elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

26 lis 2011, 13:40

Czyli że wszelakie placki na bazie śmietany , czy zupa zabielana śmietana tez odpada?
dokładnie, niestety tak jest, trzeba wszystko wyeliminowac by zobaczyć jak skóra zareaguje po tym się stwierdza czy to skaza, bo inaczej to i lekarz nic nie powie, może przypuszczać, bo to wygląda jak trądzik niemowlęcy albo czasem jak egzema, a skaza białkowa to po prostu nietolerancja pokarmowa, więc o jedzenie chodzi i najczesciej o mleko krowie, laktozę.

a ty już wyeliminowałas większosc produktów z diety??? Może dlatego masz tak z piersiami, ja niestety musiałam dokarmiac doriana bo mleko miałam słabsze, bo wiele nie mogłam, bo mu szkodziło, a dziś już lepiej, juz pryzwykł, ale i tak MM podaję bo mam takie co pomaga na gazy i kolki:)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

26 lis 2011, 13:41

Moja na razie to nie rusza. U nas za to odwrotnie jak skończę odkurzać to ona się budzi .Przy odkurzaczu mi zasypia najczęściej.
mój też mi zasypiał przy odkurzaczu, ale ostatnio jakiś bardziej wrażliwy się zrobił i śpi tak delikatnie w dzień. Także wolę go nie rozbudzać, żeby potem nie marudził.
A co do teściowej to wiesz ,, Gdzie diabeł nie może,tam teściowa pośle,,.
haha dobre :ico_smiechbig:
A co do karmienia to nie wiem co jest grane ale od wczoraj mam takie flaki cyce , zawsze były bardziej twarde .Chociaż mała chyba się najada i je w takich samych odstępach więc chyba jest dla niej ok.Ale nie chciałabym by mi pokarmu brakowało.
mi położna mówiła, ze miesiąc góra dwa cycki są ciągle pełne, potem są już miękkie ale jest w nich nadal mleczko. Ja teraz w ciągu dnia mam zawsze takie miękkie, po nocy tylko z samego rana jak mały nie jadł w nocy to mam bardziej twarde. Ale dzięki temu już nie przeciekają i nie muszę wkładek wkładać.
nina widzisz,a moja teściowa zadzwoniła rano czy nam zakupy zrobić na targu;-) także czasami się przydają :-D
no to mój mąż ma taką teściową - czyli moją mamę. Ja niestety tak dobrze nie trafiłam :/
Maja mi wymiotuje znowu :ico_noniewiem: w nocy zwymiotowała pianą :ico_olaboga: do teraz ją bierze ale na razie nic wiecej sie nie dzieje, gotuje jej rosołku z manną i zobaczymy
biedactwo, zdrówka wam

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

26 lis 2011, 14:56

hej kobitki, witam weekendowo :) :ico_kawa:
Aguś to który wózek zamówiłas ze ci nie podpasował???? No i na co szczepienia miał mały, że 3?Już nie pamiętam szczepień z elizą.
Mothercare Spin.. takze nie polecam :ico_sorki:
co do szczepienia to mial trzecie szczepienie i 3 wklucia niestety, to bylo DTaP/IPV/Hib, Men C i PCV :/ przy pierwszym szczepieniu masz te polaczone plus PCV, potem polaczone plus Men C a potem wszystko razem no i 3 wklucia wychodza :/ W Pl podobno jest doustna jedna :ico_sorki:

Inia masz talent! :ico_sorki: przesliczna ta skarpeta, jak bedziesz miala zdjecie tej dla Piotrusia to tez sie pochwal :ico_brawa_01:

Malinka a w ktory piatek powinnas dostac okres, wczoraj czy tydzien temu?

Izus co za palant z tego typa, masakra :ico_zly: mam nadzieje, ze jak szefowie sie dowiedza to zadzwonia i przyjma Twojego meza spowrotem, w koncu skoro to jest praca, w ktorej sie spelnia to wielka szkoda ja stracic :(
przed świętami bez skrupułów :ico_puknij:
no wlasnie, to juz po prostu bezczelnosc.. :ico_zly:

Ladybird zdrowka dla Kalinki :ico_sorki: :ico_sorki:
Była któraś może na filwie "Listy do M"? Zastanawiam się czy warto,a opinie są różne :ico_noniewiem:
ja nie bylam, ale kilkoro moich znajomych tak i mowili ze bardzo fajny :-)

Kocura Bura najlepszego dla Maciusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Szkieletorek ja malego zazwyczaj zostawiam w ogrodku jak spi, a jak nie moge to sciagam mu czapke z 3min przed dojsciem do domu i wtedy nawet jak sie rozbudzi to zanim dojdziemy znow zasypia i w domku mu tylko wszystko rozpinam i w wozku zostawiam :ico_oczko:

Elibell
zdrowia dla meza, ale Ci sie przytrafilo nie dosc ze przemeczona to jeszcze dodatkowa osoba do opieki :(

Nina Ty to masz przygody z ta tesciowa, biedna :ico_sorki: a maz sie wykrecil od delegacji, tak?

Izus
a co sie stalo Mai? zatrula sie czyms? zdrowka! :ico_sorki: :ico_sorki:
Ale dzięki temu już nie przeciekają i nie muszę wkładek wkładać.
ja tez mam sflaczale, no chyba ze Olis mnie dlugo przetrzyma, ale zauwazylam ze jak on ciagnie z jednej to w drugiej mnie tak dziwnie sciska i jak zajrzalam to leci mi jak z krowki wiec bez wkladek nie mam szans :-D


A w ogole - mamy taka mate dla dzieci i kocyk taki gruby 1,5m x 1,5m i klade mu zawsze ten kocyk na podlodze i na tym mate zeby mieciutko mial (mamy panele :/) no i dzisiaj mi sie w chwile przetransportowal z jednego konca na drugi :ico_szoking: od paru dni sie tak odpycha nozkami ze lezy a nozki 'stoja' i pupke ma w gorze i coraz mocniej sie odpycha i przemieszcza z miejsca na miejsce :ico_szoking: niedlugo mi chyba lobuz bedzie raczkowal :ico_brawa_01:

zaraz smigam do sklepu i bede piec karpatke :ico_tort: na 4 miesiace mojego Szkraba :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: ale to zlecialo szybko :ico_olaboga:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 lis 2011, 15:23

na pewno czujesz mrowienie na początku karmienia :ico_oczko: to wtedy sie napełniają :-D
Dokładnie tak jest .
a ty już wyeliminowałas większosc produktów z diety??? Może dlatego masz tak z piersiami
Nie na razie nie .Od dziś postanowiłam się doszkolić doczytać co mi nie wolno i koniec z nabiałem.
A czekolada też odpada ?
Aha i jak wyeliminuję ten nabiał to resztę mogę jeść normalnie ? Bo ja jem wszystko łącznie z smażonym i małej brzuszek nie boli więc nie wiem czy z tego tez powinnam teraz rezygnować?
Szkieletorek ja malego zazwyczaj zostawiam w ogrodku jak spi, a jak nie moge to sciagam mu czapke z 3min przed dojsciem do domu
No u nas raczej odpada bo zimno jak cholera.Ja sama w czapce już chodzę więc małej nie odważę się ściągnąć.
:ico_tort: na 4 miesiace mojego Szkraba :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

26 lis 2011, 15:39

Aha i jak wyeliminuję ten nabiał to resztę mogę jeść normalnie ? Bo ja jem wszystko łącznie z smażonym i małej brzuszek nie boli więc nie wiem czy z tego tez powinnam teraz rezygnować?
kochana smażone nie uczula więc skoro małej brzuszek nie boli to możesz spokojnie jeść. Jeśli rzeczywiście to skaza to po prostu musisz wyeliminować nabiał - czekolada niestety jest na mleku czyli też odpada

[ Dodano: 26-11-2011, 14:42 ]
Nina Ty to masz przygody z ta tesciowa, biedna :ico_sorki: a maz sie wykrecil od delegacji, tak?
z tego wszystkiego aż zapomniałam spytać o tą delegację hehe. Ale raczej nie jedzie skoro nic nie mówił :ico_sorki:

Agus ale masz zdolnego i silnego synka ... super. Mój też ma bardzo silne nogi i jak może się od czegoś odepchnąć to też się przemieszcza. Ale nie podnosi jeszcze dupci jak Twój. To będziesz musiała go jeszcze bardziej pilnować jak Ci zacznie raczkować. Jejuś już się nie mogę doczekać kiedy mój będzie latał po domku za mną :ico_haha_01:. A Alanek z kolei strasznie chce siadać. I taki nerw jak trzeba leżeć. Sam się odpycha i próbuje wstawać, albo za coś chwyta i chyc siedzi. No szok, upilnować go nie mogę. A jak nie ma za co chwycić i mu nie wychodzi podnoszenie to :ico_zly: A co do przewracania to mój potrafi z brzuszka na plecki, ale z plecków na brzuszek nie chce mu się, bo nie lubi na brzuszku leżeć :-P

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

26 lis 2011, 16:17

nina0226, Agus, ale silni są Wasi synkowie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agus, wszystkiego naj za skończone 4 m-ce :-D

nina0226, fajnie tak się polenić z rana :-) Ty masz chyba podobnych teściów do mnie. Moi nie są najgorsi, ale ciągle czegoś od męża chcą, a on leci jak na skrzydłach, a ja się o wszystko muszę kilkukrotnie prosić :ico_zly: A o pomocy z ich strony, np. przy dzieciach, mogę zapomnieć. W sumie o to nie zabiegam, nie chciałabym ani Wiki, ani tym bardziej Piotrusia zostawić w "obcymi" ludźmi.

szkieletorek, najlepiej czytaj skład produktów, jak nie masz pewności, czy mleko w nich jest. J tak robię, taka dieta męczy, ale da się przeżyć. Ja już to drugi raz przerabiam, Wiki miała skazę, już jest lepiej, ale czasem, jak za dużo mleka wypije to ma szorstką buźkę. U nas w tym roku też będzie pierwszy raz prawdziwa duża choinka :-D i podobnie jak Ty, wolę taką kolorową, z ręcznie robionymi ozdobami

elibell, szkoda, że nic nie wyszło z wychodnego :ico_noniewiem:

Mąż jeszcze z pracy nie wrócił :ico_zly: pewnie do teściów zajechał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

26 lis 2011, 16:46

czesc wam. juz wróciłąm do siebie bo u mamy jeszcze gorzej...
w 3 pokojach 12 osób to jest koszmar. Patryka nie ma... pewnie u mamusi siedzi.
Posprzątałąm oczywiscie bo nawet gdzie dziecka położyc nie miałam..
poczekam na hrabiego.
Okresu dostałam dziś....

nina0226, zazdroszcze tak kochanego męża :( ja już jestem zdana tylko na siebie...
może kiedyś i mi sie trafi ktoś ... kto o mnie i Liwke zadba, tymczasem ide do mojej buni bo tam juz piszczy ;)
Mąż jeszcze z pracy nie wrócił pewnie do teściów zajechał
skąd ja to znam ?;>

Agus napisał/a:
na 4 miesiace mojego Szkraba
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
izuś_85 napisał/a:
Maja mi wymiotuje znowu w nocy zwymiotowała pianą do teraz ją bierze ale na razie nic wiecej sie nie dzieje, gotuje jej rosołku z manną i zobaczymy
zdrówka :****

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

26 lis 2011, 16:59

może kiedyś i mi sie trafi ktoś ... kto o mnie i Liwke zadba
może jeszcze twój mąż zmądrzeje. A ile ma lat?

To skarpeta Piotrusia:

Obrazek

A moje dzieci śpią, Wiki już 2 godz, a Piotruś 4 godz. z przerwa na cycusia :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

26 lis 2011, 17:37

inia1985,

20...lat.
piękna skarpetka :)))

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

26 lis 2011, 17:53

nina0226, fajnie tak się polenić z rana :-) Ty masz chyba podobnych teściów do mnie. Moi nie są najgorsi, ale ciągle czegoś od męża chcą, a on leci jak na skrzydłach, a ja się o wszystko muszę kilkukrotnie prosić :ico_zly: A o pomocy z ich strony, np. przy dzieciach, mogę zapomnieć. W sumie o to nie zabiegam, nie chciałabym ani Wiki, ani tym bardziej Piotrusia zostawić w "obcymi" ludźmi.
no u mnie właśnie teście ciągle czegoś chcą, ale żeby sami pomóc to zawsze "nie mam czasu" itp. Na szczęście mój mąż nie lata do nich na okrągło. Ostatnio nawet jakiś miesiąc temu była awantura, bo mąż chciał pobyć z nami, a teście chcieli żeby im pomógł i nie mogli zrozumieć jak mąż może mieć swoje zdanie. Na szczęście mąż umie postawić na swoim, bo inaczej by mu na głowę weszli :ico_zly:. A co do zostawiania dzieci to też jakoś nie mogę się przełamać. Z moją mamą bez problemu ale z teściami jeszcze nigdy nie zostawiłam. Zresztą oni nie kwapią się do pomocy nawet jak potrzebowałam, bo byłam chora to było im ciężko przyjść lub wziąć małego na spacer. No cóż... za teściów nie wychodziłam za mąż.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość