobie awanture tyle,ze zas sie obrazi i beda ciche dni :ico_puknij: ...moj facet jest rozpieszczonym dzieciakiem,zawsze wszystko mial podstawione pod nos-tesciowa ma 68lat-pozno go splodzili i rozpieszczali i teraz to sie na mnie odbija no ale co zrobic....
Madzia no ja niestety tylko w tej chwili wloze sznurowane kozaczki i koniecznie na plaskiej podeszwie bo w inne nie wejde-te bynajmniej sobie ureguluje :ico_haha_01:

Wiecie co dziewczyny strasznie mi dzis brzuch przeszkadza tzn strasznie nisko czuje małego i wogole wszystko jak siadam czy sie klade to mnie tak drazni,ze masakra poprostu...Moze juz niebawem :ico_sorki: :ico_noniewiem: ....Jutro ide kupic do apteki te pigułki z wiesiołka-czytałam na ich temat w necie przyspieszaja rozwarcie oraz wywoluja skurcze macicy....Zobaczymy-to juz naprawde ostatnia deska pomocy jak to nie poskutkuje to juz nic nie robie.....Dobra kochane uciekam od kompa zajrze jutro buziaczki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość