Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

05 gru 2008, 16:31

martuunia1 pisze:Nie wiesz ze facetom sie nie sprzata

nie pojmuje tego :ico_oczko: ale umylam podloge i zrobilam troche porzadku na biurku, zaraz musze sie pakowac bo o 19 wyjezdzamy

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

05 gru 2008, 17:21

Marta jak posprzątałas to może i u mnie posprzątasz?? :-D
Tak mi się nie chce dziś, musze jeszcze jechac do makro z tata bo mu obiecalam.
A jutro chcialabym się troszke pouczyć.

Tosia dziś poszła późno na drzemke bo dziadek się niż zajmowal to robił wszystko nie tak jak prosiłam :ico_olaboga: ale mi sie nawet opowiadac nie chce, jeszcze tylko trzy tyg i niania juz będzie na cały dzień i będzie spokój.

Własnie zapakowałam lasagbne do piekarnika bo nie mam siły na finezyjne jedzenie :-D

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

05 gru 2008, 18:11

Ania to umowmy sie tak:ja bede sprzatac a Ty gotowac bo dzis lasagne to dla mnie finezyjne danie :-D .U Nas naleśniki z serkiem homogenizowanym....najbardziej niefinezyjne danie na piatek :-D .
A co do dzoadkow to zaden nie pzrebije Dziadka Nelci ktory jej dal do zabawy szuflade z lekami(nasercowe,antybiotyki,witaminy,masci i syropy) :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: po naszej reakcji juz nigdy tego wiecej nie zrobi :569: :569: :569: :569: :569: :569: :502: :502: :502: :502: :502: :502: :502: :612:

Janiolku miłego weekendu!!!!!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

05 gru 2008, 19:43

Ania moja oferta jest lepsza - ostatnio nie pokusze sie o nic wiecej jak miecho na patelni grilowej i do tego ziemniaki i surowka albo warzywa na patelnie :ico_oczko: A dzis nie bylo zadnego finezyjnego dania, pojemy u rodzicow :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 gru 2008, 12:41

Uff posprzątałam, ale mi się mega nie chciało. Treba jednak było bo dzis przychodzą do nas znajomi.

Tosia zachwycona konikiem :-D bujała sie od rana. Dostała jeszcze miśka przytulaska i lego duplo bo mój M się nie mógl powstrzymac i już teraz jej kupił. Ale nie wiem czy ona zakumała,że to od mikołaja czy po prostu się cieszyła,że to nowe zabawki.

Ja dostałam perfumiki taki jeak chciałam Lancoma więc jestem zadowolona :-D
A moi rodzice nam fundeli ekspres do kawy więc własnie popijam świeżo mieloną aromatyczną kawe. :-D

Tosia poszła na spacerek a ja zmykam się uczyć:) Uadego weekendu!

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

06 gru 2008, 15:14

Nelinka tez zachwycona konikiem :ico_brawa_01: ...Rano jak otworzyla oczy stal kolo lozeczka obwiazany czerwona kokarda ale radocha byla!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Na koniku jezdzil tez dino(pluszak) i tinky winky :-D noi oczywiscie JA :-D .
Ja od Mikolaja dostalam telefon miesiac temu :-D i to tez prezent pod choinke jak rowniez na mikolaja w przyszlym roku :-D z tym ostatnim to zartuje :-D
Dostalismy tez od siebie kamere :-D jakies 2 tyg temu :-D

Ania a czy ten ekspres to taki ktory robi kawke z mleczkiem pianka :-D ??

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

06 gru 2008, 16:02

a Lenka od jednych dziadkow juz dostala tydzien temu prezenty a dzis od mojej mamy, ktora nie miala pomyslu po tym jak lenka dostala sorter, kupilysmy buciki. Rozmiar 23, ale chyba troszke zanizona numeracja bo mierzylysmy wczesniej kilka par 22 i byly ok. Sa sliczne z kwiatuszkiem :-D jeszcze troszke nie wie jak w nich chodzic ale probuje, dzis smiga jak nigdy wiec jestem dumna strasznie. Nie mam juz pomyslu co chcemy na gwiazdke bo zabawki leza i sie kurza wiec wolalabym cos praktycznego, ale nic nie potrzebujemy poki co.
Ja mam dostac ksiazke "Perfekcyjna Pani Domu" od mamy ale niestety nie doszla jeszcze wiec wykorzystam ja na noworoczne porzadki

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

07 gru 2008, 10:37

Janiołku praktyczne prezenty maja swoje plusy...ale pomysl ze za niedlugo Lenka bedzie sie bardzo interesowala zabawkami i na pewno kazda zabawka bedzie pozadana wiec jesli nie bedziesz miala pomyslu na swieta to zawsze mozesz poprosic o zabawke :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 gru 2008, 12:37

martuunia1, moja mama wpadla na pomysl powszechny u was czyli Duplo. Nie chce po prostu zeby dostala tone grzechotek bo one leza.
A wiecie ze Kasia urodzila?? :-D Juz skladalam gratulacje na radosnych ogloszeniach ale tu tez puszcze :ico_prezent:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

07 gru 2008, 17:28

[size=150]Ratulacje Kasia !!![/size] :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość