Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

04 mar 2008, 22:37

hejak

a mnie znowu wycieło bo cos mi komp padł ......

a ja - co do odchudzania - to na dodatek kupiłam sobie zestaw 3 herbatek + płyta z cwiczeniami i od 3 dni mam takie zakwasy ze nogi i tyłek to poprostu masakra .......
niby te herbaty na 3 tyg .. zobaczymy ...

......a moj Jakub normalnie juz taki łobuz jest ....... zaczyna sie podnosci łapiac wszystkiego co popadnie .,.. Filipa gryzie i wali głowa hehe a je jak słon ......

ide poczytac co tam u Was

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 mar 2008, 22:41

Ech to dziś wieczór marudzenia na temat mężów :ico_oczko:

Z moim to też różnie bywa - czasami jak sobie coś ubzdura to mam go dość. Jego problemem jest to, że w złości za dużo używa niestosownych słów, a później przeprasza :ico_zly: Co do spraw intymnych to u nas zazwyczaj on inicjuje seks - ja mam od niego mniejszy temperament.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

04 mar 2008, 22:41

ps .... moi chlopcy i jjeden i drugi bez smoczka wychowywani - ja chciałam oni nie - a

aaa co do kolczykow to ja tez mam ale w jezyku ... i nie tylko heheh :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 mar 2008, 22:43

Hheh ja mam też w pępku - to znaczy teraz mam tylko dzirkę bo przez ciążę nie nosiłam, włoże może latem :ico_noniewiem: I tatuażyk mam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

04 mar 2008, 22:46

a tatuazyki tez mam ........ hehe

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

04 mar 2008, 22:48

kulka herbaty nie dla mnie, cwiczenia owszem..
chyba znow zaczne cwiczenia z płytka takie ktore miałam po ciazy, kupiłam sobie zestaw cwiczen w czasie ciazy i po ciazy i te pomogły mi dojsc do siebie, moze o teraz pomoga..

zborra a co do tej diety to jest bardzo rygorystyczna, przynajmniej w pierwszej fazie, czyli pierwszych 2 tyg, bo nie je sie zadnych chlebków, makaronow, ryzu, ziemniakow (dobrze ze chociaz o kaszy nic nie wspomnieli :ico_haha_01: ) oraz zadnych owocow sokow owocowych, marchewki, kukurydzy, oczywiscie słodyczy oraz mleka, tłustych mies, wedlin i serow..czyli popatrz ile dobrych rzeczy z jadłospisu trzeba wyrzucic, przynajmniej na 2 tyg- no ale w II fazie niektore produkty mozna powoli właczac..przez pierwsze dwa tyg mozna schudnac do 6 kg potem stopniowo sie jeszcze chudnie ale juz tak tego nie odczuwa sie - ponoc..w trzeciej fazie wraca sie do normalnego - ale zarazem ograniczonego menu - bo niektorych rzeczy po prostu juz nie masz ochoty jesc :ico_noniewiem: niby...ponoc jest to najzdrowsza dieta ktora nie tylko odchudza ale wyrabia nawyk zdrowego zywienia..moze cos w tym jest..ale jak tu sie zabrac za to..

[ Dodano: 2008-03-04, 22:11 ]
a ja nie mam kolczykow nigdzie poza uszami i jakos nigdy mnie to nie rajcowało, tzn myslałam kiedys nad kolczykiem w pepku, ale własnie ze wzgledu na przyszła ciaze mi to skutecznie odradzono..na tatuze tez jak na razie sie nie skusiłam..

to ja juz lece dołaczyc do moich spiochow...
do jutra :516:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

04 mar 2008, 23:14

i co wszystkie juz spia ??

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

04 mar 2008, 23:40

Ja nie śpię...ale zaraz idę...
czytam...i dzięki raz jeszcze za komplementy...nawet sama się sobie podobam na tym zdjęciu...szok...
Dzięki też za wsparcie...emocjonalne...No nie cieszy fakt, że Wy też macie takie chwile. Boli mnie, że ta najwspanialsza faza trwała tak króko...choć u nas w sumie nawet w miarę...prawie 5lat...zmieniło się z Hanią.szkoda że na gorsze. Myślałam i marzyłam, że będzie z nas fajna rodzina. A jest kłębek nerwów i spięć. To mnie przygnębia ogromnie. O seksie już nawet nie wspomnę, bo nie wiem co to słowo znaczy..........
Kolczyki...ja mam w nosie już chyba z 7lat...w pępku miałam może z rok, ale przeszkadzał i źle się goiło, więc wyjęłam. No i mam ohydną pamiątkę...bleeeeeeee........Zawsze korcił mnie też kolczyk lekko nad górną wargą, ale pewnie już go nigdy nie zrobię. Podobają mi się takie cudeńka, ale w ograniczonej ilości. Natomiast tatuażu nie mam, podoba mi się jak ktoś ma jeden mały i fajny. Ale jakieś tam wielkie i widoczne bardzo to już nie...poza tym kolczyk zawsze można wyjąć i co najwyżej będzie mała dziurka, a tatuaż na wieki...wieków...AMEN!

Lady ja się nie dziwię, że można schudnąć 6kg, jak się praktycznie nic nie może jeść :ico_haha_01: To ja już wolę zdrową dietę w sensie jeść prawie wszystko, ale mało...na razie nie jem chleba i smażonego...i sosów...i myślę, że to rozsądne.

A teraz już idę...Moje dziecko za 2godziny będzie jeść...Chyba jej zapodam butlę jak się będę kładła, bo tak to ledwo usnę, a już muszę wstawać...Czy mam ją oszukać hebratą, żeby już dała spokój z nocnym żarciem? ale jakoś nie mam sumienia...nie wiem...To dziś jeszcze niech ma dzień dziecka, a jutro mi podpowiecie...pa!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 mar 2008, 23:44

ja jeszcze nie spie....co do tatuazow to chcialam sobie kiedys zrobic ale niz do tego doszlo to zaszlam w ciaze i dobrze ze nie zrobilam bo teraz pewnie w tej luzniejszej skorze zmienilby ksztalt :ico_noniewiem: .....do juterka..papa

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

04 mar 2008, 23:47

WITAJCIE :-)

nooo u nas już lepiej, wymiotów i biegunek brak, teraz dla odmiany Kinga ma zatwardzenie :ico_oczko: a wogóle to :ico_olaboga: od tygodnia jest nie do zniesienia, wychodzą jej wszystkie cztery zęby naraz, no naprawde wszystkei naraz, juz je widzę PRAWIE i straszny tyran się zrobił, bo ją nosiliśmy troche więcej i już załapała, kojec prawie w odstawke poszedł, teraz głównie na rekach więc jak mam znaledźć chwilkę źeby tu do Was wpaść?? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Aaaaaa pochwale się, w sobotę idę na imprezkę, pierwszy raz od porodu idę GDZIEŚ się pobawić :ico_oczko: nooooooo impreza nai dzień kobiet...więc hmmm będa panowie...się rozbierać, i byłam dzisiaj na solarium bo blada jak kreda jestem po zimie :ico_haha_01:

no i sorki że nic nie napiszę bardziej indywidualnie ale jeszcze nie zdążylam przeczytać zaległości

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość