Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

04 kwie 2010, 11:55

my rowniez zyczymy wszystkim pogodnych i spokojnych Swiat, mnostwa kolorowych pisanek, mokrego Dyngusa i cieplej rodzinnej atmosfery!! :-)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

04 kwie 2010, 14:57

my też przyłączamy sie do życzeń wielkanocnych :-)
i bardzo wam dzięjuję za życzenia i na NK i na GG :ico_sorki:

P.S.
teściowa była dzisiaj na sniadaniu i na obiedzie, teraz wzieła Majkę na spacer - było nawet miło i przyjemnie :-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 kwie 2010, 21:31

Dzien dobry :)

Ja rowniez zycze Wam radosnych i spokojnych Swiat, chociaz juz ponad polowa minela ;)

Shoo ja mam to samo z Nina - przyjechalysmy do mojej mamy i w nocy non stop sie budzila, plakala, brana do lozka krzyczala i wstawala idac do drzwi krzyczala BABA BABA, jak poszlysmy do mojej mamy do lozka spac to bylo to samo, skopala nas obydwie, nie pospalysmy, a do tego poszla spac o 23, obudzila sie o 2 i nie spala poltorej godziny i calkowita pobudka 6.45 :/ masakra

A co do Polakow - to fakt, czesc z nich to chamy :/ w ogole ja przywyklam juz do tego ze nie pytam i jak mam gdzies pierszenstwo to tylko przepraszam i wchodze. Jak widze kogos z dzieckiem albo w ciazy to zawsze ustepuje - ale sama tez spotykam sie z milymi ludzmi ktorzy pomagaja mi z mala i wozkiem zwlaszcza w autobusach :)

Shoo do kiedy zostajesz w Polsce?

Jej jestem taka objedzona, brzuch mi peka. Mam nadzieje,ze po tych swietach nie bede musiala gotowac przez tydzien i zaoszczedze na jedzeniu troche ;) w poczet mojej nowej sukienki :D

Lece do mojego meza bo wyjatkowo ma trzy dni wolnego wiec pobedziemy sobie troche razem a Wy bawcie sie dobrze! :)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

05 kwie 2010, 18:32

Shoo ja mam to samo z Nina - przyjechalysmy do mojej mamy i w nocy non stop sie budzila, plakala, brana do lozka krzyczala
no masakra, ale u nas to tylko pierwsza noc taka byla, teraz jest juz ok :ico_sorki:
Shoo do kiedy zostajesz w Polsce?
do 14-tego kwietnia, moze uda nam sie spotkac :-)
Jej jestem taka objedzona, brzuch mi peka. Mam nadzieje,ze po tych swietach nie bede musiala gotowac przez tydzien i zaoszczedze na jedzeniu troche ;) w poczet mojej nowej sukienki :D
ojezu, ja tez... pekam w szwach i to doslownie :-D nawet nie mam sily ruszyc tylka i biegac za Jasperkiem, wyreczam sie mama :ico_noniewiem:
Lece do mojego meza bo wyjatkowo ma trzy dni wolnego wiec pobedziemy sobie troche razem a Wy bawcie sie dobrze! :)
Ty rowniez baw sie dobrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

06 kwie 2010, 14:27

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dzien dobry :) to najnowsze zdjecia ze Swiat - Nina byla swiecic koszyk ;)

Shoo ja mam wolny piatek i poniedzialek, bez zajec na uczelni, bez meza w domu ;) co o tym sadzisz? A Ty masz komu wziac auto i do nas dojechac? Swoja droga mieszkamy niedaleko autostrady wiec chociaz przez Krakow nie trzeba sie przeciskac :)

My wlasnie wrocilysmy z herbaty u sasiadki. Teraz Nina spi a ja mysle czy isc z nia na szczepienie - mialysmy byc o 15.30 ale mala tak smacznie spi,pogoda brzydka a co najwazniejsze to Nina przestala chorowac w piatek - ale nie wiem czy wysoka temperatura kilka dni przed jest przeciwwskazaniem? No nic jak sie obudzi to pojde i przynajmniej zapytam co o tym sadzi, zbada ja i zobaczy czy juz jest ok, a jak sie nie obudzi to zadzwonie ze nie przyjdziemy :)

A jak u Was po swietach? Ja spokojnie moglabym byc na diecie, polegajacej na nie jedzeniu kilka dni :D moj brzuch jest wypukly jak w drugim trymestrze

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

06 kwie 2010, 22:12

witajcie dziewczyny :-)
Ja też po świetach bardzo przejedzona i na dodatek cholernie niewyspana i zmęczona.
Dzisiaj już byłam w pracy <blee>
no i tak do końca tygodnia :-/

Maja też była świeci koszyczek, ale zdjęc nie mamy bo nie miał nam kto zrobi, P. nie był z nami w Kościele.

Ciekawa jestem co u Gie???
Jagna też się nie odzywa, zresztą jak cała reszta :-/

[ Dodano: 2010-04-07, 21:14 ]
hmm
no cóż niedługo chyba przyjdzie nam się pozeganc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

07 kwie 2010, 22:05

yoanna, jakie sliczne zdjecia!!! Nina tak grzecznie trzymala koszyk? w ogole, pieknie wygladala, ladnie ja ubierasz :-D
a ta zielen w tle... mmmm

co do piatku i poniedzialku, to troche mi te dni nie pasuja :/ musze sie dostosowac do brata, a on nie jest zbyt chetny, zeby sie dzielic autem :ico_zly: :ico_placzek:

no wlasnie... gdzie reszta dziewczyn? :ico_noniewiem:


my tez bylismy w kosciele swiecic koszyk, ale Jasper ani myslal go niesc :ico_noniewiem:
o malo kosciola nie rozniosl ;-) chcial latac wszedzie, a jak go wsadzilam do wozka to byl taki ryk, ze az zagluszyl ksiedza... :-D
u nas ogolnie w porzadku, Jasperek dostal motor (taki dla dzieci), poki co caly czas chce na nim siedziec i najlepiej, zeby ktos go pchal, bo sam nie dosiegnie do pedalow, a odpychac nogami sie nie chce.... maly leniwiec
ja jutro sie chyba przejde do fryzjera, chce sobie zrobic grzywke, chociaz wszyscy mi mowia, ze nie bede dobrze wygladac, bo skroci mi to optycznie twarz, a poza tym moje wlosy sa takie sianowate, wiec grzywka to niezbyt dobry pomysl.... ale juz mi sie opatrzyla ta moja geba i chce cos zmienic ;-) a poza tym grzywki sa teraz modne hehe

dobra, lece sie zrelaksowac przed snem... w koncu moge ogladac filmy po polsku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

07 kwie 2010, 22:34

Witam
yoanna, extra fotki, ta ostatnia the best

shoo, fotka Jasperka w podpisie też super, jakie fajne ma te loczki.

U mnie wielkie zmiany jeśli chodzi o pracę - już od jakiegoś czasu pracuję na 2 zmiany i dlatego teraz nie mam czasu na nic dosłownie :ico_olaboga: i tak albo do południa (2-3 dni w tygodniu) chodzę do szefowej i uczy mnie księgowości albo po południu jak było do tej pory umawiam spotkania. Z jednej strony fajne rozwiązanie bo popołudnia mogę spędzić z dziećmi głównie na powietrzu (do południa rzadko mogę znaleźć czas żeby gdziekolwiek wyjść) ale z drugiej strony jestem wykończona.

Wracając do świąt - podobnie jak u Was - wielkie obżarstwo :ico_puknij: , całe szczęście,że to tylko 2 dni. Teraz poważnie trzeba pomyśleć o diecie.

A.... i jeszcze chciałam się pochwalić,że zostałam ciocią. Moja siostra urodziła córeczkę. I już wiem,że to ja będę chrzestną.

[ Dodano: 2010-04-07, 22:35 ]
shoo, koniecznie pokaż się w nowej fryzurce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

08 kwie 2010, 16:56

Dziekuje Shoo ;) Ja ubieram Nine, ale wszystko co nosi dostajemy. Jedynie chusteczke jej kupilam sama ;) mamy szczescie bo dostalismy kolejna wielka paczke po mojej kuzynce rok starszej od Niny - sa tam bluzy, spodnie, kamizelka, kurtki i cienkie izimowe z ocieplanymi spodniami, body, sukienki itd itp :D doceniam to naaprawde :)

A co do brata i samochodu, szkoda ze niechetnie pozycza - ja z reszta pewnie tez bym niechetnie pozyczyla mojemu bratu albo nie daj Boze siostrze :ico_szoking: Ja niestety nie mam samochodu do uzytku jak moj maz pracuje bo on nim jezdzi do pracy :(

A ja chcialam Wam powiedziec ze wreszcie zaliczylam nonono!!!!!!!!!!!! JEJJEE mam indeks juz oddany. Dzisiaj mialam mega zabiegany dzien. Najpierw spoznilam sie na pociag na 8.30 mimo ze wyszlam z domu o 8.30 a do stacji samochodem jest 15 minut. Ja niestety musialam jechac autobusem, pozniej tramwajem
Sasiadka wpadla napisze pozniej

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

09 kwie 2010, 08:17

Witam,po dłuższej przerwie...
przepraszam od razu,że tak Was zaniedbałam...ale okres przedswiateczny to istne wariactwo w domu jak i w pracy....Swieta wiadomo...a po Swietach-odpoczynek...

u nas bez zmian...

ja po krotkiej przerwie od diety,zaczynam od poczatku ... :ico_oczko: bo niestety mimo wszystko,troche sie objadałam:-/

za chwile z K. jedziemy na jakies zakupy,potem sprzatnie i moze wypad do tesciow na wies...chociaz jak patrze co dzieje sie za oknem to nie wiem czy warto...

aha...ja również zmieniam fryzurke...obecnie nie wiem sama co mam na glowie...a zamarzyłam sobie BOBA :-D ,dzisiaj dzwonie do fryzjerki i umawiam sie na spotkanie...juz nie moge sie doczekac... :ico_brawa_01:

zmykam...wpadne póżniej,chyba :ico_noniewiem:
trzymajcie sie babiszonki

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość