Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

29 paź 2007, 11:55

Znowu ja pierwsza :-D

Byliśmy dziś na pobraniu krwi bo lekarka uznała,że coś Maks bledziuchny :ico_noniewiem:
Pani pobierała mu z paluszka i mój dzielny mężczyzna nawet nie zapłakał :ico_brawa_01: Może on będzie inny niż ta reszta facetów? :ico_oczko:

Marittka się znalazła :-D i jeszcze w komplecie z Różyczką :ico_oczko:

Iwciu, też sie cieszę że już trzy kilo :ico_brawa_01: Jeszcze 6 dni i będę laska :ico_oczko:
Uwierz mi, że trochę się męczę ale szkoda mi przerwać w połowie drogi :-)

Asiu, przechwaliłam wczoraj Maksa z tym wstawaniem bo dziś obudził mi się o 7 czyli 8 starego czasu :ico_olaboga: Musze nad nim popracować :ico_oczko:

Sosna ja zdjęć nie mam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 paź 2007, 12:03

Witam

Po raz pierwszy od około 10 m-cy musieliśy wstawac do małej między 2 a 3 męczył ja kaszelek, przebudziła się zgłodniałą dostaął mleczko i poszła spac dalej, jutro uciekamy do lekarza :ico_placzek: Ale pani dr mówi że najważniejsze że nie ma tempki ani nic jej nie świszczy. Czytałam że kaszelek może męczyć dzieciąko nawe 10 dni :ico_szoking:
W tej chwili ładuje w siebie kawę bo z nerwów się budziłam co rusz, a ona przestawia meble :ico_oczko: energiima full

Nellu ty jesteś już laska :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

29 paź 2007, 12:16

cześć - ja rannym ptaszkiem?? :ico_smiechbig:

nie mam nastroju, wstawałam dziś do Lilki z 6 razy - LEWĄ nogą :-D ten porąbany smoczek nie wiem o co jej chodzi, wcześniej zasypiała z nim, potem wylatał ;-) i spała normalnie a teraz, mama mama i stęka lub tak zmusza się do płaczu (przez sen)... nawet nie wiem kiedy tak zaczęłam wstawać zamiast odpuścić sobie... Bartek w ogóle nie słyszy, on nie słyszy swojego budzika nawet, ja muszę go szturchać :ico_noniewiem: ostatnio pytam na co czeka kiedy tak dzwoni budzik a on nie reaguje, to mi powiedział, że mu się śniła grająca marchewka i nie chciał jej wyłączać :570:

termin blisko - ale tak czy siak daleko - ludzie myślą, że na dniach taki brzuch mam - a ważę mniej niż z Lilą :-) a to jeszcze 4-5 tygodni w najlepszym wypadku ;-)

idę na kawkę...

mój mężunio i Daniel oddają krew, bo ich dziadek leży w szpitalu i ma silną anemię, ale nie dadzą mu krwi bo jest mało A RH-, musi najpierw ktoś z rodziny oddać (Daniel i Bartek mają taką grupę)- zresztą nie znają przyczyny, choroby - w tym wieku (ma 86 lat) to wszystko nazywa się starość...

nie stękam już bo tylko sączę jadem...

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

29 paź 2007, 12:18

Hejka!!!

Nellu za te 6 dni to ty będziesz super extra laska,nie wiem czemu sie wogóle odchudzasz.My kobiety już tak mamy :ico_oczko: .A ja żeby zgubić kilka kg zrobiłam sobie kawkę ukroiłam bloku czekoladowego i wygodnie sie rozsiadłam :ico_oczko: , apotem będzie :ico_placzek: :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_zly:

Asiu to dziwne,że dopiero w nocy zlapał Wiki kaszel,zwykle najbardziej męczy zaraz po zaśnieciu.Bartek też ciągle ma resztki kaszlu i kataru i mam juz dość.Mieliśmy wyjść na spacerek ,ale znów wiatr.Zresztą teraz Bartek się uśpił,bo znów wstał o 6.00.Chyba mu się w tą stronę przestawiło,ale na szczęście wczoraj o 20 już spał :ico_spanko:

A gdzie to czwarta duszyczka się podziewa :ico_nienie: ,w końcu forum będzie 3-osobowe :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-29, 11:20 ]
czwarta duszyczka posta produkowała,a ja myślałm,że znów gdzieś zaginie na cały dzien :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 paź 2007, 12:28

Ona ten kaszelek miała chyba dlatego że nosek zapchany, oddychać jej było ciężko, dlatego dostała kropelki i pomogło bo zasnęła i wstała koło 10 :-D Obecnie czasem zakaszle, ale idziemy jutro, mnie też coś tak znów się katarzy :ico_noniewiem:

Teraz łazi mi tu i daduje :ico_oczko: lecę troszkę chatę ogarnąć

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

29 paź 2007, 12:44

Cześć
Sosna -dzięki z fotki, fajnie to zrobiłaś, są super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Nell- gralki, trzy kg, mniej to już coś, tylko tak szczerze mówiąc to nie widze u ciebie nadwagi :ico_oczko:

A Kornello wstał dziś o 6 pomimo, ze o 20 poszedł spać, to tak jakby o 21 po staremu, myślałam, że do7 przespi a on nie, zobaczymy jak dalej bedzie, ostatnio jest taki niedobry, histerie urzadza o wszystko, wczoraj mnie ugryzł, masakra

Też idę chatę ogarnąć bo jest sajgon a takiego mam lenie, że najchętniej siadłabym i zjadła coś pysznego na poprawę nastroju

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

29 paź 2007, 12:49

aaaa Jagódko naszej Jagulki :ico_urodzinki: Obrazek sto lat :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

29 paź 2007, 12:56

100 LAT dla Jagódki-rośnij zdrowiutko Królewno Obrazek Obrazek

Idę prasować,czas spalić kalorie Obrazek

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 paź 2007, 13:03

DLA JAGÓDKI SERDECZNE ŻYCZONKA
Obrazek

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

29 paź 2007, 14:38

Dla Jagódki samych wspaniałych i radosnych chwil, buziaki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:

A ja tylko uprasowałam a bajzelek został bo mały właśnie wstał i nie zdążyłam :ico_oczko: a zaraz obiad potem na spacer

Maritka- jak nastrój lepszy :ico_oczko:

Asiu-kaszel jeszce męczy naszą księzniczkę?

[ Dodano: 2007-10-29 ]
Nell- to Maksiu prawdziwy mężczyzna nie płacze przy pobraniu krwi, Kornel też jak robiliśmy mu z palca to sie patrzył co pani mu robi i nie płakał, gorzej ze szczepionką chyba będzie, ciekawe kiedy do mnie zadzwonią, zeby się umówić mam nadzieję, że jeszcze będę tu mieszkać bo przychodnia jest wbloku obok, a potem bedę musiała przyjeżdzać, a właśnie ta szczepionka teraz to jest jedno ukłucie i jest nieodpłatna?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość