Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

17 mar 2010, 20:04

hej, melduje, ze klawiatura dalej zepsuta, wiec jak mi sie zdarzy ominac "a" to wybaczcie :-D

bylismy dzisij u lekarza na szczepieniu ( w sumie 3 szczepionki, jedna zalegla), dzizys, Jaspi tk ryczal, ze az sama o malo sie nie poplaklam :ico_placzek: :ico_placzek:
maly tk sie wiercil, ze w pewnym momencie chwycil za strzykawke i sobie ja przekrecil, jak igla byla w jego udzie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
takiego krzyku to jeszcze nie slyszalam... :ico_placzek:
teraz juz jest dobrze, nie ma gorczki, takze ufff..
i juz prawie tydzien bez smoka, z dnia na dzin coraz lepiej!

sorry, ze tk o sobie, ale wlasnie a. wrocil i musze spadac, jutro napisze wiecej
a co do niani, to tez nie chcilabym miec mlodej siksy w domu... najlepiej taka 40-50 lat, z nadwaga i wasem :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

17 mar 2010, 23:06

shoo, współczuję kochana
ależ mały to wywrotowiec, krna igłę przekręci :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-03-18, 20:23 ]
dziewczyny co jest z wami???
obraz nędzy i rozpaczy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

19 mar 2010, 13:22

ooo ale tu cisza! :/

A. wczoraj wieczorem przyniosl nowa klawiature z pracy i teraz moge juz normalnie pisac :-)

u nas w sumie po staremu, Jasperkowi wrocil apetyt, teraz nawet chyba nadrabia ten tydzien glodowki, bo tylko by jadl
ale to dobrze, bo ten ubiegly tydzien byl taki stresujacy...
bez smoka tez sobie juz dobrze radzimy, chociaz czasami zaluje, ze nie mamy jakiegos zapasowego... szczegolnie, jak juz jestem zmeczona, a on jeczy

pierwszego kwietnia lecimy do Polski na 2 tyg :ico_brawa_01:
pozniej na chwile do Anglii i razem z rodzicami A. przylatujemy tu do Hiszpanii, oni zostaja tydzien, a pozniej jeszcze tydzien z malym sama siedze w domu i A. jakos wraca w polowie maja.... w sumie 1,5 miesiaca sie nie bedziemy widziec, kawalek zycia Jasperka mu ucieknie, szczegolnie, ze teraz Jaspi codziennie uczy sie nowych rzeczy i robi postepy.... ale coz, mogl sie nie zgodzic, przeciez nie przystawili mu spluwy do glowy i nie zazadali, zeby lecial na tak dlugo (chyba... :ico_noniewiem: )

piszcie cos dziewczyny!!!

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

19 mar 2010, 15:03

shoo, witaj :-)
to kiedy dokładnie A. leci???
Bo do PL sama z małym przylatujesz??? Współczuje ci lotów :-/

Pisałam dzisiaj z Gie na GG - bardzo nas przeprasza ze nie ma czasu, ale załatwiają te sprawy spadkowe i ciągle mają z siostrą cod pod górkę :-/
W każdym bądź razie tęskni za nami i postara się szybko zajrzec :-)
Su ma się dobre i rozrabia :-)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

19 mar 2010, 19:50

shoo, witaj :-)
to kiedy dokładnie A. leci???
Bo do PL sama z małym przylatujesz??? Współczuje ci lotów :-/
A. leci jakos 6 kwietnia (najpierw leci do UK zalatwiac wize, a pozniej do Indii)
my lecimy tego pierwszego, bo bilety byly tansze...
lece sama z malym, ale to dla mnie juz nie jest nowosc, co nie znaczy, ze nie mam pietra, bo wiem jaki on jest w samolocie :ico_chory:
lecimy najpierw z Malagi do Madrytu, a pozniej z Madrytu do Katowic... lacznie jakies 8 godzin w jedna strone (bo miedzy jednym, a drugim lotem musze czekac chyba 2,5 godziny)
jakos przezyjemy :-) moze Jasper zrobi mi niespodzianke i zasnie w samolocie :ico_sorki:
Pisałam dzisiaj z Gie na GG - bardzo nas przeprasza ze nie ma czasu, ale załatwiają te sprawy spadkowe i ciągle mają z siostrą cod pod górkę :-/
W każdym bądź razie tęskni za nami i postara się szybko zajrzec :-)
Su ma się dobre i rozrabia :-)
tak tu jakos pusto na forum bez Gie, Ona zawsze najwiecej pisala :ico_noniewiem:
tak, czy siak, czekamy... :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

19 mar 2010, 21:18

Shoo to dlatego pytalas o ta Malage :) wspominalam Ci ze loty beda od wakacji? Na ryanairze mozna rezerwowac - bilety juz od 79zl z tego co pamietam :)

W ogole to dzien dobry. Ja mam mega doly, psycha mi siada i w ogole narzekam, jecze i jest okropnie - a wszystk przez tego nonono ktorego nie zaliczylam, bo nie poszlam. Nie umiem zrobic tego zadania perfekcyjnie - niestety na pk nawet jak sie ma wzory to i tak nie mozna byc pewnym do konca.. a w zadaniu od kolegow mam wiele watpliwosci. Czekam az ktos mi podrzuci zrobione zadanie - ale nie znam za bardzo ludzi z 2 roku (bo ten program odrabiam w roznicach programowych) wiec co chwile go kogos pisze, czuje sie upierdliwa, ludzie w ogole nie chca pomagac - pisze do kolesia ze bede wdzieczna jak mi wysle a ten do mnie "a co ja bede mial z tej Twojej wdziecznosci" no poj** no i nie wiem co zrobic - pojde do innego kolesia z tego przedmiotu na konsultacje majas nadzieje ze mi pomoze, a pozniej do tego nonono to zaliczyc i obym zrobila to w przyszlym tygodniu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: nic mi tak bardzo nerwow nie zjadlo jak mysl o powrocie do niego :( ehh

A z milszych rzeczy - jutro moj tata przylatuje z moim nowym laptopem i jasna torba na laptopa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nareszcie bede mogla usiasc przy ladzie (gdzie mala nie siega) i nie bedzie mi bez przerwy wlaczac i wylaczac, ruszac CD-Romu, wygaszac, itd itp :) przyjezdza do nas moja mama, pozniej znajomi na gofry, a w niedziele rano jade na jeden dzien autobusem z Nina do rodzicow (co prawda 2h w autobusie z ta wiercpieta ale dam rade :) pogoda dzis byla cudna! Nina chodzila w cienkiej kurtce i czapce :) u nas 17 stopni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

19 mar 2010, 21:51

yoanna, tak, wlasnie dlatego pytalam o Malage, bo taki lot (Malaga-Katowice/Krakow) bylby dla mnie idealny... do Malagi jedzie sie godzine autostrada z miasta, w ktorym mieszkam

Ty biedna z Nina w tym autobusie musisz sie 2 godziny obijac... w samolocie nie jest lepiej, bo nie bardzo mozna dziecko w przejsciu puscic, bo stewardessy non stop jezdza z wozkiem z napojami i jedzeniem, poza tym ciasne jest to przejscie i raz jak puscilam malego, to narobil tyle zamieszania, ze hej :ico_szoking: jakiemus facetowi chcial wyrwac telefon, innego machnal po glowie i obudzil :ico_olaboga:
dlatego wole go trzymac na kolanach.. najbardziej lubi podnosic i opuszczac rolete na oknie i wysuwac stolik :-D tzn. te podstawke na jedzenie

co do tego faceta, to wspolczuje... podobnie zal tych ludzi, ktorzy nie chca pomoc - ale to norma, wszedzie na studiach sa tacy :ico_zly:
dasz jakos rade.. :-)

nowy laptok?? ale fajnie sie masz ;-) tez bym chciala wlasnego laptopa, bo to tego sie nie moge dopchac, jak A. jest w domu :ico_zly:

aaa u nas 27 stopni :ico_brawa_01:
my juz od poczatku marca nie nosimy kurtek, fajnie jest i cieplutko, no i komary sie juz pojawily :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

21 mar 2010, 10:51

Cześ dziewczyny :-)
Shoo jestem przekonana że sobie doskonale poradzisz z małym w samolocie :-)
Na myśl o 2 tyg w Polsce na pewno dasz radę :-)
Będziemy trzyma kciuki :-)
tak tu jakos pusto na forum bez Gie, Ona zawsze najwiecej pisala :ico_noniewiem:
tak, czy siak, czekamy... :-D
Tak wiem i Gie też wie i jest jej bardzo przykro, ciągle coś, no i jeszcze szkoła nie zapominajmy.

yoanna, współczuję tego zaliczenia, ale dasz radę, przecież zdolniacha z Ciebie ;-)
co do nowego laptopa to ja właśnie kupiłam sobie we wtorek :-)
Też miałam dosyc jak P. siedział ciągle przy kompie - a ja co?????????
A on chce znowu jechac na obóz kajakowy 29-03 do 3-04 wiec musiał się postarac :-)
No i mam tu Viste i "ci" mi nie działa :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

22 mar 2010, 09:21

dzin dybry

margarita83, tez masz swojego laptoka??
ja w sumie mam kase, ale jakos szkoda mi ja wydac na laptopa - moze dlatego, ze to nie kosztuje 100 zl :/ poza tym w sumie przez caly dzien moge korzystac z tego, ktory mamy, tylko wieczorami i w weekendy nie mam szans na dopchanie sie do niego ;-) ale wtedy i tak mam inne zajecia, takze chyba nie bede kupowac swojego.

my dzisiaj chyba pojdziemy na grupe, ostatnio byla zamknieta ze wzgledu na malowanie, ale i tak kilka matek przyszlo (nie wiedzialy o tym), wiec poszlymsy na tyly budynku i dzieci bawily sie w ogrodnikow, a my pilysmy kawe z mc donald's :-D

w ogole, w nocy cos mnie ugryzlo w dolna warge, nie wiem co to bylo, ale bardzo bolalo, a ja myslalam, ze mi sie to sni :ico_noniewiem:
jak sie obudzilam o 2 w nocy, to sama siebie w lustrze nie poznalam :ico_olaboga:
normalnie tak mi spuchla ta warga, ze wygladalam jak po serii 10 botoksow :ico_olaboga:
teraz juz troche zeszla, ale i tak czuje, ze mam spuchnieta ware heheh
aaa pozniej nie moglam zasnac, bo wkrecilam sobie, ze w sypialni mamy skorpiona :ico_szoking:
serio, nie wiem, co mnie ugryzlo, ale to nie byl komar.... co za koszmar

udanego poniedzialku babeczki!!!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 mar 2010, 13:31

Witajcie laseczki

ale u nas pieknie, wiosennie, sloneczkos wieci, cieplutko, az zyc sie chce, humor odzyskalam i powera dostalam.
Wybaczcie , ze nie zagladam, ale codziennie jestesmy na podworku, maly dosc sie przez zime nasiedzial w domu wiec teraz chce z nim codziennie wychodzic.
Jutro moj P, jedzie do Polski, musi sprawy pozalatwiac i my zostajemy sami na kilka dni.

yoanna, super Ninka wyglada, mala modeleczka, a fotka w podpisie wymiata :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dzis o 17 ide do optyka na przymiarke soczewek, beda mnie uczyc jak zdejmowac i nakladac, na razie probne dostane gratisowe, ale sie ciesze, bo w koncu bede bez brylow i bede mogla okularki przeciwsloneczne nalozyc :ico_brawa_01:

Dziewczyny co dajecie maluchom na kolacje, juz sama nie wiem co podawac, w kolko je kasze na sniadanie i na kolacje, wczoraj zrobilam mu kanapeczki z pasztecikiem to zjadl dwie kromi chleba i do tego jedno monte, bylam w szoku, bo ja jem dwie zawsze.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości