Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

11 maja 2010, 08:17

hej dziewczyny, wpadam na :ico_kawa: :ico_kawa: bo u nas pustki straszneeee


troszke was podczytałam... co do zawodu, no cóż, człowiek uczy sie na błędach, ja też wieczny student, w sumie do tej pory nie wiem co bym chciała na prawde w zyciu robić
miałam isc do szkoły fryzjerskiej zawodowej ale nie poszłam bo wszyscy naokoło stukali sie w głowe ze chce isć do zawodówki a potem do technikum uzupełniajacego :/
wiec poszłam od razu do technikum tyle ze gastronomicznego, później było studium Ochrony srodowiska, później studia dzienne na kierunku Ochrona srodowiska, później dzienne na geografii :ico_olaboga: i żadnego z tych kierunków nie ukonczyłam do końca :/ a pod koniec ciąży jak przerwałam studia poszłam jeszcze do studium administracyjnego zeby renty nie stracić i też nie skończyłam :ico_puknij: teraz pukam sie w głowe, bo mogłam skończyc coś konkretnego
ale z drugiej strony moge wrócić do każdej z tych szkół i dokończyć te kilka semestrów z kazdego kierunku :ico_haha_01:

a tak na marginesie- marzy mi sie troszke praca z psami- szkolenia itp :ico_oczko: wiec to już całkiem inna bajka :ico_haha_01:


z innej beczki- byliśmy ostatnio w Zoo z Mają :ico_brawa_01: ale sie cieszyła do tych wszytskich zwierząt :-D śmiała sie w głos a ludzie podchodzili zobaczyc Maje a nie zwierzęta :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

11 maja 2010, 09:39

izuś_85, a już myślałam, że u nas na listopadówkach takie pustki, ale widać na całym forum..


Ja zaczełam zaraz po maturze teologie.. po 3 roku dałam sobie spokój, bo to nie dla mnie.. później już w ciąży skończyłam studium administracyjne, ale marzą mi się studia administracyje, tylko teraz jest jeden problem.. KASA :-(

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

11 maja 2010, 11:14

a propos... może któraś z Was mi ogarnie pracę z geografii ekonomicznej na najbliższą sobotę????????????? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

11 maja 2010, 11:44

Gie, na samą geografie to się moge pisać, ale o ekonomicznej nie wiele wiem..

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

11 maja 2010, 11:51

Hehhehee, Aniu, to praktycznie to samo, co zwykła geografia...

Nie, no co Ty... nie miałabym serca Cię tym obarczać... ale dziękuję za chęci :*

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

11 maja 2010, 11:59

Gie, mi się marzą studia.. ale puki co to tylko marzenia..

Wiesz, jak tak patrze na Waszą Zuzie to ksero mamy :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

11 maja 2010, 12:08

Gie, mi się marzą studia.. ale puki co to tylko marzenia..
mi się w ogóle nie marzyły, ale obiecałam mamie, więc...
Wiesz, jak tak patrze na Waszą Zuzie to ksero mamy
super!!! dzięki :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

11 maja 2010, 15:32

Gie, no tak.. pamiętam o Twojej Mamie, pewnie zerka na Ciebie co jakiś czas i ma wszystko pod kontrolą :-)

A Zuzua ma rewelacyjne dołeczki :-) No i możesz powiedzieć, że córa do Ciebie podobna, ja o Jasiu niestety nie.. bo to kopia taty, w każdym miejscu..

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

11 maja 2010, 19:08

A Ja lubilam geografie ekonomiczna :D musielismy nauczyc sie wszystkich panstw i stolic na calej mapie gospodarczej swiata :D i dobrze,ze kolezanka z innych studiow mieszkajacaa ze mna na mieszkaniu miala to samo, to uczylysmy sie obrazkowo
Kabul, w Afganistanie, byl kojarzony z Afganistanczykiem spuszczanym w skrzyni drewnianej na linie ze statku i obwiazany byl w srodku kablem ;) stak kabul i do dzis pamietam wiele z nich - i wszystkie stolice Azjatyckie konczace sie na stan - Turkmenistan, Uzbekistan, Kazachstan itp ;)

A co do studiow, ja tez zaczelam Ekonomie i w polowie stwierdzilam,ze nie chce jej robic, ale nie wyobrazalam sobie tez z niej rezygnowac, wiedzac ile czasu juz bym stracila (i teraz sie ciesze, bo robie specjalizacje z nieruchomosci i teraz znow mnie to troche cieszy, amoge pracowac nie tylko jako posrednik, zarzadca albo rzeczoznawca majatkowy - uzyskujac licencje oczywiscie - ale i w ksiegowosci po uniwersytecie ekonomicznym.. zawsze to jakies plusy). Ale czy znajde prace po studiach to sie okaze, bo poki co nie mam glowy do tego zeby szukac i tylko o tym mysle i sie smuce co bedzie jak nic nie znajde :D

Najlepiej by bylo gdyby pozwolono mi wybraz 10 zawodow zebym mogla sobie w nich popracowac, po to zeby pozniej wybrac to co mi sie najbardziej podobalo i wtedy podejmowac decyzje o studiach :) Ciesze sie,ze wzielam tez drugi dzienny kierunek bo to zawsze wieksze szanse na prace, zwlaszcza ze to studia inzynierskie - a nie bylo lekko, a czasami psychicznie kiedy wiedzialam ze nie moge byc w 2 miejscach naraz, albo spoznialam sie godzine na egzamin trwajacy 1,5h to mi psycha naprawde siadala, zwlaszcza ze nie lubie sie spozniac, ale teraz sie ciesze bo wiem ze probowalam i gdyby sie nie udalo to przynajmniej nie bede zalowac ze nie zaryzykowalam :)

Ale teraz pewnie jakbysmy mogly cofnac czas to kazda z nas wybralaby co innego i pewnie wiekszosc probowala by jak najwiecej ze studiow wyciagnac a nie wymyslac co zrobic zeby usprawiedliwic nieobecnosc :)

Ide pisac projekt z Diagnostyki i sprawozdanie, milego dnia! A ja ak bym juz poszla spac, bo mala nie dala mi spac wnocy i bez przerwy mnie kopala :[

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 maja 2010, 20:31

Witajcie

bylismy dzis na kontroli noi wszystko ok, uszki sa czyste.
A jutro raniutko o 8 mamy termin w klinice dzieciecej, dam znac jak wrocimy, a predko pewnie nie, bo juz od razy mowili, ze trzeba do 3 godzin bedzie czekac.

Mam upatrzone lozko inne niz te co Wam pokazywalam 90x160 z allegro bede kupowala, Przemka znajomy przywiezie nam tu do Niemiec, bo on przyjezdza po opony wiec podrzucilby nam lozko

O takie http://www.allegro.pl/item1018864568_lo ... 0_160.html

Gie witaj, szkoda, ze masz tyle pracy, mam nadzieje, ze szybko do nas wrocisz, bo brakuje nam tu CIebie

margarita, zdrowka dla Majki, oj tak patrze, ze te nasze dzieciaczki choruja czesto

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość