Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

03 gru 2008, 00:35

Janiolku wczesniej na pewno do Ciebie zadzwonie ale tzreba dac czas mojemu geniuszowi:)

A w ogole pochwale sie moim mężem mózgiem :-D
http://www.eventspace.pl/news/gallery/id/4125/cid/497

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 gru 2008, 00:49

martuunia1, hoho :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

03 gru 2008, 01:35

Martunia jestem pod wrażeniem tylko nie wiem o co chodzi:)

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

03 gru 2008, 09:42

Amelka dzisiaj obudziła się z katarem i taka marudna. Oczywiście kiedy moje dziecko może coś zalapać, akurat jak w końcu idziemy na to pieprzone szczepienie przeciw grypie i oczywiście kiedy? kiedy matka ma kupe roboty z pisaniem. Niech to szlag. Dzisiaj ją posłałam do żłobka, bo muszę jak najwięcej napisać, bo czasu niewiele, a przy niej nic nie zrobie. Na szczepienie pójdziemy, ale jak znam życie oczywiście nie zaszczepią i tyle, a ona jutro i przez następny tydzień będzie w domu. Po prostu zalamka totalna. Będę musiała przeprowadzić się pewnie do teściów, żeby móc pisać, bo ktoś musi się nią zająć, a mój oczywiście sam w robocie i urlopu nie weźmie, a pewnie jakby nawet nie był sam, to miałby z tym mega problem. Po prostu szlag mnie trafia, bo jak nie urok to przemarsz wojsk. Akurat kiedy najwięcej roboty, a nade mna wisi możliwość nie wyrobienia się w czasie i zwroty panstwu 50 tys.
Co do banków my mamy konto w bph i ing i tym powiem brzydko dupiebanku. nie narzekamy na dwa wcześniejsze, ale z bph-u jesteśmy najbardziej zadowoleni. myśmy do pko sa nie przeszli i w sumie była to dobra decyzja.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 gru 2008, 09:58

myśmy do pko sa nie przeszli i w sumie była to dobra decyzja.
my przeszlismy automatycznie, wiec nie bylo wyjscia, teraz przejdziemy do mBank

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

03 gru 2008, 11:09

łóżeczko mamy zwykłe takie turystyczne chyba nawet to kojec a nie łóżeczko bo niby prostokątne ale nie ma regulacji poziomów wysokości znaczy sie materacyk może byc tylko na dole a nie tak jak dla noworodka na górze

ja na PEKAO S.A nie narzekam ale tak jak mówię punk widzenia zależy od punktu siedzenia idealnego nie ma i tyle

martuuunia brawa dla męża mądra bestia :ico_brawa_01:

Yvone biedactwo ty to masz ciągle pod górkę

a u nas Łukaszek ma jakiś problem z kupkami robi takie dziwne i do tego po 5-6 dziennie :ico_noniewiem: u nas to wiecznie jakieś problemy

a o prezentach to powinnam intensywnie pomyśleć ale póki to to żyję tylko porodem

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

03 gru 2008, 11:32

Anita chodzi o interaktywnego ping ponga.Podlaczaja cos do dlowy i trzeba sie maksymalnie skupic i sie gra :-D tak w skrucie :ico_oczko:

Yvone ja na prawde wspolczuje Wam tylu chorobsk i co za tym iodzie dodatkowych klopotow!!!Moze ten katar jednak przejdzie....

Kasia ja tez mam taki wlasnie kojec z jednym poziome i w sumie nie przeszkadzalo mi to nawet jak Nelinka byla malutka...trzymam kciuki za porod i nie moge sie doczekac Piotrusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Janiolek a ten mbank ma jakas dobra oferte??

Ja od rana czytam do tej mojej cholernej pracy i powiem Wam ze...chyba zmienie temat...pogadam dzis z promotorka i moze sie zgodzi...

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

03 gru 2008, 14:35

jade po mojego brzdąca i zobaczę co dalej. na pewno na szczepienie za półtorej godziny pojedziemy. może jej się poprawiło i może, oby tak było, po raz pierwszy skończy się tylko na katarze.
Rozmawiałam z mamą i jakby co to pomoże i zajmie się Amela w przyszłym tygodniu, ale to związane z wyjazdem do nich. zobaczymy.
Kasiu ja to ci się wcale nie dziwię, bo ja też bym żyła tylko porodem i tyle. a gdzie tam głowa do innych rzeczy, jak tu się taki prezent szykuje.
A łukaszkowi może daj smektę, bo tak jak mówisz to jak biegunka i koniecznie lacidofil i niech dużo pije. jakoś ostatnimi czasy, dzięki Amelci czuję się ekspertem w biegunkach, choc wcale nie chciałabym tak się czuc.
Martuuniu jak masz się męczyć to zmień temat, bo jak będzie okropny, to samo siadanie do niego będzie denerwować i zniechęcać, a to już jeden krok do przedłużania studiów, albo do napisania nie takiej pracy jaką byśmy chcieli.
Lece po Ami.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

03 gru 2008, 14:45

u nas amelusia tak sobie ladnie chodzi po calym domku, juz coraz szybciej, wyrzuca pieluszki do kosza bo widziala jak kornelek to robil, smiechu co nie miara a ja caly czas mam lzy w oczach jak widze jak ona do mnie idzie i wyciaga raczki :-)

u nas sytuacja ciezka, praca nam sie skonczyla mamy 6 tygodni wolnego nieplatnego, ciezko cos znalesc, i staramy sie o jakies dodatki chocicaz na te 6 tygodni a potem wracamy do pracy, zobaczymy, to sie klada przez teleefon wiec przewisialam dzis 40 mminut ja a potem moj maz, co do prezentow to ja kupie drobiazg na mikolaja zwlaszcza dzieciom a pod choinke jakies cos dla kazdego, dopiero co kupilam im po zabawce :-)

wiec trzymajcie kciuki moze jakos sie uda cos dostac z tych pieniedzy ktore nam sie naleza w sumie jako pomoc w sytuacjach takich jak wlasnie my mamy teraz,

odnosnie lozeczek to ja mam drewniane u malej w sypialni a byl czas zanim siostra przyjechala ze turystyczne bylo na dole w salonie i tu miala drzemki i bylam z niego zawsze dosc zadowolona, poza tym ja malej nie zmienie tego lozka u gory na razie bo ona ma sypialnie na pietrze wiec bym sie bala ze bedzie chciala zejsc...

lece spojrzec na obiad, robie dzis golabki, wczoraj sobie podszykowalam i teraz sie dusza :)

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

03 gru 2008, 16:24

A ja jestem załamana :ico_placzek: pierwszy dzień na chirurgii i upewnilam się,że wżyciu tego robić nie chce, masakra. Ja nie wiem jak ja tam te 6 tyg wytrzymam, same raki jelit i zoładka, sztuczne odbyty i badanie pre rectum, :ico_olaboga: straszne.
Lekarze ok, całkiem dobrze się dogaduje ale profil zdecydowanie odbiegający od moich zaitreesowac. ja chce spowrotem na pediatrie, w akcie desperacji pojechałam dziś pogadac z jedym lekarzem, czy by mi tego jakoś nie załatwil ale był zajęty i nie mógł gadać.

Do tego myślalam, ze zaj..... babe w kadrach :ico_zly: głupia krowa, poszłam jej zanieść listy obecności a ona do mnie,że mi nie zapłaci za dyżury bo mam dwa w jednym tyg a miał być każdy w osobnym, to ja jej na to że sama mi to kurna powiedziała przez tel że tak moze być ( chodzi o 10 listopada) byleby była 11h przerwa w pracy, na co ona że musialo jej się pomylić, no to kulturalnie jej powiedziałam, ze chyba jest nie powazna że jej się pomyliło a ja teraz musze jeździć przez pół miasta po to żeby mi ktos date zmienił. Oczywiście jak dojechałam na pediatrie to się okazło,że ten lek z którym akurat dyżurowałam zapomniał pieczatki więc dzwonie i pytam się czy moze yto podbić inny, powiedziała że tak jak tam jutro pojade i mi tego nie przyjmnie to ją chyba normalnie zabije na miejscu :ico_zly:

Ech, dziś nie jest mój dzień......

Janiolku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dal Lenki za chodzenie, nie powiem ze nie zazdroszcze, ale ciesze się ,że już chodzi. No i powodzenia z tym zasiłkiem.

Yvone- biedulo, szkoda że Ami znów chora, ale wierze że dasz sobie rade z tą pracą, trzymam kciuki.

Karolinko- :ico_olaboga: ale się podziało z tą pracą, mam nadzieje że wam jakiś zasiłek czy coś w tym stylu dadzą i dacie sobie rade.

Marta- :-D fajna ta burza mózgów, ale ja wywnioskowalam, ze tam chodzi o maksymany relaks. A co do pracy to rzeczywiście, chyba lepiej zmienić temat.

Kasia- póki co musi mi wystarczyć takie łóżeczko, nie będe kupowac drugiego bo uwazam,ze to bezsensu. ty masz wymówke bo dzidziuś w drodze :-D
A dzieki bogu dziś pierwsza noc od tyg, że Tosia spała normalnie :-D bez płaczu

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość