Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

03 mar 2008, 11:38

Gosia A, śliczny duży chłopczyk z Hubertusa. Mam nadzieję, że jak będzie już piękna wiosna to wybierzemy się razem z chłopakami na spacer :-D o ja do warszawy napewno zawitam :-D na któryś weekend :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

03 mar 2008, 12:01

ale przystojniacha :ico_brawa_01: i te oczki
no ale coz ma po kim nie?
ja tez zdecydowanie wolałabym cos lzejszego ale ewcik musisz sama podjąc decyzje
a ja glodan jak wilk nie wiem czemu mam takie dzikie napady glodu

pospałysmy z jagodka ona 1,5 a ja godz i jest lepiej
straszna pogoda leje i nie ciekwawe cisnienie chyba bo spac sie chce
ale kawka juz paruje wiec zapraszam

i prosze i klik
http://jagodka24.posadzdrzewo.pl

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 mar 2008, 12:04

dobra odpisuje bo sporo nastukalyscie....

Ewcik...widac ze wozek wygodny ale zastanow sie jeszcze raz czy napewno chcesz zamienic duzy wozek na duzy wozek :ico_noniewiem: ...wyobraz sobie ze Alunia za jakies pol roku bedzie wolala biegac niz jezdzic w wozku a Ty bedziesz prowadzila ciagle ciezszy wozek,i trudniej upchac w auto...ja osobiscie bym kupila cos lzejszego....moze cos w stylu tego co ma Zborra?leciutki,rozkladany i z twardym oparciem....no chyba ze Tobie zalezy wlasnie na takim wiekszym....
a co do drugiego wozka to ja jeszcze na taki bym sie zdecydowala...mam juz pomysl na wozek dla drugiej dzidzi.....potem Wam pokaze :ico_oczko:

Hubert rozkoszny...te oczy...masakrycznie piekne :-D :ico_brawa_01: i jakie ladne wloski juz ma :ico_brawa_01: ...a rozmair duzy to prawda...Maya jeszcze nosi 74-80....a kurtke na wiosne ma jeszcze z jesieni dobrą a to rozmiar 3-6mcy :ico_haha_01:

Sikorko..podrozal? :ico_szoking: ...no to dobrze ze na czas sie zdecydowalysmy :ico_brawa_01: :-D ...niedlugo juz do tanich nie bedzie nalezal :ico_noniewiem:

Maya zjadla 100ml kaszki i dopila cycem i spi....do ok 11.00 powinnam miec spokoj bo idziemy planem tatusia...i Maya chyba faktycznie ma jakis schemat :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

03 mar 2008, 12:15

WItam witam...

a jajuż zapomniałam, że kawke piłam...
Ula wstała o 5.40 zjadła.... i usiadła... i to by było na tyle spania...
o 6.10 obudziła Micha i tralalala skakali najpierw u siebie, później u nas...
na dworze ciemno... koszmar...
na odczepnego dostali chrupki i biszkopty... :ico_olaboga: o mało zawału nie dostałam jak zobaczyłam podłogę... :ico_haha_01:
J. oczywiście nie wyspany... a Michu do mnie czemu pan wujek nie wstaje... (mówi tak do niego jak się obrazi, że taty jest mało w domu) :ico_oczko:

Mała zasnęła ok 10.30... ale z wielkim żalem do świata :-)
Ja zaraz do pracy, więc :-) muszę .... nieeeeee właściwie ja nic nie muszę :-D mogę, ale nie muszę...

Ewcik weź szukaj wózia szukaj... serio ten orion jakiś duuuuży, aile on waży?

O Ula wstała :ico_olaboga: kurdeeeee

GosiA to Hubertus z pięknymi oczami nosi rozmaiar Miłosza :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 mar 2008, 12:34

a wiec pokaze Wam co mi sie podoba....
Obrazek
Obrazek

a ten mnie zaczarowal...baaardzo mi sie podoba ale widze tez minusy...male kolka,nie chce gondolki...no a cena kosmos...wszystkie w granicach 400-500f a tyle nie dam za wozek :ico_nienie: .....
Obrazek
Obrazek
Obrazek


a to niektore dziwne wozki jakie napotkalam na stronce sklepu w ktorym my kupilismy Mayi wozek...jak ktoras ma ochote sobie poogladac angielskie wozeczki to www.mothercare.co.uk....linka nie podam bo nadal nie umie wkleic :ico_placzek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-03, 11:36 ]
to taki adres....
www.mothercare.co.uk

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

03 mar 2008, 12:57

GLIZDUNIA, ten ostatni dziwny, czarny, to jak trumna wygląda :ico_oczko: :-D te już mi się nie podoają, ale ten co Ewcik pokazała to mnie się podobał :-D
A jak wózeczki drogie to już zbieraj kaskę, żeby drugiej dzidzi kupić :ico_oczko:

A ja miałam zabrać się za jakąś robotę, a nie na kompie siedzieć :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 mar 2008, 13:28

Daria mi się podoba ten pierwszy - czerwony :ico_brawa_01: Oj ja drugiemu bobasowi też kupię nówkę z prawdziwego zdarzenia hehe. A jeśli chodzi o ten schemat to mój ma już od jakiegoś czasu nowy - chodzi na drzemkę około 11-11.30 - i później wariuje do kąpieli :ico_oczko:

Gosia synek bossski :ico_brawa_01:

Wiktor usnął ale dziś z małym poślizgiem bo o 12 :-)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 mar 2008, 13:36

Maya spi juz drugą godzinę...az niemozliwe...oby tak dalej...hihihi
Kamizela ten czerwony mi tez sie super podoba..tylko te ceny....hmmm

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 mar 2008, 13:45

Hehe zacznę od dziś odkładać to się przez 5 lat uzbiera :ico_haha_01:

A pytałam was o coś przeciwbólowego co warto mieć w domu - dziś Wiktorka w nocy chyba bolał brzuszek, a ja nie mam nic na taką ewentualność :ico_noniewiem:

Daria mój śpi 45 minut ciiiiiiiii :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 mar 2008, 13:51

Kamizela...ja mam w domu zawsze paracetamol w czopkach i nurofen w syropie....stosuje zamiennie.....ale na brzuszek to nie wiem czy nie lepiej przeczekac bo jak chodzilo o gazy to nie wiem :ico_noniewiem: ...Maye tez ostatnio cos bączki budzily z placzem i nie wiedzialam co jej jest i juz podalam nurofen bo bralam tez zeby pod uwage ale ja dalej bolalo i mimo lekarstwa plakala.....nie wiem co poradzic ale cos od bolu lepiej miec :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości