kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

17 lip 2008, 17:51

Lady oczywiście jeśli tylko będziecie to się spotkamy, prędzej czy póxniej ale na pewno :-D

no więc tak... pojechałam do Wisły bo w tym czasie mój brat organizował tam obóz językowy i zostałam zaproszona :-D urlop za darmo :-D dostałam klucz do pokoju... a tam apartament sypialnia salon z balkonem kuchnia i łazienka, normalnie mnie wcięło :ico_szoking: T też był zaskoczony, w sobotę po przyjeździe poszliśmy na spacer tak żeby się zorientować co tam jest, no i jest fajnie, Mat był grzeczny uśmiechnięty a i my też jakoś inaczej do siębie sioę odnosiliśmy, resztę póżóniej

[ Dodano: 2008-07-17, 18:26 ]
no mogę skończyć pisanie :-D
wieczkorkiem tego samego dnia strzeliliśmy sobie drinka i fajnie było :ico_wstydzioch: Mat oczywiście już spał, w niedzielę spacereek lody i zabawy z dzieckiem, T wracał do Krakowa pociągiem o 17 zawieźliśmy go a on miał łezki w oczach bo nie chciał się jak to określił z nami rozstawać, miłe... no i zostaliśmy sami dni spędaliśmy na zabawach tylko i wyłącznie zero obowiązków itp, szkoda że to koniec... ale jeśli Bóg da to może gdzieś wyjadę na jakieś 2 tyg :-D
wyjazd nam dużo dał, on już wuie że nie chce być bez nas, a ja no ja też tęskniłam za T, ale teraz juz wiem ze dam sobie radę sama, więc niech T lepiej uważa ale powiedziła że już będzie dobrze, no ciekawa jestem....
w końcu odpoczęłam od tej jędzy... ale dziś znów coś jej się nie spodobało... było tak wracam ze sklepu, wchodzę do domu, robię kawę a ta do mnie jakimś takim pretensjonalnym tonem "dzień dobry" no to ja jej dzień dobry... a ta "no" noż cholera jasna czy ja mam sie witać z nimi... tym bardziej że się nie żegnałam???? z resztą oni nawet nmi nie powiedzieli "pocałuj mnie w nonono"... czy ja muszę padać na pysk przed nimi??? miszkanie z teściami jest karygodne jeśli ktoś sie mnie zapyta co lepsze willa z teściami czy lepianka samemu to powiem żźe lepianka :-D dobra koniec narzekania muszę iść do syna :-D bo właśnie się obudził ciekawe o której pójdzie spać...???

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

17 lip 2008, 18:46

Kate ja wiem ze tyle samo zaplace za kredyt, ale najpierw chcemy tam troche pomieszkac na wynajetym i pewnie wtedy cos kupimy... bo co prawda to pradwa, lepiej placic te 2000zl kredytu i mieszkac na swoim niz placic obcym 2000zl... ale poczekamy zobaczymy :)

kate_k82, fajnie ze odpoczelas :) dawaj foty

[ Dodano: 2008-07-17, 20:38 ]
kate_k82, do dobrze ze miedzy toba a T. wszystko ok :)

ja jestem po 2 drinkach i paczce chipsow :ico_wstydzioch: jak tak dalej pojdzie to z tej samotnosci bede gruba i wpadne w alkoholizm... zartuje oczywiscie, ale juz sie nie mgoe dozcekac jutrzejszego wieczoru jak A. przyjedzie i bede migla zasnac w jego ramionach i pogrzeszyc z nim troche :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 lip 2008, 20:41

oj Kate jak dobrze czytac dobre wiesci,ze wypoczelas,ze T za Wami tesknl,ze bylo fajnie miedzy Wami,ze sie sprawdzilas na wyjezdzie,ze tesciowa sie nie zmienila :ico_haha_01: :ico_oczko: -chociaz wiesz na czym stoisz :ico_noniewiem:
rzuc jeszcze jakimis fotami to bede do konca usatysfakcjonowana :-D

a Maya poszla spac juz o 19.00 i swietnie bo dzis sama jestem od 18.00 wiec mam juz cisze...i zaraz otwieram pifffffko i soczek mam wiec bedzie laba wieczorna w samotnosci :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-07-17, 20:43 ]
Doris.....hehehe....no pogrzeszenie mnie nie dziwi ale ten alkoholizm i otylosc hihihi :ico_haha_01: ....dasz rade...ja zyje takim systemem od 8mca ciazy...caly tydzien zasypiam sama oprucz weekendow....i nie jest zle,albo jest?skoro sama juz po piwo ide :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-17, 20:44 ]
ej no dziewczyny co jest nie tak z ta anglia?!caly dzien pochmurnie a przed 20.00 slonce wychodzi??!!!!!!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i tego nawet zachodem nazwac nie mozna :ico_szoking: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 lip 2008, 21:39

Siemano!!!
napisałam się i mi zniknęło :ico_placzek:

Kate witaj!!! miło czytać, że u Was ok!!! oby tego nie zepsuć!!! a teściową kopnij w nonono!
Doris e tam...zaraz alkoholizm...ja też bym tak mogła...mniam, piwko, winko..sama przyjemność! jak pogrzeszysz to kalorie znikną :ico_haha_01:
i co do kredytu...laseczki, ale płacąc ratę to zostają jeszcze inne opłaty! więc nie wiem czy byłoby tak różowo...Doris, a zobacz w Nowej Iwicznej te mieszkania!!! mojego brata znajomi od ręki wynajęli 2pokoje z aneksem...z opłatami wychodzi ok.1,5tysiąca. a jedzie się tak długo jak skądś z centrum...fajnie tam...żłobek, przedszkole, szkoła...wszystko na miejscu!!!
Glizdunia no widzisz, będziesz miała okazję na kolejną wyprawę do miasta!
Lady dawaj Mili na modelkę, bo uschniemy tutaj...

było o lodach...Hania zjada głównie wafle...albo raczej je kruszy...ale lody smakowała..i uwielbia!!!
mała śpi...J był na tenisie...zaraz se wypijemy piwko...
teście już przyjechali do PL...a mieli być w sobotę...Może jutro im zawiozę Hanię na noc...to byśmy mogli spokojnie w sobotę sobie robić, malować itp. ALe martwię się że ona tam będzie płakać...no i w sobotę mamy te chrzciny...chciałam ją zabrać...ale...Jak byśmy nie jechali do Anzy i Pati, a młoda zostanie u dziadków, to mamy remont odwalony...Kurczę, no nie wiem co robić!!! chcę pojechać, ale kurka wodna trochę mi to nie pasuje teraz...i finansowo...ojojoj :ico_noniewiem: idę zobaczyć do kiedy Anza tam będzie, może sie inaczej uda? ratunku!!!
a mi zostało chyba jeszcze z 10dni urlopu, 5biorę w sierpniu...więc mam jeszce 5! skoro chcę odejść wrzesień/październik to muszę coś z tym zrobić nie? heheh...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

17 lip 2008, 21:40

hej! przeczytałam tylko kawa lek- jestem żyje - jestem na urlopie .... od 3 lat - prawdzowym w końcu :-D nad morzem w jastrzebie górze - na chwile udao mi sie dopasc komputer - pogoda taka se - ale jestesmy sami z małym i jest suuuper!!
odezwe sie jak wróce i zdjęcia beda = całuje was wszystkie majówki!!!! i wasze dzieciaczki !!! :-D ale jestem szczesliwa!! do usłyszenia

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 lip 2008, 21:45

glizdunia wiesz co dzis ubrałam poraz pierwszy koszulke ta co dostała ost od ciebie Mila i patrze na metke a tam rozm 92 niby na 2 lata, a Mila ma ja srednio ciasna :ico_szoking: musze jak najszybciej aj wychodzic bo nie wiadomo jak długo posluzy :ico_wstydzioch:

i wogole dzis moja cora poszła do swojego pokoju jak jedlismy obiad i wiecie co zrobiła, nagle taka cisza nastała, ja nie wiem ale to jest chyba oznaka tego ze dzieciak cos kombinuje, nie? bo przychodze tam a ona siedzi na dywanie i całe rece wkłada do sudokremu, normalnie az zbladlam zeby nic nie dotkneła, a ona happy dosłownie całe łapki klejace, nawet tego domysc z niej nie umiałam, dobrze ze nic nie zdazyła pomacac bo nie wiem, od razu miałam wysmarowana Majcie przed oczami :ico_haha_01:

a teraz wkleje wam ten moj hol i kuchnie, bez modeli..
hol
Obrazek
Obrazek
kuchnia
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

17 lip 2008, 21:46

Gosia,witaj!!!!odpoczywaj i ciesz sie rodzinką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!fotorelacja moze byc po urlopie :ico_oczko:
Zborra a do mnie wpadniesz w koncu czy jak?jak nie masz co z urlopem robic to ja Ci podpowiem :-D

[ Dodano: 2008-07-17, 21:49 ]
Lady,sudocrem schodzi najlepiej z ciala chusteczkami do pupy bo woda to tylko rozmazesz!a ladnie tam u Was,juz ciekawosc zaspokojona :-D ...tak cieplutko z tymi kolorkami....tylko jeszcze nowej kanapy nie pokazalas :ico_olaboga:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

17 lip 2008, 21:59

glizdunia no wlasnie jak wsadziłam rece pod wode i zaczełam myc to jeszcze swoje rece konkretnie ukleiłam , teraz juz bede wiedziec, choc mam nadzieje ze sytuacja sie nie powtorzy :ico_olaboga:

chciałam jeszcze wam wkleic Milcie z ostatnich dni, ale fotosik chodzi dzis w zołwim tempie, musze jeszcze z poł godz poczekac..

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 lip 2008, 21:59

No Lady, mi się bardzo podoba!!! kuchnia bomba w ogóle!!!
i widzę że kolejny sudocremowy potworek nam rośnie? :ico_haha_01:

Hej Gocha!!! e może zajedziecie do nas w drodze powrotnej??? bo inaczej nie dam Ci spokoju!!!

Glizdunia chętnie!!! właśnie o tym myślę...chyba zacznę się rozglądać za przelotami...a dokąd patrzeć lot????

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

17 lip 2008, 22:00

co do kredytu...laseczki, ale płacąc ratę to zostają jeszcze inne opłaty! więc nie wiem czy byłoby tak różowo...
no wiesz jak ja ogladam mieszkania to wychodzi ze okolo 1800+oplaty licznikowe czyli gdybym te 1800 placila na kredyt to ponadprogramowe oplaty to by byl oplaty licznikowe i czynsz... poczekamy zobaczymy...

ladybird23, super mieszkanko!!!

GLIZDUNIA, podziwiam za samotne zasypiania... ja uz wariuje

[ Dodano: 2008-07-17, 22:02 ]
zborra, a czemu chcesz zrezygnowac z pracy??? bo chyba nie w temacie jestem...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości