Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

05 lip 2010, 21:19

riterka, tylko żeby jeszcze chciała pić tę kaszkę a ona pluła jak wściekła :ico_zly:
Strasznie gęsta jest. Może jutro spróbuję jej troszkę rozcieńczyć.
u nas spokojniej matko jak dobrze :ico_sorki:
No, ząbki się wybiły i cisza :-D
ja to w selgrosie kupuję ale nie wiem po ile aż sprawdzę :ico_wstydzioch:
Sprawdź, bo może w Tesco przepłacam.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

05 lip 2010, 22:47

hej!

riterka sama od porodu pierwszy raz???? współczuję
mi się jakieś tam chwile już zdarzały, krótsze i dłuższe...
no tak, ja żartuję,że te zęby tak hop siup...znam ten ból niestety...
Qanchita, racja, kasza gęsta jest.....ale Hania ją uwielbiała...
brawa dla małej kokietki!!!
a co to za noc była, że przyznać się nie chcesz?
u mnie..hmmmmmmmmm
chyba nieźle
jedzenie jakoś o 1.30 i spał...chyba o 4.40 przyszła Hania z tekstem "mamo, czy ja się dobrze zachowywałam i byłam grzeczna i mogę dostać mleko?" i jak jej nie dać??? no i Tom się kręcił, wiec stwierdziłam, że dam mu w śpiku i luz...ale on cyca nie chciał, butli też....trochę zaczął przeze mnie płakać :ico_zly: więc poszedł na siostry łóżko, gadał, gadał aż usnął....o 6zjadł...i spał dalej........do 9prawie... :ico_brawa_01:
a dziś, jedno karmienie już za nami

no i się pochwalę....młody już obraca się w obie strony, wczoraj opanował z pleców na brzuch i się kula teraz całe dni :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

06 lip 2010, 07:40

zborra, :ico_brawa_01: za obroty
Qanchita, sprawdziłam 7,61 za te kaszki płaciłam
a moja księżniczka ma już właśnie 1 drzemkę matko kiedy ja się wyśpię :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

06 lip 2010, 08:31

Dzień dobry:)

Ale super pogoda... jak ja tęskniłam za chłodem :ico_sorki:
Babie to nie dogodzisz, leje - źle, grzeje- też źle :-D
sprawdziłam 7,61 za te kaszki płaciłam
A widzisz... tesco zdziera z ludzi :ico_zly: Pampersy też mają drogie :ico_nienie:
Może jeszcze z innym smakiem spróbuje, bo była tylko bananowa.

zborra, sprytna ta Twoja Hania :ico_brawa_01:
A mały mówisz, że już się pięknie kręci? Brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tylko mój mały leniwiec nie ma zamiaru się obracać. Leże na plecach, łapie za nogi i próbuje siadać :ico_szoking: To chyba jakiś etap pominęła, co?

A teraz pytanie... no w niedziele idę na roczek do chrześniaczki i nie wiem ile dać w kopertkę. Jakie są trendy? Żeby się nie wygłupić ale też nie przesadzić.
Kupować nic nie będę, bo tam jest pełno zabawek i ciuszków (dziadkowie o to dbają). Zamiast kwiatka planuję kupić koszyczek i wypełnić po brzegi jedzonkiem... jakieś słoiczki, soczki, czekoladki itp.

O... moja Gwiazda właśnie drzemkę strzeliła na macie :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 lip 2010, 16:47

Qanchita, mówisz, że w tesco drogo..no trochę fakt
ale np za huggisy , które wszędzie kosztują od 50zł wzwyż, tam zapłaciłam 34zł! jak za biedronkowe, a jakość lepsza jednak
a na roczek...nie wiem, dla mnie to w sumie nie ma znaczenia, nie obchodzi mnie , kto ile daje czy co kupuje
jak ktoś ma kasę to da dużo, jak nie to nie
moja córa dostała od chrzestnej książkę i plecaczek.. i już
więc mi to lotto, nie będę dobrym doradcą...

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

06 lip 2010, 20:34

teraz pytanie... no w niedziele idę na roczek do chrześniaczki i nie wiem ile dać w kopertkę. Jakie są trendy? Żeby się nie wygłupić ale też nie przesadzić.
myślę że każdy daje ile sam uważa za słuszne i na ile go stać,a trend w tej kwestii nie powinny istnieć :-)
My po chrzcinach.Było ok i cieszę się że mam to za soba :ico_brawa_01:
w telegraficznym skrócie: Filip obraca się na boczki i potrafi już z plecków przekręcić się na brzuch :ico_brawa_01: na rehabilitację dalej chodzimy, ciągle chodzi obśliniony i aż ma wysypkę od tej sliny na brodzie :ico_noniewiem: wpiernicza słoiczki jak szalony :ico_haha_01: potrafi cały zjeść :ico_oczko:
jutro mamy USG bioderek,już trzecie.Zobaczymy czy wszystko ok z tym lewym bioderkiem :ico_sorki:
w czwartek kontrola u ortopedy.Lekarka sprawdzi postępy po rehabilitacji i zadecyduje co dalej.Marcina też zabieram,bo ma podejrzenie bocznego skrzywienia kręgosłupa :ico_noniewiem:
13.07 szczepienie mamy.

[ Dodano: 2010-07-06, 20:35 ]
przed wyjściem do kościoła
Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 lip 2010, 21:07

karmelka, ale śliczni jesteście! :ico_brawa_01:
fajnie, że już po i wszystko udane!
:ico_brawa_01: dla Filipka za postępy i trzymam kciuki za usg!

a powiedzcie, na ile Wam starcza mleko? nie wiem , jakie duże puszki kupujecie...ale ja mam hippa 300g, to mam je na 2dni, czasem 3... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

06 lip 2010, 21:30

karmelka, cudnie wyglądacie a jaki Filipek już duży szok
zborra, ja mam zwykłe mleko w pudełku to też tak 2-3 dni ale ja jeszcze kaszkę dosypuję
Qanchita, ja też nie wiem ile kasy dać Jaś na roczek dostał słonia na biegunach więc kwotowo myślę, że to jakieś 150 zł było a teraz trudno mi powiedzieć dziewczyny mają rację wszystko zależy od waszych finansów
przechwaliłam Lenę znowu się zaczyna jazda zębowa :ico_zly:
za to byłam w pracy dałam wniosek o przedłużenie macierzyńskiego no i urlop do końca sierpnia a później jeszcze nie wiem co ja mam zrobić :ico_puknij:
no i w końcu złożyłam wniosek o becikowe :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 lip 2010, 22:07

riterka, a...to znaczy, że ok....bo myślałam, że coś nie teges z nami hehehe

wypełniałyście w szpitalach takie ankiety do odebrania jakichś próbek i prezentów? ja tak...i niedawno dostałam z hippa prezetn, próbki mleka, łyżeczkę i słoiczek jabłek, a także książeczkę na rabaty do rossmana i na odebranie kolejnego prezentu. dziś odebrałam, kolejna łyżeczka, soczek i słoiczek! :ico_brawa_01: a do tego na zakupie herbatki i 3słoiczków 5zł rabatu! fajnie...

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

06 lip 2010, 22:11

zborra, też to mam :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość