aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

26 lis 2008, 13:28

Cześć.
Widzę ze tu ruch szalony :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
My w niedzielę i poniedziałek byliśmy na wsi,M zmienił opony na zimowe.Wróciliśmy we wtorek rano.
wiolaw pisze:tak wlaściwie już kupiliśmy , tylko że stoi i czeka w niemczech , ale już na sobotę 29 zarezerwowany jest bilet na samolocik i P leci i wróci już samochodem , także od poniedziałku jestem znów w pełnie zmotoryzowana :ico_haha_02:

To super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pochwal się marką :ico_oczko: :ico_sorki: no i przede wszystkim napisz jak się prowadzi nowe cacko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
naaaomi
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 514
Rejestracja: 22 sie 2008, 11:27

27 lis 2008, 10:47

Hej
U mnie dalej zimno i to nie tylko na dworze w sypialni to wieje takim chłodem, że niedługo zostanę królową śniegu :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-11-27, 09:48 ]
aniulek pisze:Pochwal się marką
aniulek pisze:napisz jak się prowadzi nowe cacko

wiolaw, czekamy :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

27 lis 2008, 13:14

marką to juz moge sie pochwalić to jest honda prelude- kolor ciemnozielony - dwudrzwiowy sportowy , a jak sie prowadzi to powiem juz w niedzielę :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-11-27, 12:15 ]
naaaomi pisze:U mnie dalej zimno i to nie tylko na dworze w sypialni to wieje takim chłodem, że niedługo zostanę królową śniegu


a czemu u ciebie tak zimno , bo pewnie cos przeoczylam , ogrzewanie sie wam popsuło , to nie dobrze :ico_nienie:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

27 lis 2008, 13:20

wiolaw, marka dla mnie nieznana :ico_wstydzioch: ale kolorek w moim guście :ico_brawa_01: Czekamy na wieści po teście jazdy :ico_oczko:

naaaomi, a co się dzieje?Nie dogadujecie się z meżem?Może to tylko chwilowe "ochłodzenie"?Oby... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

27 lis 2008, 14:51

wiolaw, super że autko kupione a jaki rocznik można wiedzieć to bym sobie podobne poszukała w necie do obejrzenia :ico_oczko: no i życzę żeby dobrze się prowadziło i nie psuło .
Nasze już po drobnych poprawkach po poprzednim właścicielu czyli oleje i oponki jeszcze tylko pasek w rozrządzie i wszystko juz na cacy bo do wyjazdu nie całe 2 tyg. zostało. Już nachodzi mnie coraz większy stres ale musi być dobrze. Jakie plany na Andrzejki ? My się wybieramy na balety oczywiście z ze znajomymi z klubu bo i akurat wypada 3 rocznica powstania :-) zapowiadają sie mega super :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

30 lis 2008, 19:41

aska, mam nadzieję ż balety się udały :ico_oczko:

ja juz samochodzik mam na podwórku , już po jeździe próbnej , jest ok
muszę się przyzwyczaić do automatycznej skrzyni biegów , bo jeszcze sprzęgla szukam nogą i ręke wyciągam do biegów :-D
a rocznik to chyba 95 , ale nie jestem pewna i nie chce mi się wstać po dowód :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-12-02, 09:39 ]
hej dziewczyny gdzie sie podziewacie ???

Awatar użytkownika
naaaomi
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 514
Rejestracja: 22 sie 2008, 11:27

02 gru 2008, 21:25

hej dziewczyny, witam wszystkie bardzo serdecznie
wiolaw, fajne to twoje autko :-D
u mnie w sypialni juz nie jest zimno jest lodowato sople wiszą z mebli a zamiast okna tafla lodu :ico_oczko: oj długo będę musiała chuchać i dmuchać żeby to rozmrozić :ico_oczko:

u nas tak po prostu jest sex rzadko z doskoku- może mąż potrzebuje jakieś odmiany?

musze przyznać że mi się czasami tez nie chce zaskakiwać niczym nowym :ico_wstydzioch: i z tąd ta rutyna i bylejakość ale będe musiała się za to wziąć jak to w prawdziwym małżeństwie mąż jest głową a żona szyją która tą głową kręci :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

03 gru 2008, 15:13

naaaomi pisze:musze przyznać że mi się czasami tez nie chce zaskakiwać niczym nowym i z tąd ta rutyna i bylejakość ale będe musiała się za to wziąć jak to w prawdziwym małżeństwie mąż jest głową a żona szyją która tą głową kręci


:ico_brawa_01:

naaaomi pisze:wiolaw, fajne to twoje autko


mnie też sie coraz bardziej podoba , tylko troszkę mnie wkurza bo zbyt duże zaintertesowanie jest jak jade , a w małym iasteczku jeszcze bardziej sie to odczuwa , ale mama nadzieje ,że zaraz im sie opatrzy i bedzie spokój :ico_oczko:

naaaomi, nie wiem czy pisalaś , ale dlaczego u was taka zimnieca i nic nie da sie z tym zrobić ?

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

06 gru 2008, 16:11

hej
wiolaw, no to tylko jeszcze raz gratuluje udanego zakupu :-)
a ja tak rzadko teraz pisze ale czytam co wieczór troche pracy mam no i we wt. w nocy już wyjeżdżamy czas tak szybko leci a na dodatek Basia wyjść z anginy nie może :ico_olaboga: także stres mam niezły
balety andrzejkowe udały sie na maxa :ico_oczko: do 5 rano :-) szaleliśmy ale niedziela była ciężka ale teraz przerwa do sylwestra :ico_oczko:
postaram sie zajrzeć przed wyjazdem miłego weekendu :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

07 gru 2008, 22:53

aska, to zdrówka dla małej i życzę udanego wyjazdu :ico_haha_02:

aska pisze:balety andrzejkowe udały sie na maxa do 5 rano


no, no to pobalowaliście :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość