Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

27 lip 2007, 19:54

kilolek ja znalazlam to w necie http://www.babyboom.pl/ciaza/kalendarz_ ... mestr.html
i tam napisali 26 tydzien po poczeciu to III trymestr :/ ja juz nic nie rozumiem ...
ja mialam owulacje w 23 dniu cyklu a ostatnia miesiaczke 20 stycznia :/ yhh to juz wogole ciezko cos wyliczyc - bo od ostatniej miesiaczki to mam jutro 27 tydzien, a wedlug owulacji to jutro mam 25 tydzien - bo mialam ja kolo 10 lutego - wiec dopiero za 2 tyg bede w 3 trymestrze??

[ Dodano: 2007-07-27, 21:03 ]
kilolek masz racje doszlam w koncu do tego i dobrze wyliczylas za tydzien czyli Ty 3 sierpnia a ja 4 zacznie sie III trymestr :)) no nareszcie zajarzylam :/ :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

27 lip 2007, 21:50

Agata27 pisze:Ika - kurcze jakie to dziwne u Ciebie z ta plcia - co za lekarze :/
Bo wiesz co mój mąż mówi tak ten co wziął kasę to powiedziała taką pleć jaką mój mąż chciał usłyszeć :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-27, 21:52 ]
Agata27 pisze:kilolek masz racje doszlam w koncu do tego i dobrze wyliczylas za tydzien czyli Ty 3 sierpnia a ja 4 zacznie sie III trymestr :)) no nareszcie zajarzylam :/ :ico_wstydzioch:
To ja 5 sierpnia :ico_oczko:

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

28 lip 2007, 10:52

Cześć dziewczyny tak sobie dzis patrzyłam na te rzeczy które już mam i robiłam liste tego co jeszcze potrzebuje :ico_olaboga: i sie zastanwiam czy Wy macie zamiar prac te wszystkie rożki, ochraniacze na łóżeczko czy to juz przesada? i drugir pytanie powiedzcie mi od kiedy zaczynacie to wielkie przygotowanie. Ja myslałam żeby zacząć od wrzesnia prac to wszystko układać ale kurcze teraz jest taka piekna pogoda a jak we wrzesniu bedzie lalo i lało, ale z drugiej strony jak wypiore to teraz to do konca pażdziernika może sie jeszcze ukurzyć.
Powiedzcie mi jak wy to planujecie

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 lip 2007, 12:30

A ja muszę się wam pochwalić że kupuje sobie ten projektor z Kubusiem Puchatkiem co wam kiedyś pokazywałam bo znalazłam o wiele tańszy niż jest na allegro a jeżeli kupi się go do końca tego miesiąca to jest rabat 5% czyli koszt przesyłki sie zmniejsza :ico_brawa_01: http://www.bobomarket.pl/x_C_I__P_27544 ... 10001.html czyli zapłacę za niego 122 zł a nie jak na allegro 164,50 :-D

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

28 lip 2007, 21:28

Ika202 kilolek agata27 i Agnieś81 bardzo dziękuję za życzenia imieninowe i zapraszam na nieco spóźniony :ico_tort: , ale nie miałam czasu odpisać bo miałam gości i troszkę czasu spędziłam w kuchni.

ika ten projektor świetny, też już oglądałam, bardzo mi się podoba.

A mi ostatnio brzuszek wyskoczył do przodu, aż miło :ico_oczko:

Też jestem ciekawa czy już pierzecie ubranka, czy jeszcze jest troche czasu.

Pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 lip 2007, 22:18

ania25, ja już mam poprane i ułożone ale muszę sie wam pochwalić bo mąż mi dziś kupił fajny zestawik w markecie dla dziecka i bardzo tani był do wyboru różowy i niebieski ale wzieliśmy niebieski w razie czego Obrazek
w skład zestawiku wchodzi :
okrycie kąpielowe
myjka
mały ręczniczek np do buźki
body
koszulka
2 x koszulka bez rękawka jedna biała z niebieskimi ozdobami a druga niebieska z białymi
czapeczka
2 x śliniaczek
skarpetki i jest po prostu śliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 lip 2007, 01:02

Ja z tym praniem to się wstrzymam. Co prawda większość tych rzeczy które mam już raz prałam, ale wielkie pranie i pasowane zamierzam odłożyć na wrzesień (koniec września) bo i tak sę zakurzy. Choć za tydzień , dwa zaczynamy z mężem urządzanie pokoiku dla Kubusia, już tak naprawdę. Wstawi się łóżeczko, przewijak itp i nie gwarantuję, że mi wtedy nie odbije i wszystkiego nie popiorę i nie poukładam na półeczki :ico_haha_02:

Ika, fajny zestawik. Mogę spytać ile kosztował?

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 lip 2007, 01:11

kilolek pisze:Ika, fajny zestawik. Mogę spytać ile kosztował?
15zł :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

29 lip 2007, 09:49

ja jeszcze nie piorę, bo jeszcze niewiele mam, a i czasu jest jeszcze trochę. zaczynam za to urządzać pokoiki dla moich synusiów. jeszcze do niedawna mieliśmy taki bajzel w domu(jeszcze po remoncie), a teraz wszystko układam, przestawiam. ale i tak brakuje nam jeszcze sporo mebli i wyposażenia. jesteśmy na tzw. dorobku. wczoraj wpadłam w taki wir, że sama sobie się dziwię. za to potem mój kręgosłup się odezwał, ale dziś już jest w porządku. ja z tymi miesiącami też mam problem, a i suwaczek pokazuje mi inaczej niż u lekarza. bo moja gin liczy, że kolejny tydzień zaczyna się od środy, a suwaczek pokazuje dopiero od poniedziałku.
Ika śliczny ten zestawik i niedrogi!!!

[ Dodano: 2007-07-29, 09:55 ]
ja w pierwszej ciąży nie miałam właściwie żadnych problemów i mimo wielgaśnego brzucha :ico_ciezarowka: i sporej wagi (przytyłam wtedy 21 kg) nie miałam za dużo rozstępów i do końca ciąży sama sobie buty sznurowałam. a teraz tak maluszek mi się układa, że gniecie mi jekieś nerwy i często mam rwę kulszową :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 lip 2007, 10:06

Agnieś81, dzięki no ja z córą miałam tylko brzuchal i żadnego rozstępu z synkiem było gorzej teraz jest rewelka :ico_szoking: przytyłam 6 kg a to praktycznie nic jak na ten miesiąc ciąży z niczym nie mam problemu mogę okna myc wieszać firanki a dziś mam w planie łazienkę sobie odwalić Dawid mi gładzi urobi już mam gotową specjalną gąbkę i będę cuda tworzyć na ścianach :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość