anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

29 lip 2007, 18:44

kurcze nie ma u nas w poblizu Auchen :(

Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

29 lip 2007, 22:06

to super cena jak na taka wyprawke-moze jutro tez odwiedze Auchana i zobacze czy u nas sa :-)

[ Dodano: 2007-07-29, 22:08 ]
jesli chodzi o pranie to ja poczekam zdecydowanie do wrzesnia i tak nie mam teraz gdzie tego skladac, wiec wszystko wyladowało by w reklamowkach i kartonach a do wrzesnia moze juz bede miec urzadzona choc czesc domu - yhh wszystko na ostatnia chwile czasami martwie sie, ze nie damy rade z ta przeprowadzka przed narodzinami ...

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

29 lip 2007, 23:01

kurcze, Auchan mam trochę daleko, ale może jakoś dam radę się tam wybrać. Bo cena jest naprawdę bardzo kusząca.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

29 lip 2007, 23:47

No ja sie zastanawiam czy jeszcze różowego sobie nie kupić bo nawet jeden ręczniczek to za mało ja do Auchana też mam spory kawałek ale na szczęście mam kochanego męża który mnie wozi autkiem :ico_oczko: No i on pracuje w firmie która ma siedzibę koło właśnie Auchana a oni tam często mają fajne promocje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 lip 2007, 10:16

Witam dziewczyny po tygodniowej przerwie :ico_haha_02:
Byłam bardzo ciekawa co tam u was słychać i przez ostatnią godzinę czytałam wasze posty z zaciekawieniem.
Ja tez mam słabą morfologię ale nie mam specjalnej diety (jak na razie) do położnej dopiero idę 13 sierpnia więc się okaże. Wcześniej chcemy jechać do Gdańska na jeszcze jedno 3D żeby podejrzeć naszego synka.
IKA nie wiem co powiedzieć, może jednak wykorzystasz te ciuszki co kupiłaś dla córeczki zanim jeszcze podejrzałaś co będzie. Jednak kobieca intuicja nie jest taka zła. Od razu zauważyłam zmieniony kolor twojego suwaczka :-D
A z sexem u nas jest tak jak u większości: Ochotę mam mniejszą jak przed ciążą ale mam ale mój mąż o dziwo boi się że coś się stanie albo że będzie mnie bolało. Dziwne, nigdy nie podejrzewałam go o takie rzeczy.
A ja też nic nie piorę bo nie dość że jestem przed remontem to jeszcze nie mam mebli także dziewczyny nie jesteście same :ico_haha_01: . Babcia non stop mnie karmiła no i 2 kilo na plusie po tygodniu :ico_placzek:

Urlop mi się udał choć pogoda nie dopisała. Ale raz się wykąpałam w jeziorze choć woda była lodowata :ico_oczko: .
A mój mąż przez ten tydzień doprowadził mieszkanie to takiego stanu :ico_olaboga: że jak wczoraj weszłam to :ico_szoking: . No i zaraz zaczynam :ico_pranko: no i :ico_odkurzanie:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

30 lip 2007, 10:54

Ika202 pisze:No ja sie zastanawiam czy jeszcze różowego sobie nie kupić bo

No, bo fajne i naprawdę niedrogie.

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

30 lip 2007, 11:22

Dziewczyny dzis przeszłam sama siebie rano wstalam po 6 na pobranie krwi i o 7:15 byłam juz w łożeczku znowu i spałam do 10:30 :ico_szoking: gdyby nie burczenie w brzuchu to przespałabym cały dzień...a dzięn mamy psakudny leje i leje :(

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

30 lip 2007, 11:28

anetkajur pisze:i spałam do 10:30

ja też dziś pobiłam rekord. spałam do 9.30. ale ogónie to strasznie źle śpię w nocy, no i nasz synek do nas przychodzi spać :ico_olaboga: wtedy jest jeszcze gorzej, a ja nie mam siły, żeby go przenieść.

[ Dodano: 2007-07-30, 11:34 ]
u mnie też barowa pogoda. najchętniej niewychodziłabym, ale muszę jeszcze małe zakupy zrobić, za te 20 zł co to do jutra nam zostało :ico_olaboga: . a do pierwszgo jeszcze dwa dni :507:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

30 lip 2007, 12:13

anetkajur pisze:i spałam do 10:30 :ico_szoking:

:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: wstydzę się okrutnie, bo ja od zeszłego tygodnia zaczęłam sypiać do 10:00 a zar nawet do 11:00. Ale w nozy niebardzo mogę spać, mimo zmęczenia. Zasypiam ok. 3:00, mimo iż od 24:00 jestem już w łóżku.
Agnieś81 pisze:muszę jeszcze małe zakupy zrobić, za te 20 zł co to do jutra nam zostało :ico_olaboga:

Znam to bardzo dobrze. Ale popatrz, zostało ci te 20 zł i spokojnie zrobisz za nie zakupy. Ale jak masz więcej pieniędzy i pójdziesz do sklepu to za cholerę te 20 zł nie starczy (nawet na połowę zakupów :ico_szoking: ). Przynajmniej ja tak mam. Nie wiem co robię przez cały miesiąc z pieniędzmi, skoro na koniec miesiąca mogę się prawie bez nich obejść. I wtedy się da! Muszę się wybrać na jakiś kurs oszczędzania, albo co!!!!

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

30 lip 2007, 12:17

Evik.kp pisze:KA nie wiem co powiedzieć, może jednak wykorzystasz te ciuszki co kupiłaś dla córeczki zanim jeszcze podejrzałaś co będzie. Jednak kobieca intuicja nie jest taka zła. Od razu zauważyłam zmieniony kolor twojego suwaczka :-D
No odzyskałam nadzieję że moja intuicja matki jednak mnie nie zawiodła :ico_oczko: Gratuluje udanego urlopu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A ja dziś do 8 spałam :ico_szoking: i w ogóle tak źle sie dziś czuje mam zgagę i strasznie mnie żołądek boli i nic jeść nie mogę :ico_placzek: dokładnie tak samo miałam z córą stąd moja ciąża z córą zakończyła sie anemią mam nadzieję że teraz tak źle nie będzie :ico_olaboga:
Agnieś81 pisze:ale ogónie to strasznie źle śpię w nocy, no i nasz synek do nas przychodzi spać :ico_olaboga: wtedy jest jeszcze gorzej, a ja nie mam siły, żeby go przenieść.
a ile twój synuś ma lat??no ci sie nie dziwię a spać z dzieckiem to męczarnia ,bo te kochane bobaski tak sie rozpychają ,kopia :ico_olaboga: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość