Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

02 lip 2010, 21:30

stawiam za zęba bo wystukałam :-D
O Ty :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
To my tu ze Zborrą wyczekujemy pierwszego ząbka jako pierwsze na naszym forum, przeżywamy całą akcję, a Ty jakby nigdy nic wpierdzielasz nam się w kolejkę :ico_nienie:

Żartuję oczywiście :ico_oczko: Brawa za pierwszego forumowego ząbka.... ale nas Lenka porobiła :ico_szoking: A taka niewinna kruszynka była :ico_wstydzioch:

A moja Gwiazda dziś od południa nie śpi :ico_szoking: Byłam z nią u ciężarnej koleżanki i oczywiście mała ściemniara... gaworzy do każdego kto się nad nią pochyli, uśmiechy sprzedaje że hej... i każdy twierdzi że cudowne dziecko.
A teraz daje nam popalić. Mąż ją usypia bo mi się cierpliwość skończyła :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-07-03, 08:56 ]
UWAGA UWAGA... Jedno karmienie w nocy o 5:20 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
A potem jeszcze spanko do 8 :ico_brawa_01:
Ale jestem wyspana :ico_sorki:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

03 lip 2010, 12:49

u nas spanie przez 7h to była jednorazowa sprawa,niestety :ico_placzek:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

03 lip 2010, 19:50

Qanchita, dziękuję bardzo za gratulacje :ico_sorki: jednak moje zanikięcie częściowo było związane z tym zębem :-D a dodam ale aż się boję, ze mamy już 2 zęba dwie dolne jedynki i chyba zaczyna się uspokajać ale nic nie mówię bo zapeszę :ico_oczko: no i gratuluję długiego spania :ico_brawa_01:

karmelka, może niebawem się jeszcze powtórzy, trzymam kciuki

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

04 lip 2010, 18:25

hej!

riterka, nie...no 2zęby już??? tak hop siup i już>????????? :ico_brawa_01: gratuluję! może z następnymi będzie lżej
ale łaj???? jak to tak???????? mój już mnie robi w balona dobry miesiąc albo lepiej, a tu panna Lenka sobie wstała z zębem? ot tak? :ico_placzek:
karmelka, może niebawem...
Qanchita, o Ty....marudzisz że dzien nieprzespany...ale jak taka noc? to ja też chcę!!!

u nas wczoraj balangowo! byliśmy do północy na urodzinach :ico_haha_01:
potem Hania padła jak kawka i spała do 9.30! a Tomol niestety dokazywał co chwilę...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

04 lip 2010, 21:27

Qanchita, o Ty....marudzisz że dzien nieprzespany...ale jak taka noc? to ja też chcę!!!
A czy ja wiedziałam że po tym dniu czeka mnie taka nagroda? :-D

Weekendowo na tym naszym forum. Wszyscy się opalają? Grillują? Wycieczkują?

Eve.okpod ziemię nam się zapadła? Chyba na dobre z domkiem działają!

A my dziś urządziliśmy sobie wycieczkę do parku. Miło było, bo wśród drzew chłodniej. Ale zakręcona ze mnie matka bo wzięłam niuni kaszkę żeby z wodą rozrobić i podać w parku i sierota łyżeczki zapomniałam :ico_puknij: I Jolka była na samym mleku :ico_noniewiem:

Obrazek

[ Dodano: 2010-07-04, 21:30 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

04 lip 2010, 21:35

super!!!!

kochana, to musisz kupić butelkę silokonową z lovi, ona ma od razu łyżeczkę, na ktorą z butelki wyciskasz jedzonko :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

04 lip 2010, 22:10

zborra, no właśnie oglądałam ten wynalazek. Mądry! Tylko że mała już się przyzwyczaiła do TT i nie chce kasy na kolejne butle wydawać.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

05 lip 2010, 10:21

witam :-D
mama wzięła dzieci i poszła na spacer jestem sama w domu pierwszy raz od porodu, tak mi się zdaje :ico_oczko:
Lenka chyba ciut spokojniejsza jednak czasem jak zawyje to szok dobrze, że mamy dentinox bo byłoby źle
Qanchita, mamy tą butelkę ale jakoś wygodniej kaszę do miseczki zrobić bo później pierniczenie z myciem tej łyżeczki :ico_zly: no i świetne zdjęcia :ico_brawa_01:

zborra, nie no nie hop siup zęby przyznam szybko ale z masakrą obłędną trwającą już dobry miesiąc :ico_oczko:

jak tam nocki dzisiaj? chwalić sie proszę :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

05 lip 2010, 14:21

Dzień dobry :-D

riterka, Ja bym pomarudziła na dzisiejszą nockę, ale się powstrzymam bo mi Zborra da po głowie :ico_oczko: No nie było najgorzej :ico_oczko:

Ale mogę się chwalić jakie me dziecię grzeczne na zakupach było :ico_brawa_01:
Byłyśmy w Tesco i moja mała "dusza towarzyska" gaworzy i zaczepia wszystkich ktokolwiek na nią spojrzy. "Boże, jakie cudowne dzieciątko"
No i przegląd samochodowy od razu załatwiłyśmy bo się jutro kończył.
A teraz jak się Jolka obudzi to idziemy za płot do bratanic na piknik :ico_brawa_01:
Kupiłam im basenik i do jedzonka soczki, paluszki, owocki a dla mnie i bratowej Karmi :-D

No i zakupiłam tę kaszkę do picia Nestle którą tak zachwalałyście. Tylko nikt nie wspomniał że 2x250ml kosztuje aż 9,99 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

05 lip 2010, 20:10

Qanchita, 9,99 ło matko ja to w selgrosie kupuję ale nie wiem po ile aż sprawdzę :ico_wstydzioch: o widzisz jaka kokietka ci rośnie słodkości małe :ico_brawa_01:
u nas spokojniej matko jak dobrze :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości