Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

04 mar 2008, 13:20

musze sie pochwalic ze moje dziecko chyba załapało o co chodzi z niekapkiem i juz 2 razy dzisiaj z niego piła

[ Dodano: 2008-03-04, 12:23 ]
sliczna alunia
ja tez ostatnio ogladałam

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 mar 2008, 13:29

Jagodka to swietnie ze mala zalapala!!!gratulujemy!!!!!

a dziewczyny czy Wasze maluchy mają jakiegos przyjaciela pluszaka albo inną rzecz z ktora zasypiaja i ktora nadzwyczaj lubią?dzis przeczytalam w gazecie ze bardzo dobrze by dziecko mialo kogos takiego,moze to byc pluszak albo nawet kocyk....ze to zapewnia im dodatkowe poczucie bezpieczenstwa w chwilach gdy nie ma z nimi mamy....Maya ma 2 tzw. Misie Pisie...hihihi tak na nie mowimy...ma 2 tekie misie dla niemowlakow specjalne do spania i je uwielbia i zawsze z nimi spi...wczoraj nawet szukala jednego przed snem bo nie mogla znalezc a bez niego sie raczej nie uspi sama...mamy 2 w razie nieszczesliwego zagubienia i oba lubi jednakowo bardzo...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

04 mar 2008, 13:30

jagodka24, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Jagódki. Moja nadal traktuje niekapek jako gryzak

[ Dodano: 2008-03-04, 12:33 ]
GLIZDUNIA, moja ma Królika, widocznego na niektórych zdjęciach. Bez niego i bez smoka nie ma mowy o spaniu. Ma go od urodzenia.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

04 mar 2008, 13:57

ja probuje mała nauczyc wlasnie zasypiania z takim królikiem ale ciezko mi idzie
wczoraj sama zasneła z tym krolikiem i ze smokiem ale ja nie mam cierpliwosci do jej samodzielnego zasypiania

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 mar 2008, 14:06

Wrrrrrrrr :ico_zly: :ico_zly: Moje dziecko dopiero usnęło :ico_zly: :ico_zly: I to po aplikacji czopka.

zborra ten wózio to dla mnie nie z tej bajki :ico_nienie: :ico_haha_01:

Wiktor nie ma ulubionego pluszaka - misie w ogóle to go zbytnio nie interesują :ico_noniewiem:

Fajne takie porównanko - od momentu poczęcia do teraźniejszości. Ja też ostatnio przeglądałam fotki z pierwszych dwóch miesięcy - ale Wiktor się zmienił :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

04 mar 2008, 14:09

Mój Karol nie ma nic takiego z czym zasypia, to znaczy ma cycusia :ico_oczko: A sam bez problemu usypia na dworzu w wózku. I pod tym względem moje chłopaki są identyczne. Kacper był dokładnie taki sam w domu usypiał z cycem na spacerze w wózku i dla mnie git!!!

[ Dodano: 2008-03-04, 13:11 ]
kamizela, wiesz mnie się wydaje, że to dziewczynki są bardziej za misiami, a chłopaki to wiadomo cycki lubią :ico_oczko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 mar 2008, 15:26

dziewczyny wrocilam....bylam z Maya na miescie w chuscie bo wozek w bagazniku auta a auto z A. w pracy....poszlam po pieniadze ale ich nie bylo bo szefowa z rana do szpitala pojechala i jutro pojde jeszcze raz....no i wwracamy sobie do domku a tu zonk :ico_zly: :ico_szoking: :ico_olaboga: ...mamy 1 kluczod przednich drzwi i ma go A. w pracy-zabezpieczylam sie i wzielam klucz od drzwi balkonowych zeby wejsc tylem a tu tatus zamknal furtke na jakies 2 zasuwy od srodka i utknelysmy przed plotem :ico_olaboga: ...zanioslam Maye do sasiadki a sama skakalam przez 2 metrowy plot ktory juz sie chyba sypie bo sie caly ruszal...to tylko takie listewki...matko ale sie udalo i juz jestesmy w domciu.....a tatusiowi sie dostanie :ico_zly: ......ale przy okazji sie usmialam...sasiadka stwierdzila ze jej 10tyg. Hania chce siedziec :ico_puknij: ...a ona dopiero co zauwazyla ze swiat sie wkolo kreci bo wczesniej to tylko mruzyla powieki.....moze za tydzien bedzie chciala chodzic jak dziecko znajomych :ico_haha_01: .....matko co za ludzie.....ale jeszcze niedawno czyli przed narodzeniem Hani gadalysmy o tym ze niektorzy smieszni sa z tym sadzaniem na sile zeby dziecko siedzialo a teraz robi to samo :ico_puknij: .....zgrozos....ach i jeszcze zaraz po przyjsciu do domciu walnelam sie o barierke na schody w glowe tak ze az mnie zmulilo...co za dzien.....a w uzywanym widzialam mnostwo bajeranckich ciuszkow i nawet dla mojego brata kupilam bojowki z Nexta za 1.30f.....a dla siebie upatrzylam super spodnie i chyba sie po nie wybiore jeszcze dzis :-D

mam tez fotki a filmik z chrypka jest zgrany na you tubie ale nie moge linku skopiowac :ico_zly:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 mar 2008, 15:28

Sikorka to mój chłopak identyko hehe :ico_haha_01: Cyc do snu i nie ma mocnych :ico_haha_01:

Wiktor wstał - oby wytrwać do wieczora :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 mar 2008, 15:38

a Maya mimo teggo ze sasypia czesto z cycem to misia musi miec...i robi sobie nim ciemnosc :ico_haha_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

04 mar 2008, 17:10

Milenka ma podusie, czy moze to nie jest podusia a raczej maskotka - słoneczko, ktore dostała w dniu narodzin od tatusia, ale nie specjalnie jest nim zainteresowana jak idzie spac..zazwyczaj zasypia bez niczego, w dzien ewentualnie przysłoni twarz pielucha, a w nocy wystarczy ze ja przykryje kołderka i juz :555: ale jak np leca teletubisie, to szczerzy sie do słoneczka :-D

my dzi spacerowke wyprobowalismy i musze powiedziec ze rewelka..bardzo dobrze sie prowadzi, zwinna, bez problemu wchodzi w zekrety :-D nie wiem tylko czy Miluni jest w niej tak wygodnie jak w tym starym wózku, bo jest dosc wąska a Mili przypieta pasami, nie ma takie swobody, ale specjalnie nie marudziła, wiec chyba spoko :-)

glizdunia no to miałas przeprawe przez płotek :ico_haha_01: dobrze ze miałas gdzie Majke dac, bo chyba inaczej bys czekała na dworze az A. wroci, co?no bo nie wierze ze skakałabys z nia przez ten płot?!!? :ico_noniewiem:

ewcik mnie ost tez wzieło na takie wspomnienia jak robiłam porzadek w ubrankach i jak zobaczyłam te malusie kaftaniki, to od razu jakos tak ciepło na serduchu sie zrobiło...a ty jakis mały brzuszek miałas :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość