mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 cze 2007, 22:08

Kocura bura, chodzi o Wroclaw i okolice? Tam jest chyba zawsze najcieplej?

Dominisia, juz Ci pisze: te globulki nazywaja sie Vivag. Kosztuja tutaj 99 koron (w Polsce LActovaginal) ale jjest na nich napisane zeby nie stosowac w ciazy :ico_noniewiem: Ale na Canastenie tez jest tak napisane a lekarze przepisuja. Zapytaj sie ginka nastepnym razem. Albo podmywaj sie raz dziennie jogurtem z zywymi bakteriami, podobno czyni cuda. A jesli chodzi o Lactacyd to ostatnio wywalilam bo mnie bardzo podraznil :ico_wstydzioch: sama nie wiem co o tym sadzic.

A ja znow zezarlam paczka, i kg czeresni :ico_wstydzioch: Chyba brzuch mi peknie :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-06-20, 22:18 ]
Kocura bura, chodzi o Wroclaw i okolice? Tam jest chyba zawsze najcieplej?

Dominisia, juz Ci pisze: te globulki nazywaja sie Vivag. One nie lecza stanu zapalnego ale zapobiegaja powstawaniu nowych infekcji. Sa to paleczki kwasu mlekowego. Kosztuja tutaj 99 koron (w Polsce LActovaginal) ale jjest na nich napisane zeby nie stosowac w ciazy :ico_noniewiem: Ale na Canastenie tez jest tak napisane a lekarze przepisuja. Zapytaj sie ginka nastepnym razem. Albo podmywaj sie raz dziennie jogurtem z zywymi bakteriami, podobno czyni cuda. A jesli chodzi o Lactacyd to ostatnio wywalilam bo mnie bardzo podraznil :ico_wstydzioch: sama nie wiem co o tym sadzic.

A ja znow zezarlam paczka, i kg czeresni :ico_wstydzioch: Chyba brzuch mi peknie :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

20 cze 2007, 22:21

PAulina bardzo fajne te karuzelki,ja właśnie sie zastanawiam czy takiej niekupić ale słyszałam ze przeszkadza jak chce sie dzicko wyjąć,wiec sama niewiem.Z drugiej strony to podobno trzeba dzidziusiowi cos kolorowego powiesić nad łóżeczkiem bo to rozwija jego umysł :-) i nie w pastelowe kolory tylko takie wyrażne,nawet mogą być zwykłe balony :-)

Dominisia ja też kiedys miałąm taka infekcje i wiem co to znaczy,mam nadzieje ze nigdy wiecej.Zazwyczaj sie przypałetuje jak organizm jest osłąbiony lub wrażliwy i kazdego moze spotkac i akurat to niema zwiazku ze złą higieną,są płyny do higieny intymnej z bakteriami kwasu mlekowego to mozna je uzywac no ale mysle ze tak raz dziennie,właśnie w poniedziałek miałam egzamin z mikrobiologi stosownej wiec musiałąm znać każdą bakterię,wiruska i grzybka na wylot.

A ja mieszkam w Żarach koło Zielonej Góry :-D chyba Plastelina tez tam mieszka bo czytałam na jakimś wątku!

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

20 cze 2007, 22:23

no a ja wyzarlam cala salatke z pomidorkow i mozzarelli :-D PYCHOTKA!!!
teraz uciekam do wanny co by sie na wieczor zrobic na bostwo nim mezus wroci ze szkolenia :-D a noz widelec najdzie nas ochotka na jakies miziania :ico_brawa_01:

dobranoc kochaniutkie :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

20 cze 2007, 22:25

PAulina bardzo fajne te karuzelki,ja właśnie sie zastanawiam czy takiej niekupić ale słyszałam ze przeszkadza jak chce sie dzicko wyjąć,wiec sama niewiem.Z drugiej strony to podobno trzeba dzidziusiowi cos kolorowego powiesić nad łóżeczkiem bo to rozwija jego umysł :-) i nie w pastelowe kolory tylko takie wyrażne,nawet mogą być zwykłe balony :-)

Dominisia ja też kiedys miałąm taka infekcje i wiem co to znaczy,mam nadzieje ze nigdy wiecej.Zazwyczaj sie przypałetuje jak organizm jest osłąbiony lub wrażliwy i kazdego moze spotkac i akurat to niema zwiazku ze złą higieną,są płyny do higieny intymnej z bakteriami kwasu mlekowego to mozna je uzywac no ale mysle ze tak raz dziennie,właśnie w poniedziałek miałam egzamin z mikrobiologi stosownej wiec musiałąm znać każdą bakterię,wiruska i grzybka na wylot.

A ja mieszkam w Żarach koło Zielonej Góry :-D chyba Plastelina tez tam mieszka bo czytałam na jakimś wątku!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 cze 2007, 22:28

Kocura bura, chodzi o Wroclaw i okolice? Tam jest chyba zawsze najcieplej?

Dominisia, juz Ci pisze: te globulki nazywaja sie Vivag. One nie lecza stanu zapalnego ale zapobiegaja powstawaniu nowych infekcji. Sa to paleczki kwasu mlekowego. Kosztuja tutaj 99 koron (w Polsce LActovaginal) ale jjest na nich napisane zeby nie stosowac w ciazy :ico_noniewiem: Ale na Canastenie tez jest tak napisane a lekarze przepisuja. Zapytaj sie ginka nastepnym razem. Albo podmywaj sie raz dziennie jogurtem z zywymi bakteriami, podobno czyni cuda. A jesli chodzi o Lactacyd to ostatnio wywalilam bo mnie bardzo podraznil :ico_wstydzioch: sama nie wiem co o tym sadzic.

A ja znow zezarlam paczka, i kg czeresni :ico_wstydzioch: Chyba brzuch mi peknie :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 cze 2007, 22:33

Dominisia, :ico_brawa: Zgadłaś!

[ Dodano: 2007-06-20, 22:39 ]
Dominisia, zgadłaś! :ico_brawa:

[ Dodano: 2007-06-20, 22:40 ]
Ej, no co z tym forum! Ciągle błąd!

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

20 cze 2007, 22:51

Mamo Zuzi dzieki za odpowiedz, cos sie postaram z tym wykombinowac :) Ty to jestes madra kobitka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Musze Cie zaprosic na kawe :-D

Kicia co studiujesz?? rany jak to brzmi mikrobiologia stoswana... ja w szkole biologie i fizyke uwielbialam, za to na wspomnienie chemi do dzis robi sie mi niedobrze.

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

20 cze 2007, 23:16

Zniknoł mi jeden suwaczek??dlaczego???

[ Dodano: 2007-06-20, 23:34 ]
ale cos sie dziś dzieje z tym forum :ico_olaboga: ciagle blede i przed chwila byl ostatni post dominisi chyba a juz go niewidze.
A ja studiuje biologie ze specjalizacją diagnostyka laboratoryjna,no a ta mikrobiologia stosowana to w sumie sama praca w laboratorium bakteriologicznym czyli wymazy z gardełka,posiewy moczu i takie tam pierdoły.No i ogólnie ta specjalizacja to z nastawieniem na prace w laboratorium.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

21 cze 2007, 00:24

ale dziś czytania miałam :ico_olaboga: no brawo

witam cię ANITUS wśród wrześnióweczek, to chyba ja będę najbliżej ciebie bo w słupsku :ico_haha_01:
MAMOZUZI no znam takie zagrywki córeczek, jula to czasem potrafi się ubrać jak clown i jej sie podoba, więc zanim coś jej uprasuję to pytam w czym pójdzie bo nie mam siły stać przy desce cały dzień, a jakie teksty ma :ico_szoking: kurcze niejednego dorosłego by zagięła :ico_oczko: a ja to mam taki sam chwyt z biednymi dziećmi jeśli chodzi o zabawki, a dokładniej o ich sprzątanie,każę brac torbę i pakować bo one wtedy może je docenią i będą szanować, wtedy oczywiście krzyku :ico_szoking: ale sprząta :ico_brawa_01:
PAULINKA nie przejmuj się ja mam też z 10,5 kg na plusie :ico_szoking: z julcią przybrałam 19,5 to mam nadzieję że do tylu nie ddojdę, ale jakby nawet to szybko zgubiłam :ico_noniewiem:
ULAMISIULA ja tez muszę się wziąć za ten ZUS bo mi się bardzo ociągają jeśli chodzi o decyzję do odszkodowania za ten wypadek z września ubiegłego roku, a byłam w pracy i mi znajomi mówią że jeśli miałam tak poważne obrażenia głowy i dalej w konsekwencji krwiaka to może coś mi skapnąć, ale tu cisza :ico_zly: cholara jak chodzi o danie a nie o zabranie to im się nie spieszy :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 cze 2007, 08:38

No wreszcie mi się udało wejść, ale przez Mozzille!

[ Dodano: 2007-06-21, 08:41 ]
Wczoraj sie dowiedziałam,że mam obronę 9 lipca! Kurczę, no dobrze,że nas promotorka wogóle poinformowała... A ja jeszcze w proszku, a tu trzeba pracę zawieźć, a najpierw to egzamin sobotni zdać. Jestem przerażona!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość