szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 sty 2012, 21:05

moja siostra jak miala cc to nie przecieli jej w poziomo tylko pionowo od pepka w dol, teraz biedna sie meczy bo robi jej sie na brzuchy druga pupka
A czy poród przebiegał bez komplikacji?
Moja ciocia tez jest tak przecięta ale dlatego (chyba ) że dziecko się dusiło i na szybko na żywca ja cieli .

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

21 sty 2012, 21:26

szkieletorek to bylo jakies 13 lat temu, miala wywolywany porod i po 12h w bolach nie miala sily przec i lekarz zadecydowal ze trzeba zrobic cc i zrobil to pionowo.
Ten szpital w ktorym rodzila ma ogolnie opinie rzezni. nie wiem czy cos strasznego grozilo dziecku zeby tak przciac, bo znam przypadki gdzie dziecku szybko spadalo tetno i trzeba bylo go szybko wyciagnac i ciecie zrobili poziomo prawidlowo nad spojeniem.
Jak po pieciu latach znow zaszla w ciaze i tez miala cc ale w innym szpitalu to lekarz zlapal sie za glowe kto jej to zrobil, i druga cc juz musiala miec po tej samej lini zeby szachownica jej nie wyszla z tym, ze troszke ladniej ja zszyl ale dalej robi jej sie buleczka i strasznie to wyglada, w stroj dwu czesciowy nie wskoczy

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 sty 2012, 21:29

No ten szpital gdzie ciocia rodziła to tez raczej ma opinie nie za dobre .Dlatego ja w nim nie chciałam rodzić tylko jechałam 30 min dalej od domu do szpitala.
Ale dokładnie tak samo sie jej robi z brzuchem.Wyglada to okropnie.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

21 sty 2012, 21:29

robi jej sie buleczka i strasznie to wyglada, w stroj dwu czesciowy nie wskoczy
Ja tez nie wskoczę a cc nie miałam.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 sty 2012, 22:29

No ja miałam przynajmniej po 1 porodzie i ciąży ze mogę chodzić nago i nie widać po mnie ze byłam w ciąży .Brzuszek plaski , waga ta sama co przed ciążą zero rozstępów.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

21 sty 2012, 22:42

Brzuszek plaski , waga ta sama co przed ciążą zero rozstępów.
Brawo!

Ja też tak miałam do lata, ale teraz mi sie wszystko pokiełbasiło ze zdrowiem i przytyłam. Myślę, że będzie dobrze.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

23 sty 2012, 10:59

No ja miałam przynajmniej po 1 porodzie i ciąży ze mogę chodzić nago i nie widać po mnie ze byłam w ciąży .Brzuszek plaski , waga ta sama co przed ciążą zero rozstępów.
na szczęście mam to samo, brzuch płaski, zero rozstępów, tyle, że ja po cc, więc widać delikatną blizenkę, ale zauważyłam, że coraz mniej ją widać, a lekarz mówił, że jeszcze kilka miesięcy i wcale nie będzie znaku :ico_brawa_01:
Myślę szkieletorek, że po prostu taka nasza uroda i po każdej ciąży będziemy wyglądać tak jakbyśmy nie rodziły wcale - ja na przykład mam to po swojej mamie

[ Dodano: 23-01-2012, 10:01 ]
Ja też tak miałam do lata, ale teraz mi sie wszystko pokiełbasiło ze zdrowiem i przytyłam. Myślę, że będzie dobrze.
pewnie, że będzie dobrze :)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

23 sty 2012, 11:56

nina0226, szkieletorek to macie cudownie, tylko dzieci rodzić, bo ja niestety po 2 ciażach nadwaga 10 kilo dziś, ogółem z Eliza przytyłam 10 ale miałam straszny napad na ciastka i utytłałam się w 3 miesiace bardziej jak w ciaży, z Dorianem startowałam od 72 kilo (to już 10 wiecej niż normalna moja waga) i przytyłam 15, dziś waże 74 wiec widac że mam co robić i nie wiem czy sie uda:(no zobaczymy, oby, póki co waga spada. AAa i rozstępów po ciązch też nie mam, tylko te z dzieciństwa jakie miałam takie są.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

23 sty 2012, 17:09

ja na przykład mam to po swojej mamie
Ja tak samo.Chociaż moja mama ma kilka rozstępów , ale bardzo mało.Może to że ja smarowałam skórę coś dało. robiłam peelingi i takie rzeczy . A waga u mojej mamy po 2 ciążach taka sama jak przed do dziś tak że geny chyba.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

23 sty 2012, 20:02

Zazdroszczę Wam tych genów :ico_sorki:
Ja mimo, że w ciąży duzo nie utyłam to rozstępy i tak są :ico_zly:
Boję się, co będzie po drugiej :ico_noniewiem:

Co do tych cięć cesarskich o których pisałyście...
Lekarze twierdzą, że jesli liczą sie sekundy dla życia dziecka to tną od pępka w dół a nie w uśmiech.
Ale to chyba rzeczywiście zależy od lekarza, bo moja bratowa miała cc w 32 tc z bliźniaczkami. Odkleiło się łózysko i liczyła się każda sekunda a jednak potrafili ją ładnie przeciąć w uśmiech.
Ja też mam tylko maleńką kreseczkę po cc... wyglada jak udrapnięcie a nie blizna :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość