Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 lip 2011, 21:35

ewelcia :ico_szoking: kawal baby z tej Twojej corci :ico_haha_01:


ja dzisiaj mialam zalamke juz przez ta pogode, serio... u nas ciagle tylko pada, czasami jeszcze przed poludniem bywa slonecznie, ale po godzinie 12tej jakby ktos w palce pstryknal, leje deszcz dzien w dzien... a dzisiaj od rana padalo

Polka tez dzisiaj miala zabkowe bole :ico_olaboga: Ona ma opuchniete tam gdzie dolny lewy zabek powinien wyjsc i to tak konkretnie, ze pod palcem czuc gule, ciagle z reka w buzi...

wiecie ja sie ostatnio z obowiazkami kurzymi nie wyrabiam :ico_noniewiem: ugotowanie obiadu to teraz masakra, nie dosc, ze pomyslu nie mam nigdy to czasu brak i wiecznie sie okazuje, ze czegos nie mam w kuchni, a z dwojka dzieci do bani sie ubierac i do sklepu isc...

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

28 lip 2011, 09:29

wiecie ja sie ostatnio z obowiazkami kurzymi nie wyrabiam :ico_noniewiem: ugotowanie obiadu to teraz masakra,
ja mam to samo.Nigdy nie zrobie wszystkiego co zaplanuje

U nas dzis deszczowo :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

28 lip 2011, 09:36

Hejka***
u nas dziś☻ wkońcu słońce
mała już nie gorączkuje z czego się bardzo cieszę :ico_sorki:
muszę dziś sięza pranie wziąsć
żeby na wyjazd mieć wszystko gotowe
jeszcze ciasto chę upiec bo mężuś ma urodzinki :ico_sorki:

ewelciaale ci rośnie dziewuszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziewczynki ząbki już/../..????kurcze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 lip 2011, 09:37

kurde niedowierzam normalnie... u nas znowu od rana deszcz leje :ico_zly: Gabriel jest zakiszony jak ogor od tego siedzenia w domu

a trzeba wyjsc do sklepu, w peleryny sie przyzbroimy chyba i wio...

[ Dodano: 28-07-2011, 09:40 ]
aga, wszystkiego najlepszego dla mezusia :ico_prezent:

a kiedy na te wczasy jedziecie??

dobrze, ze Paulince goraczka juz przeszla... pamietam, ze Gabriel nie goraczkowal, tylko marudny byl i tez kilka razy na vibrucolu jechalismy :ico_noniewiem: Polce nic nie bylo na szczescie...

Kurde sasiedzi sobie taras robia juz od kilku tygodni, wiecznie tu jakis mlot udarowy napierdziela, chlopi mi pod oknem szwargola, halas jak diabli, wkurza mnie to juz generalnie, nie dosc, ze deszcz i w domu trzeba siedziec, to taki lomot za oknem

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

28 lip 2011, 09:54

Fintifluszka, wspólczuje pogody
ja tez już świruję w domku
na szczęscie dziś lepiej

a na wczasy jedziemy w nocy z soboty na niedzielę :ico_sorki:

a jeszcze dzis mam kontrole bioderek :ico_sorki:
aga, wszystkiego najlepszego dla mezusia
dzieki w imieniu męża :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

28 lip 2011, 10:56

Hej :-D

Stawiam :ico_tort: za 4 miesiące Martynki :-D

Spróbuje Was doczytać :ico_szoking: i po odpisywać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

28 lip 2011, 11:16

Aniaaa, za 4 mc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

28 lip 2011, 11:30

a ja stawiam za 5 miesięcy Mateuszka :ico_tort:
:ico_oczko: ależ ten czas leci :-)
kochane wybaczcie, że rzadko zaglądam, ale tak wciągnęła mnie książka "Biała masajka", że już dosłownie pochłaniam drugą część.

Przejrzałam szybciutko co u Was, ale nie bardzo pamiętam co której odpisać.
Dobrusia, dziękuję, że pytasz. Z mężem już ok, chyba jednak coś wyniósł z tej lekcji, natomiast miałam akurat okazję zwrócenia teściowej uwagi, żeby nie wtykała nosa do naszych dyskusji, no i teraz sie nie odzywa, uraziłam jej dumę :ico_oczko: lata mi to, wreszcie mam spokój. I tak mi już tyłek obrąbiła u swoich przyjaciółeczek.nie mam zamiaru po raz kolejny wyciągać ręki.
w niedzielę jedziemy do moich rodziców, wracamy za 2 tygodnie, więc przy dobrych wiatrach nie będę widziałą teściów przez miesiąc, bo oni w połowie sierpnia wyjeżdżają na urlop dzięki Bogu :ico_sorki:
natomiast ja jestem pod wrażeniem Twojej figury. Powinnam powiesić sobie Twoje zdjęcie nad łóżkiem, zeby mnie bardziej motywowało :-)

ewelcia, ale duża pannica :ico_brawa_01: niech rośnie na zdrówko :-)

magda1614
super, że wszystko się udało na chrzcinach, Fotki piękne, a Filip to duży chłopak.

Fintifluszka nienawidzę, jak mi ktoś wierci w ścianę, albo gdzieś w pobliżu :ico_zly: a pogoda i w Polsce deszczowa :ico_zly:

aga216
mam nadzieję, że Paulinka już nie gorączkuje

[ Dodano: 28-07-2011, 11:33 ]
Stawiam :ico_tort: za 4 miesiące Martynki :-D
:ico_brawa_01:

[ Dodano: 28-07-2011, 11:34 ]
wiecie ja sie ostatnio z obowiazkami kurzymi nie wyrabiam :ico_noniewiem: ugotowanie obiadu to teraz masakra, nie dosc, ze pomyslu nie mam nigdy to czasu brak i wiecznie sie okazuje, ze czegos nie mam w kuchni, a z dwojka dzieci do bani sie ubierac i do sklepu isc...
ja mam identycznie :ico_zly:
jak ja nienawidzę kuchni

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

28 lip 2011, 12:47

Polka tez dzisiaj miala zabkowe bole Ona ma opuchniete tam gdzie dolny lewy zabek powinien wyjsc i to tak konkretnie, ze pod palcem czuc gule, ciagle z reka w buzi...
juz :ico_szoking: :ico_szoking:
Stawiam za 4 miesiące Martynki
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja stawiam za 5 miesięcy Mateuszka
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja ostatnio kocham ogotwac... a jest dla kogo, bo juz 4 tydzien jest u nas moj braciszek...
Wczoraj usmazylam 40 nalesnikow :ico_oczko: razem z Marcelina... ona siedziala w foteliku, ja do niej mowilam i jakos szlo :-D coraz mniej sypia, ale lubi sama lezec w lozeczku i patrzec w karuzele, ostatnio nawet w nia kopie... wiec jakos dajemy rade :ico_sorki: :ico_sorki: zakupy z 3 dzieci tez sa fajne... :ico_oczko: mala zazwyczaj spi w wozku, a dziewczynki ida grzecznie przy wozku i pomgaja mi robic zakupy :ico_oczko: :ico_oczko: ja naprawde nie mam na co narzekac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: chyba tylko na sprawy finansowe :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

28 lip 2011, 14:54

a ja stawiam za 5 miesięcy Mateuszka :ico_tort:
brawo juz 5 miesiecy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Stawiam :ico_tort: za 4 miesiące Martynki :-D
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas tez dziwna ta pogoda juz mnie glowa boli :ico_olaboga:
Aga dobrze ze Paulince juz goraczka minela z tego co wiem to dzieci po szczepieniu moga goraczkowac za pierwszym razem mala caly dzien byla senna i duzo spala teraz 1 sierpnia idziemy zobaczymy jak bedzie tym razem
Ewelcia i jak plasterek zadzialal i tym razem? ja sie w jednej aptece pytalam to nie bylo musze gdzie indziej popytac

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości