Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 sie 2007, 22:06

heja

Juli słoneczxnik cudny, mój mężujek nie ma takich pomysłów :ico_placzek:
A co do pogody to u nas też coraz bardziej szaro i ponuro

Frydza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Wikusi za postępy

Astrid cieszę się że jest ok. Na pewno się uspokoiłaś. Na p[ewno b ędzie dobrze, co ja piszę :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: jest dobrze :-D

A USB bioderek u Emilki ok. Lekarz kazął jednak profilaktycznie do następnej wizyty kontrolnej za 8 tygodni szeroko pieluszkować i żeby mala leżąc robiła nóżkami żabkę i to tyle

A tak poza tym to dziś miałam wrażenie że ktoś mi dziecko podmienił taka byłĸa grzeczna, większość dnia przespała, tak że mogłyśmy z siostr ą pograć sobie w karty. No i bałam się przez to nie pójdzie spać wieczorem a ona śpi już od pół godzinki. Ciekawe czy to taka jednorazowa zmiana czy już jej tak zostanie bo nawet kolki jej dziś nie męczyły, miała tylko kilka malutkich napadów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja padam znóg, nie wiem w sumie dlaczego więc idę spać
do jutra papa

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

29 sie 2007, 22:23

Jestam WŚCIEKŁA!!

Przekręciłam "karuzelkę" to znaczy pozytywke w karuzelce za mocno nakreciłam...
coś pękło.. i nici z kręcenia się i grania...
Rozkręciłam mechanizm i okazało sie ze to chińska jednorazówka...
KURDE MOLL!!

muszę kupić nowa karuzelkę bo Młody jakoś sie na niej skupia i mam czas by sie np. umyć ...

A miałam upatrzoną TOREBKĘ!!
Co za pech wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 sie 2007, 22:36

hej
dotarlam


godzinke temu wrocilismy hihi ja leos i jadziorka hihi
okazalo sie ze szczepionki nie moge dostac ... :ico_szoking: bo karmie piersia
lekarz-kołek nic mi nie powiedział
:ico_puknij:
wiec zaoszczedzono mi klucia.. no i dobrze bo za duzo krwi w tym tygodniu jak dla mnie hihi
:-D

no a potem poszlysmy z jadziorka na ostatni shopping :ico_placzek:
:-D do naszego ulubionego sklpeu tk max gdzie jest wszystko... ciuchy buty dla wszysktich akcesoria sportowe.. do domu kuchni.. no normalnie wszystko i to w duuzo nizszych cenach hihi
spedzilysmy tam obowiazkowo pol dnia hihi
ale tym razem nie bylo juz takich szalenstw... w poprzednim tyg trafilysmy jednak na spora dostawe hihi
dzis kupilam super maty bambusowe na stol :ico_szoking: :ico_szoking:
a z ciuchow mam to stroj kapielowy speedo na basen hihi
spodnie rude dla leosia sliczne
i fajne ziolowe przyprawy.. hihi
a leos smacznie spal../ przebudzil sie na jedzonko i znow odlecial hihii mial 4 godzinna przezrwe miedzy karmieniami hihi tak mu sie dobrze spalo hiih
a teraz wpadli kumple.. bo wlasnie grali z adaskiem w pile w parku.. a jadziorka wczesniej poleciala po pozegnalne piwko i wlasnie wszyscy ze smakiem popijaja
a i mnie sie dostalo mala szklaneczke hihi

:-D

dziewczyny gdzie wy sie podziewacie??? hihi

frydza brawa dla malenkiej spryciulki!!!v :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dla ciebie supermamo .. na pewno dasz rade!!! z przygotowaniami do chrzcin!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-29, 22:44 ]
oooo w trakcie pisania mojego postu wyskoczyly kolejne hihi
o czyli jednak ktos tu poczytuje i pisze hihi i prawidlowo hehe

astrid ciesze sie ze z malym wszystko dobrze hihi trafilas na super lekarke ktora cie uspokoila i pomogla... takze niczym sie nie martw ... hihi

asiula super ze ,mala dzis taka grzeczna.. niech juz jej tak zostanie.. co by mamcia miala wiecej czasu dla siebie i spokojna glowke hihi

karla no rzeczy martwe maja to do siebie ze czasem plataka takie figle i psuja sie z najmniej oczekiwanym i sprzyjajacym momencie

[ Dodano: 2007-08-30, 01:34 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

30 sie 2007, 09:12

Witam Astrid super ze z malym ok fajnie jest trafic na kogos pozadnego :ico_brawa_01:

Karla ja zrobilam to samo :ico_haha_01: :ico_haha_01: zdjeclam zabawki ste wiszace i przyczepilam do maty a reszta na smieci :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Ja dzisiaj wizyta u ginekologa na 14.50
Mezulek wolne wiec odezwe sie popoludniu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

30 sie 2007, 15:12

Hej Hej!
Ja wczoraj juz sie nie doczłapałam..
MAdziorka- smutno, jak ktos tak wyjezdza... co? Ale nie smutaj sie - wy to chyba nie czujecie sie nigdy samotni :):
KArla- ja musze kupic Małemu jakies zabaweczki własnie.. ale wzystko jest kosmicznie drogie dla takich Maluchow :ico_szoking: :ico_noniewiem:
Asiula- moze Malutka sie juz uspokaja, rosnie i wszystko sie unormuje.. :-)

Ja wczoraj miałam waiacki dzien. Pojechalismy z Krzysiem do tego szpitala..Lekarz przyjmował od 14:00 do 14:30. Bylismy trzeci.. a kolejka na cały korytarz. Wszyscy starsi. Jedno krzesło. Obskorny stary szpital.. O 14 przychodzi lekarz. Gruby. Czerwony. Spocony. Sapiący. W tych oblesnych turkoczących drewniakach. I sapie groznym tonem: "JEsli ktos z Panstwa na zylaki, to do domu. Nie ma sesnu zeby Panstwo stali. Zylaki to nie jest choroba z zagrozeniem zycia! Mamy kolejke juz na cały 2008 rok - prosze przyjsc za rok - beda zapisy na 2009 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_puknij: Szczeka mi opadła. Normalnie wszyscy - kopary w dół.. Nie dosc ze takie chamstwo, ze takie kolejki.. ze trzeba miec zdrowie zeby chorowac.. to jeszcze powiedział to takim tonem: e... zylaki to pikus.. spieprzajcie!
No co za chamstwo! :ico_zly: Ja dzieki Bogu dotarłam tam do gabinetu i dostałam termin operacji na 12 listopada.. wiec i tak - nie tak zle. Musze zaszczepic sie na zoltaczke - dwie dawki.. i bedą mnie chlastac.

Potem z Krzysiem wybralismy sie na małe zakupki dla Miska - pojechalismy do hurtowni po smoki do butelek.. Smoczki zmienne.. I szok :ico_szoking: nigdzienie ma nuka mojego Juniora!Nie wiem.. Wydawało mi sie ze to była 1.. A sie okazało, ze jest wielkosci dwojki.. Tyle ze on jedynek nie chce ssac.. No i ma tego swojego wieliego smokala :ico_puknij:
Kupiłam mu takie super smoki Tommy Tipee - małpke i tygrysa. Bomba normalnie! były tylko 2 - dałam pociumkac Małemu - i chetnie go ciumkał, tyle ze jeszcze za duzy i mu tak smiesznie wisi przekrzywiony :-) Wiec poczekamy..
A nastepnie, tak rozrywkowo, poszlismy z Krzysiem na lody i pojechalismy nad takie małe jeziorko blisko domu - nowe, ostatnio wybudowane :-) pospacerowalismy.. super było.
No a o 18 wpadli znajomi - moja kumpela z roku i jej chłoptas. Ale super. Tez tak pozytywnie wykreceni :-) Smiechowo bylo strasznie.. Podrinkowalismy troszke, wyciagnelismy kolorowe likiery, kruszarke do lodu, szejkery :): i modzilismy! Super.. W piatek moze pojedziemy na clubbing po Sopocie :): hihi... Matko- wieki tak nie robiłam. :-D Normalnie mam treme :): :500:
Misiek sobie dzielnie chrapie, ja zrobiłam z soba porzadek, słucham muzyczki i klikam. Za oknem chmury i wietrzycho. Wiec spacer bedzie zaliczany w tempie ekspesowym..
I od dzis ruszam z wkuwaniem do egzaminów.. Najwyzszy czas! I prace musze napisac.. uff...

A moj Mis zaczyna ładnie chwytac.. Grzechotke pakował do buzkii delikatnie miział jezorem - zaczyna sie :):hihi.. A z Kubusiową maskotką przysnął- schował sie ze swoim smokalem.. ze swoją maskotą i usnął tak po ciuchutku..
Obrazek


Pięknego pozytywnego dnia!
Musimy sie teraz dobrze nastrajac.. bo jesienia, to nigdy nic nie wiadomo...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

30 sie 2007, 15:18

Obrazek

[ Dodano: 2007-08-30, 15:19 ]
kurde ,napisalam posta i nie ma :ico_zly: astrid jaki malas porod???????madziorka boska fotka :-D

[ Dodano: 2007-08-30, 15:20 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-30, 15:21 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-30, 15:25 ]
Obrazek

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

30 sie 2007, 16:57

witam. Co wy tak malo piszecie? Gdzie was wywialo??
No my dzisiaj zaliczylismy pediatre maly przytyl w tygodniu 250gr wiec super. Kazala nam wprowadzac juz nowe rzeczy jak np misiowy ogródek to peodukt dla alergikow-maly pozarl, narazie spokoj z krostkami. Popoludni wycisnelam sok z marchwi dodalam wody wypil dziwna mine zrobil ale wypil kilka lyczkow. Pobawil sie i spi znowu. Mam nadzieje ze nocy zasnie bo od rana praktycznie spi z malymi przerwami.
Juli no wlasnie slyszlalam o tej firmie ze robi dobre smoczki to sa niby te butleki dla dzieci z kolka, tylko u mnie ich nie ma. Jaki one maja ksztalt podobny do aventu?

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

30 sie 2007, 17:48

Laski!!
Eureka!!
do karuzelki można dokupić samo to góffno grające za ok 15 zł!
No więc nabyłam... co prawda melodia inna ale grunt, że sie kręci i coś gra;-)

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

30 sie 2007, 18:45

Karla mó mąż też przekręcił poytywkę , ale ja wykombinowałam coś innego zobacz:http://www.allegro.pl/item226600211_karuzela_wiszaca_z_pozytywka_21512_laleczki_.html

Juli cieszę się ,że emolium pomaga juniorowi, ta szorstka skórka też zejdzie zobaczysz , nalepiej jest stosować ten kren 2 x dziennie

My dzisiaj miałyśmy szczepienie, mała zniosła je w miarę dobrze .Waży już 5560g.
Poza tym już się fajnie głośno śmieje spryciula mała.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 sie 2007, 18:53

Siemanko Laseczki joł joł :-D dopiero sie dostalam na TT bo non stop error :ico_zly: :ico_zly: ,a wiec bylismy dzis na mega zakupkach przed chrzcinami,a od jutra szykowanko :ico_oczko: wyczytalam ze tu nie daleko mnie jest aerobik i nie drogo musze pogadac z mamuska czy by 2 razy w tygodniu na godzinke zostala z niunia :ico_oczko: a ja pojde cwiczyc :525: :523: :526: :529: :528: :517: :517:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość