Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 wrz 2009, 00:51

uleczka170 oj biedaczek :ico_oczko: ja to chyba zaraz się położę :ico_noniewiem: spać mi się nie chce,ale plecy dają się we znaki :ico_sorki: w ciąży jakoś nic mi nie było,ale teraz chyba wychodzą skutki uboczne tego błogiego stanu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

22 wrz 2009, 00:55

aniawlkp86, hehe, a ja leżę na lewym boku, czyli prawidłowo. Spać nie mogę i nic raczej na to nie poradzę. Wolę coś robić niż się męczyć i przewracać z boku na bok, a jeśli mnie zmuli to od razu wyłączam kompa i kimka :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 wrz 2009, 01:03

uleczka170 ja na szczęście dobrze spałam w nocy do samego końca :ico_brawa_01: nawet w dzień zdarzyło mi się pare razy kimnąć :-D nie narzekałam na :ico_ciezarowka: :ico_oczko:

teraz będę uciekać
dobranoc :ico_spanko:

jutro postaram się juz rano zameldować :-D

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

22 wrz 2009, 01:13

aniawlkp86, dobranoc :-D
Ja pewnie i tak się pojawię ok 12 jak zawsze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

22 wrz 2009, 08:42

witam z poranna :ico_kawa: :ico_kawa:

wyjazd udał sie znakomicie..no moze z paroma momentami jak moj mąz strzalał fochy ale olałam to..to były urodzinki mojej kochanej mamusi i chciałm sie tym cieszyc..pogodę mielismy jak na zamowienie..piękne słoneczko..cieplutko..gospodyni mowiła ze dawno juz tak nie było o tej porze roku ::big_oczko:: ale moja mamusi zasłuzyła sobie na to..już tam na górze o to zadbali ::big_oczko:: tak wiec duzo sacerowalismy..Milenka zachwycona była strumyczkami..w niedziele poszlismy na urodzinowa kolacje..było bardzo sympatycznie..prezent z medalionem bardzo wzruszył mamusie...wiec chyba pomysł sie sprawdził ::wielkie_tak:: jednak dzien urodzin był wczoraj no i oczywiscie zadbalismy zeby nie brakło w tym dniu torcika..tego równiez sie niespodziewała mamusia wiec zgodnie z planem wszystko sie udało..

a tu zdjecia
http://picasaweb.google.pl/mhuszlak.szj ... weZakopane#

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

22 wrz 2009, 10:32

Witam!!!!
Dziewczynki trzymajcie kciuki nasza pazdziernikowa Magdusia jedzie własnie na cc - niedługo blizniaki beda z nami :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

22 wrz 2009, 10:45

Hej laseczki :ico_oczko:

Muszę znów wpaść w rytm bo dwa tygodnie bez kompa robią swoje :ico_noniewiem:
A poza tym to mieszkanie ehh... mam nadzieję, że znajdziemy szybko.
Dziś mamy na 16 oglądanie pierwszego mieszkanka :ico_oczko:
Trochę mi się dzielnica nie podoba bo tam często walki gangów były no ale zobaczymy

Więc już się doczekać nie mogę by iść na nowe i spokojnie zasiąść przy komputerku
a nie tak ciągle w biegu.

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

22 wrz 2009, 12:31

A ja witam standardowo o tej porze :ico_sorki:
G mnie obudził z dobrymi wiadomościami. Wstałam, ale nic mi się nie chce. Jem śniadanie a co potem to nie wiem.
Marcia77, Super! Cieszę się że wszystko się udało, a mężem nie ma się co przejmować oczywiście, oni zawsze muszą mieć fochy :-D
Sabcia, Ja cały czas Was obserwuję, z racji tego że sama jestem listopadówką, i od samego początku trzymam kciukasy nie tylko za Madzię ale za Was wszystkie! :-D
Oby bliźniaki się zdrowe urodziły, a Madzia doszła szybko do siebie :ico_sorki:
Kinga_łódź, ło kurdę, ja to bym się chyba bała mieszkać w takiej dzielnicy, choć sama nie byłam lepsza. bo parę lat temu mieszkałąm we Wrocławiu na takiej dzielnicy, gdzie same strzelanki, cygani i inny element. No a spotkania ich były po takim drzewem centralnie na wprost kamienicy w której mieszkałam. Najgorzej było jak wracałam późnym wieczorem- nocą do domu z pracy sama :ico_szoking:
Nie raz mnie zaczepiali, ale jedynym lekarstwem było grzecznie z uśmiechem odmówić na wszelkie propozycje :ico_brawa_01: Teraz bym sobie nie wyobrażała czegoś takiego, ale to pewnie dlatego, że zmieniły się moje wszelkie poglądy na temat życia. Wtedy byłam nastolatką z mottem "raz się żyje" hehe i starałam się nikogo i niczego nie bać, no cóż, dobrze że uciekłam do Gdyni

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

22 wrz 2009, 12:47

Ulcia witaj :ico_oczko:
Wiesz to pierwsze mieszkanko więc się specjalnie nie nastawiamy mamy dwa tygodnie
więc luz :ico_oczko:
Mnie też wszytko się zmieniło kiedy urodziła się Eliza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

22 wrz 2009, 13:24

Kinga_łódź, no no, taką tylko myśl przytoczyłam :-D
Na wspomnienia mi się zebrało

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość