Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 cze 2007, 20:37

A wlasnie zapomnilam Anitus witaj na forum!

Mamo_Zuzi nie wiem do konca jaka to infekcja, z tego co sie mi wydaje to niestety grzybicza bo po norwesku brzmi to mniej wiecej "soppinfeksjon", wiec tak sie domyslam... Ale kurde nie mam zielonego pojecia jak sie to do mnie przyplatalo, bo drugiego takiego czysciocha jak ja trudno znalezc, a najgorsze jest to ze ta infekcja nie chce odejsc :ico_zly: A jest strasznie nieprzyjemna, bo wszystko swedzi i wogole, az mi wstyd o tym pisac. Co do komody to dokladnie jeszcze nie wiem, dzis jeszcze raz przejrze katalog to moze w koncu sie na cos zdecyduje.

Ja w Polsce mam teraz dwa domy :-D Urodzilam sie w Chorzowie, tam do dzis sa moi rodzice, tam tez spedzilam cale moje zycie do wyjazdu do Norwegii. Teraz jak przyjezdzamy do Polski to zazwyczaj mieszkamy w domu rodzinnym Krzyska, w Tokarnii (to jest w poblizu Myslenic, albo Rabki). Hehehe gorala mam za meza :) Z tej miejscowosci pochodza moi rodzice wiec tam tez mam dziadkow i mieszka tam wiekszosc ciotek, wujkow i kuzynostwa :-)

[ Dodano: 2007-06-20, 20:39 ]
Ulamisiula, ja chyba kupie zszufladami, bo sie tak schylac bardzo nie trzeba i grzebac po polkach, a nigdy nie wiadomo jak bedzie po porodzie i czy ta normalna czynnosc nie bedzie utrudniona :)

Czy ktoras wie co z nasza eSKa??

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

20 cze 2007, 20:48

ale tu pogaduszki pelna para ida :-D
a ja maniaczka siedze na allegro i ogladam rozne roznosci dla dzieciatek.
Patrzcie co wypatrzylam! Troche cena przeraza ale z drugiej strony czemu sobie nie zaszalec :-D :
http://www.allegro.pl/item203812340_fis ... wosc_.html

http://www.allegro.pl/item203720364_kar ... 2007_.html

A co do eSKi to faktycznie juz jakis czas sie nie pokazuje. Moze upal ja tak zmeczyl ze zaszyla sie w jakiejs chlodnej wannie i probuje to goraco przeczekac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 cze 2007, 20:53

Paulina fajne te karuzelki, ale tak sobie mysle ze mozna znalezc cos podobnego, z innej firmy ale duzo taniej. Nie oszukujmy sie Fisher Price ma strasznie drogie rzeczy i duzo placi sie za marke... Ja kupilam karuzele nad lozeczko dla mojej chrzesnicy za 60 zlotych i tez jest przecudna... Tylko ze moja siostra przykreca ja do lozeczka od czasu do czasu, bo ma dostep do niego tylko z jednej strony bo z drugiej jest sciana i ta karuzelka przeszkadzala jej jak chciala Zosie wlozyc do lozeczka, czy np. w pospiechu zmienic jej ubranko w lozeczku. Musiala za kazdym razem uwazac zeby nie walnac o to karuzele... Dlatego ja chyba zrezygnuje z zakupu

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 cze 2007, 21:03

Kocura Bura, no jak bedziesz miala Zuzie to trzymaj sie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: Z dziewuchami od malego z ciuchami jest problem, to nie , tamto nie :ico_oczko:
Ulamisiula, ja tez kupuje z szufladami bo wlasnie zuzi ciuszki trzymam na polkach i niech to diabli jakie to niewygodne..... biore jedna rzecz a reszta sie wali jak piramida, grrr.... :ico_zly: W glebokich szufladach latwiej jest chyba trzymac porzadek.
Dominisia, ja to z zakazeniami grzybicznymi to mialam duuuzo do czynienia, tutaj tez przed zajciem w ciaze. I jak powiedzial mi lekarz to wlasnie u tych czysciochow grzybica zdarza sie najczesciej bo oni szoruja sie zbyt czesto w zbyt agresywnych srodkach i zmywaja tez te dobroczynne bakterie. Tu mi powiedzieli abym myla sie max 2 razy dziennie, i to sama czysta woda :ico_szoking: , zadnych plynow do higieny itp i wiesz ze dalo to efekty Aha i jeszcze tutaj kazal mi wykupic lactovaginal , takie kapsulki z kwasem mlekowym aby odbudowac te flore bakteryjna i jest git. Od czasu zajscia w ciaze ani razu tego nie mialam, a tak sie balam. Czy ty przypadkiem nie uzywasz Canastenu w globulkach?
Paulina, super ta karuzelka. Ja w sumie jeszcze nad takimi bajerkami nie myslalam, ale jestem za!!! :ico_brawa_01:
Ja w Polsce pochodze z Dolnego Slaska :-)

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

20 cze 2007, 21:07

no u mnie na szczescie dojscie do lozeczka bedzie z obu stron wiec nie ma problemu z zamocowaniem karuzelki :ico_brawa_01: a jak sobie kupie taka fajna karuzelke to zamiast dziecka to w tym lozeczku chyba sama bede lezala he he :-D

cos sie glodnawa zrobilam. chyba pojde sobie zjesc jakies pomidorki z mozarella mniam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 cze 2007, 21:14

No wlasnie Paulina, takie bajery to chyba dla nas a nie dla Malenstwa :) Ja jak kupowalam jakies zabawki dal jakiegos Dzieciaka w rodzinie to zawsze chcialam je pierwsza przetestowac :-D

Mamo Zuzi dzieki za informacje, bo ja przez ta infekcje to myje sie po 7 razy dziennie i uzywam roznych plynow, ostatnio kupilam Lactacyd taka pianke, ale skoro piszesz tak jak piszesz to chyba zaczne sie podmywac sama woda. Wogole to teraz chcialabym miec bidet. Bo tak to za kazdym razem musze wlazic pod prysznic. No i widze ze cale zapasy z apteki znasz na pamiec :-D No wlasnie mam Canasten, jedna globulka cholernie droga, a ten Lactovaginal jest lepszy, mozna go tez kupic bez recepty, no i czy jest troche tanszy?? Co bys polecala?? Ja normalnie przestane chodzic do lekarza, tylko w razie czego to bede Ciebie pytac :)

[ Dodano: 2007-06-20, 21:15 ]
Paulina, nienawidze pomidorow...

[ Dodano: 2007-06-20, 21:16 ]
I chyba lece zrobic placki ziemniaczane bo mnie naszlo, a co mi tam tylko 3,5 kilo na plusie, pasowaloby przytyc co nie??

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

20 cze 2007, 21:17

Kocura Bura, a skąd dokładnie jesteś jeśli chodzi o to południe? może jesteśmy całkiem blisko siebie? a ja też siedzę w domku i sie nudze :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 cze 2007, 21:18

paulina1978, ja na śniadanko planowałam pomidorki z fetą, ale mi smaka narobiłaś już i teraz! Twarda jestem- wytrzymam!

[ Dodano: 2007-06-20, 21:19 ]
eve81, południowy biegun ciepła! Kojarzysz?

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

20 cze 2007, 21:46

Kocura Bura, chyba nic nie wymyśle z tym południem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 cze 2007, 21:58

Kocura Bura mam nadzieje ze sie nie obrazisz bo ujawnie Twoje miasto... Chyba ze sie myle, Tarnow?? :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość