Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

06 mar 2010, 11:10

Guten Morgen laseczki :-D

ale u nas zima, normalnie :ico_szoking: tyle sniegu spadlo, mama nadzieje, ze szybko zginie tak jak poprzedni, buuu
chciałam się pochwalić, że Zuzia dzisiaj sama zrobiła siusiu na nocnik...
gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Musze to skopiowac na plytki na wszelki wypadek.
my wlasnie tez tak zrobilismy, teraz juz tak bedziemy robic, nie wyobrazam sobie, zeby mi to przedpadlo, chyba bym sie zaplakala



Milej sobotki:)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

06 mar 2010, 13:53

hej hej :-)

Gie, brawo dla Zuzi :ico_brawa_01:
fajnie, ze tak sama na to wpadla.. ciekawe, czy to powtorzy.

my chyba tez poczekamy do lata, nie wyobrazam sobie teraz miec obsikanego dywanu i wszystkiego dookola... ani nic wyprac, bo leje prawie caly czas i suszenie zajmuje wieki :/

margarita83, pokaz sie w soczewkach :-D

co do zdjec, to my mamy je skopiowane na osobnym dysku, wiekszosc z nich, takze nie martwimy sie o ewentualna awarie laptopa :-)

jejku, jak mi sie spac chce.. Jasper budzil sie w nocy, ok. 3 i 4, a o 6 juz na dobre byl rozbudzony, takze sobie nie pospalam... do tego pogoda okropna, pada, cisnienie niskie i nawet kawa nie pomaga
a zdrzemnac sie nie moge, bo A. wybyl do sklepu i oczywiscie juz druga godzine go nie ma :ico_zly:

ahaa prawdopodobnie bede w Polsce na Wielkanoc :-D
na 2 tyg..
pozniej do Anglii na chwile i przylatuje tu z tesciami, oni zostana okolo tydzien i sie zmyja
wszystko przez to, ze A. leci do Indii na prawie 1,5 miesiaca i nie chce tu sama siedziec

o matko, zaraz mi glowa spadnie na klawiature.. :ico_olaboga:
ide po nastepna kawe :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

06 mar 2010, 15:44

witam :-)
Gie moja Majka to chyba zapatrzyła sie na Zuzię, dzisiaj obudziła się o 5,30 zjadła mleko i przylazła do naszego lózka :-/
leżałysmy do 7, P. chrapał a my sie bawiłysmy. W któryms momencie Maja mówi "sii", a ja na to siusi na nocniczek, a mała kiwneła główka że tak, więc ja w te pędy po nocnik, mała usiadła i zrobiła siusiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja z tej radości zaczęłam bić brawo, że az Maja się wystraszyła, a P. wyskoczył z łózka :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
niestety to był tylko raz dzisiaj rano, po prostu nie mam czasu jej dopilnowac dziisiaj :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
foto póxniej, nie ma teraz czasu
zreszta wyglądam tak samo tylko bez okularów :-)

spadam...
robota goni :-/

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 mar 2010, 13:33

Brawa dla Mai!!!! :) Ciekawe czy dobrze napisalam ... ;)

BTW: Dzien dobry :ico_kawa:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

07 mar 2010, 19:43

brawo brawo dla Mai (yoanna, tak, dobrze napisalas :P) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jasper nawet "sssii" powiedziec nie umie :(
przez to, ze go nie nauczylam, bo poki co nie komentowalam jego sikow :ico_noniewiem:
bede musiala nasze slownictwo wzbogacic o siku i kupe ;-)

poki co znamy "pieluche" i "baki" hehe

my dzisiaj bylismy na krotkim spacerze, wstapilismy tez do kafejki na tapas..
Jasper jakos malo je ostatnio, juz drugi dzien nie je obiadu, a wczorajszy zwymiotowal :/
chce jesc tylko kaszke, jogurty i chleb... nie wiem, moze to te zeby, bo niby sie przebily, ale tak ledwo (kly)
musze go poobserwowac :ico_noniewiem:
do tego ta cholerna egzema wrocila i maly drapie sie jak szalony, przez tydzien smarowalam go hydrokortizonem, ale nie moglam dluzej i po odstawieniu rany sie jeszcze bardziej zaognily :ico_placzek: teraz moge stosowac tylko krem nawilzajacy i wietrzyc te ranki na ile sie da.... biedne to moje dziecko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

07 mar 2010, 21:36

dziekuję dziewczyny :-)

shoo może potrzebna jest kolejna wizyta u lekarza, ale może zapisz sie do dermatologa w Polsce, niedlugo tu bedziesz więc może warto sprawdzić ???

spadam bo lewdo na gały widze, nie moge sie jeszcze przyzwyczaić do soczewek :-/

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 mar 2010, 21:54

Kurde ja mam dylematy - mam piekny filet z lososia, bez skory, osci :) byl cholernie drogi i nie wiem co mam z nim zrobic :/ myslalam o pieczonym z zurawina, albo w sosie serowym z gorgonzoli tylko czy nie zniszcze smaku? Robilyscie takiego lososia? Ja zawsze mialam dzwonko i smazylam bo uwielbiam skorke z przyprawami :) fileta jadlam w sosie maslano-koperkowym wiec nie chcialabym sie powtarzac.. :) jak na cos wpadniecie to dajcie znac ;)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

08 mar 2010, 19:09

margarita83, chyba sie rzeczywiscie przejde do dermatologa w Polsce :ico_noniewiem:

yoanna, ja najbardziej lubie lososia pieczonego w folii z maselkiem i cytryna, czasami daje tez swieza natke pietruszki
losos jest tak smaczny i ma tak wyrazny smak, ze moim zdaniem nie potrzeba do niego zadnych sosow :-)
dobry jest tez z serkiem typu Philadelphia ziolowym, robisz to tak, ze smarujesz grubo lososia serkiem (z wierzchu), mozesz posypac tez szczypiorkiem, albo wlasnie pietruszka, pozniej posypujesz grzankami (kromke suchego chleba miksujesz w mikserze) i zapiekasz ok. 10-15 minut - tez zalezy od wielkosci fileta
poza tym, ja lubie, jak losos jest jeszcze troche rozowy w srodku i wilgotny :-)

[ Dodano: 2010-03-08, 18:11 ]
http://www.beiunszuhause.de/cmsglobal/r ... 326_80.jpg

tu jest zdjecie, jak ten losos powinien wygladac

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

08 mar 2010, 19:39

yoanna, ja nigdy nie robiłam takiego łososia, ale z tego co wiem to własnie najlepszyjest z sokiem z cytryny :-)

a w ogóle to witam :-)

pozdrawiam wszystkich i zycze miłego wieczorku :-)

no i z okazji Dnia Kobiet życzę wszystkim wszystkiego najlepszego !!!

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

08 mar 2010, 20:14

pozdrawiam wszystkich i zycze miłego wieczorku :-)
ja rowniez pozdrawiam i zycze udanego wieczoru :-D
no i z okazji Dnia Kobiet życzę wszystkim wszystkiego najlepszego !!!
tak tak, najlepszego dla nas babeczki!!

[ Dodano: 2010-03-08, 19:16 ]
Jaspi dzisiaj znowu zwymiotowal obiad, w sumie jak tylko podalam mu pierwsza lyzke, to byl belt :(

nie wiem, co sie dzieje, bo zachowuje sie normalnie... nie placze, biega, smieje sie, wszystko niby okej, ale nie je... tzn. je tak jak pisalam wczesniej, jogurty i kaszki :/

nie za bardzo chce tez pic, wiec boje sie, zeby sie nie odwodnil :ico_placzek:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość