Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

21 cze 2007, 19:40

Cześć wszystkim,ja się uczę i uczę,ciekawe jak to jutro pujdzie :ico_olaboga: A ja dziś kupiłam sobie znów czeresieńki i zjadłam już część i teraz przed chwilą patrze a tam prawie w każdej jest robak :ico_szoking: to się dziś mięska najadłam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Mamo Zuzi jak tez ledwo co czasem stoje w tych tramwajach i jak narazie to raz mi chłopak ustąpił miejsca a tak nic a jezdze nimi często!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

21 cze 2007, 20:48

Kicia, trzymam kciuki za jutrzejszy dzien!!!! :-)
Laseczki, podaje stronke www z artykulami dla dzieci. Znalazlam ja wsrod miliona chyba i wreszcie znalazlam na niej lozeczka INNE od Drevexa i Klupsia ktore mi sie juz przejadly. Fakt ceny tez powalaja ale popatrzec czego nie ? :ico_oczko:
http://www.bobasek.pl/kategorie/meble/cat_31.php?id=2

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

21 cze 2007, 20:58

Mamo Zuzi lozeczka super... Ceny rozne... Ale 2000 zlotych to bym za lozeczko raczej nie dala! Tanszy to ja mam wozek :-D Strasznie sie mi podobaja kolyski, ale chyba nie starczaja na dlugo i bede musiala zrezygnowac... W kazdym razie ja planuje kupic takie lozeczko drewniane tutaj a w Polsce i tak trzeba bedzie pomyslec o jakims lozeczku turystycznym... Chyba ze Krzysiek jak bedzie w Polsce w sierpniu to kupi lozeczko turystyczne i bedziemy miec jedno?? Jeszcze nie wiem, bo co jak ja pojade z Dzidzia sama do Polski i wtedy znowu bedzie problem z lozeczkiem...

[ Dodano: 2007-06-21, 20:59 ]
Podobaja sie mi lozeczka dla starszych dzieciaczkow, ten samochodzik jest bomba :)

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

21 cze 2007, 21:00

MAMOZUZI łóżeczka piękne, ja mam po julci schowane więc nie jest to rarytas ale nowe mi szkoda kupować
ja dziś zrobiłam ciemne asemka na włoskach, ciekawe co W. powie jak przyjdzie :ico_szoking: bo przed chwilą się dowiedział,że je mam :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

21 cze 2007, 21:06

Agnieszka brava za odwage :ico_brawa_01:
Ja rok temu mialam biekne blond wloski z grzywka, fajnie wygladalam i mnie diabel pokusil ze na jesien zafarbowalam na ciemnno i teraz nijak wrocic do blondu. Niedlugo pojde do fryca to zapytam co mozna zrobic bo w blond jest mi jednak lepiej.

Dominisia, ja u rodzicow mam lozeczko, jeszcze po mnie, odmalowane dla potrzeb zuzi na kolor lila. I niech tam zostanie "w razie czego". Na wakacjach kupimy w Polsce nowe i tu przywieziemy bo tu sa strasznie drogie. A ja mam wymagania: opuszczany bok, koleczka, lukowata gora i kolor bialy. Moze byc szuflada. Aha i cena do 300 zl. :ico_haha_01:
Ja dla Zuzi mialam na pierwsze miesiace kolyske ale masz racje kupowac to bym nie kupowala bo szybko dziecko z niej wyrasta i potem strach samo zostawiac w kolysce w pokoju zeby nie wylecialo.

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

21 cze 2007, 21:30

MAmo zuzi nie dziekuje żeby niezapeszyć :-D
A co do tych łóżeczek to mi się podobają te białę kołyski,są śliczne.My jak narazie niemamy jeszcze łóżeczka ale ja chcem chyba takie tradycyjne,w piwnicy miałam jeszcze moje łóżeczko ale jak je zobaczyłam to stwierdzam że nienadaje się,juz sie troche poniszczyło i grzybek naniego wskoczył.A ja obecnie mam blond włoski i na dodatek naturalnie kręcone :ico_oczko: jak bede miała więcej czasu to wkleje swoje zdjęcie żeby niebyło że jestem niewiadomo kto :ico_oczko: trzymajcie sie dziewczynki ja już dziś spadam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

21 cze 2007, 21:33

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: no troszkę za dużo tego ciemnego na głowie mam teraz ale mam włosy rozjaśnione, to pewnie troszkę się zmyje, ale nie jest najgorzej :ico_oczko: jak będzie miał problem to powiem że to dla dzidzi, żebym nie musiała robić pasemek jasnych tak jak zwykle, a to częściej wypada, bo widac odrosty :ico_oczko:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

21 cze 2007, 21:46

witajcie kochaniutkie. toz to tu prawdziwy salon pieknosci sie zrobil :-D
Aga koniecznie wklej swoje zdjecie z nowymi wloskami zebysmy mogly sobie poogladac. Oj ja tez sie musze w koncu wybrac do fryzjera zrobic sobie odrosty ale na tym upale to mi sie w ogole nie chce tyle godzin tam siedziec.

no a powiem wam ze u mnie nareszcie lunelo deszczem i sa burze. powietrze momentalnie zrobilo sie przyjemniejsze i mozna to jakos wytrzymac. na szczescie jeszcze tylko jutro i weekend.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

21 cze 2007, 21:53

Ja uwieeeelbiam siedziec u fryzjera. Ale tylko tego jedynego wybranego w Polsce u ktorego nie bylam juz ponad rok. Nie dosc ze wyuczony u Jagi Hupallo, przystojny, nie-gej :ico_oczko: , potrafil wyczarowac cos z niczego. No po prostu suuuuper!!!! Buuu, czego go tu nie mam..... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

21 cze 2007, 22:46

Ja tez dlugo bylam blondynka, ale mam raczej ciemny naturalny kolor wloskow, znowu chcialabym zrobic cos jasnego ale sama sie boje a tutaj ceny za uslugi fryzjerskie to lepiej nie gadac :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Teraz w sumie nie mam glupiego kolorku bo taki jak moj naturalny i odrostow nie widac, ale podkusilo mnie zeby grzywke zrobic, nigdy wiecej :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Grzywka wygladala fajnie przez pierwsze 2 tygodnie, potem juz zrobila sie za dluga, a teraz nijak nie moge ulozyc wloskow jak mam rozpuszczone.

[ Dodano: 2007-06-21, 22:46 ]
I wiecznie musze lazic z opaska na glowie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość