Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

27 lip 2007, 13:06

no to zapraszam dziś wieczorkiem na imprezkę :ico_urodzinki: :564: :509: . kto chętny - zapraszam!!!! dziś po południu teściowa wyjeżdża. :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam wolną chatę :524: :524: :524:
ja jestem ostatnio trochę rozdrażniona i przewrażliwiona, a to jest osoba która czasmi działa na mnie jak płachta na byka. jestem jej bardzo wdzięczna, bo jak nikt inny nam dużo pomogła, ale czasami wolę, żeby tak jak moja mama nie wtrącała się i nie dzwoniła dwa razy dziennie z tym samym pytaniem co u nas nowego słychać.
Ika nie wiem czy ci już gratulować córeczki, ale chyba jeszcze za wcześnie. czasami pomyłki się zdarzają. kiedyś czytałam, że dobry lekarz powinien zobaczyć genitalia czy to chłopca, czy dziewczynki. a częst jest tak, że coś widzi między nóżkami i to pewnie chłopak. a jak nic nie ma to dziewczynka. moja gin powiedziała, że nie widać za dobrze, coś tam między nóżkami się znalazło, więc mam jeszcze cichą nadzieję, że to może dziewczynka. planuję na początku sierpnia iść na 3d, to może się okaże.
a czy wy macie problemy z naczynkami??? mam już kilka pajączków na nogach. a w jednym miejscu to nawet taki siniak mi się zrobił :ico_olaboga: w nosie też. jak nie wezmę rutinoskorbinu, to na drugi dzień chusteczkę mam zakrwawioną :ico_olaboga:

Ania spóźnione, ale szczere życzenia :ico_prezent:

[ Dodano: 2007-07-27, 13:10 ]
o niektórych przesądach słyszałam, ale z tym podnoszeniem rąk to słyszałam, że pępowina sie może wtedy okręcić wokół dziecka. a tak na marginesie to Jaś urodził się z nóżką owiniętą wokół nóżki.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

27 lip 2007, 13:58

Agnieś81 pisze:Ika nie wiem czy ci już gratulować córeczki, ale chyba jeszcze za wcześnie
też tak myślę :ico_oczko:
Agnieś81 pisze:o to zapraszam dziś wieczorkiem na imprezkę :ico_urodzinki: :564: :509: . kto chętny
JA!!!JA!!!!JA!!!!! :-D :ico_brawa_01: A co myślicie o wózku GRACO QuattroTour bo mogę go tanio kupić z fotelikiem i tymi innymi bajerami ?? co myślicie ?? ja miałam kiedyś sportke graco i wg nas był to wózek nie do zdarcia :ico_oczko: tylko ż eto kurcze jeszcze długo do wypłaty jest :ico_zly:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 lip 2007, 14:08

Agnieś81 pisze:a czy wy macie problemy z naczynkami???

Kilka mi się zrobiło miesiąc temu, ale od tamtej pory nie pogarsza się, a nawet częś znikła. Siniaka też miałam na nodze, ale po 2 tyg zniknął.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

27 lip 2007, 14:11

Agnieś81 pisze:a czy wy macie problemy z naczynkami???
A mnie nic nie rusza i powiem wam że gdyby nie ta stercząca piłeczka to bym w ogóle nie wiedziała że w ciąży jestem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

27 lip 2007, 14:22

Ika - kurcze jakie to dziwne u Ciebie z ta plcia - co za lekarze :/ wiesz moj mowi tak, ze jak ma byc chlopak to jesli zobaczy sie klejnociki to o pomylke bardzo trudno, a jak dziewczynka to blad moze byc wiekszy - a Ty nie widzialas tych warg sromowych??
Aniu spoznione, ale wszystkiego najjj :ico_tort:
ja z naczynkami ani z cieknacymi cyckami nie mam problemu, wiec na niewiele sie przydam z poradami - hmmm dlaczego u mnie wogole nic sie z nich nie wydobywa? nie bola takze a powiekszyly sie tylko z A na B :)) i pare cm wiecej pod biustem - nawet stanika nie kupowalam nowego, bo stare sa jeszcze dobre...
ale sie usmialam z tych przesadow :-D ja tam w nie nie wierze :) z tym goleniem dobre :-D
tez nie jestem zwolenniczka lezenia w ciazy i ostatnio rozpiera mnie energia - maluje plot :) latam z psem na spacery i usiedziec nie moge w miejscu - gorzej jest wieczorami jak kregoslup daje o sobie znac i nogi sa spuchniete :/
w nast. tyg i mnie czekaja badania krew, mocz, glukoza, hbs ...ehh oby byly dobre.
Pozdrawiam i zycze bezstresowego popoludnia paa

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

27 lip 2007, 14:57

A my z Julcia zaczynamy dzis 7 miesiac z tej okazji zapraszam wszystkich na :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 lip 2007, 15:06

Agata, może ty lepiej nie maluj tego płota? Jak u mnie było malowanie w domu to kazali mi wyjść. Ponoć był jakiś nieprzyjemny wypadek u męża w rodzinie z malowaniem w ciąży. Nie chcieli mi powiedzieć kto ani co więc pewnie coś poważnego.

Ja właśnie sprzątam cały dom, bo czekam na gości. Mają przyjechać znajomi, których poznaliśmy w zeszłym roku przez internet i u których byliśmy na sylwestra. A teraz oni w ramach rewizyty mają odwiedzić nas. W dodatku też spodziewają się dziecka - 3 listopada!!

Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

27 lip 2007, 15:49

o to tak jak ja tez 3 listopad :)) z tym plotem to bez obaw - to na swiezym powietrzu, wiec nawet zapachu nie ma nieprzyjemnego - jeszcze czeka mnie malowanie w domu, ale to raczej sobie odpuszcze i zostawie mezowi :) zreszta to bylo pare dni wstecz- teraz siedze u mojej mamy i odpoczywam.
Aneta - ja jutro zaczynam 7 ms :ico_tort: kiedy masz termin?? mi zostało 99 dni - ja mam 3 listopada a Ty chyba 2 ?
Kilolek sprawdzilam to i 7 ms czyli ostatni trymestr to od 26 tyg. od poczecia :) juz mamy blizej niz dalej. U mnie jutro sie zaczyna 26 tydzien (o ile dobrze licze :/. bo 27 od ost. miesiaczki)
Obrazek

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 lip 2007, 15:59

Ja dziś zaczęłam 27 tc. licząc od ostatniej @ a suwaczek nie pokazuje i wcale 7 m-ca. Chyba to jeszcze tydzień trzeba poczekać. Średnio licząc owulacja występuje ok. 14 dnia cyklu czyli 26 tc. wg kalendarza + 2 tyg do poczęcia - mi wychodzi z tego, że ok. 28 tc. zaczyna się 3 trymestr.

[ Dodano: 2007-07-27, 16:02 ]
Sprawdziłam w książce dla :ico_ciezarowka: i tam trzeci trymestr opisany jest od 29 tc.

ja mam 3 listopada a Ty chyba 2 ?

owszem :ico_haha_02:

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

27 lip 2007, 19:09

Powiem wam dziewczyny że może rzeczywiście dopiero po skończonym 27tc zaczynam 7 miesiac ...w mojej książce pisze że 7 miesiąc jest od 28 do 31 tc wiec chyba sie pośpieszyłam :ico_wstydzioch: no ale torcik zawsze można zjeść - nie ?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość