Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

19 wrz 2012, 21:58

wiśnia gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzwoneczek a powiedz mi jak liczyli Twój zasiłek macierzyński?? znaczy się pisałaś wniosek że to dochód utracony czy oni z góry go tak zaliczyli?

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

19 wrz 2012, 22:22

a my juz raczkujemy :-D i podchodzi wciąz do wresalki i zaczyna sie podnosić...na razie na kolankach stoi, ale sumiennie ćwiczy :ico_oczko:
U nas jest ten problem, że gdy mały leży i podam mu ręce żeby sobie usiadł to on zamiast siadać od razu staje na nogi, potrafi nawet sam stać przy kanapie kilka sekund ale nonono się jeszcze mocno chwieje.
Brawo dla Patryczka za raczkowanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja dzis zdalam jedna czesc metodologii jeszcze za tydzien 2 czesc i bede szykowala sie do obrony. tak sie ciesze ze kupilam wino na wieczor i bedziemy swietowac z mezem
Miłego świętowania i super że część egzaminu do przodu.

Asienka86 my chyba samą kurtkę zakupimy. Do spacerówki mam śpiwór więc myślę, że obejdę się bez całego kombinezonu, a młody na zimę sam nie będzie chodził :-D

asiab ale ten czas zleciał, już do pracy musisz wracać :ico_placzek:

A my dzisiaj na szczepieniu byliśmy ale nas odroczyli..., niby nic ale gardło czerwone i K. przeziębiony więc nie mogą zaszczepić. Na dodatek dałam wczoraj małemu kalafiora do zjedzenia i tak go wysypało że szok, lekarka się nawet zdziwiła.

Wy o wychowawczym a ja na opiece, dowiedziałam się, że można wykorzystać 60 dni opieki na dziecko przez 3 lata więc pomaszerowałam do naszej pediatry i się pytam czy mi wypisze, bo jak pójdę na wychowawczy to nic mi nie będzie przysługiwało a ona bez problemu wypisała, więc jeszcze trochę kasy z ZUSu wyciągnę :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

19 wrz 2012, 22:29

Asieńka86, ja już nie pamiętam. Na zasiłek rodzinny musiałam wypełnic wniosek o dochodach moich i męża za 2010 rok. A na wychowawczy z urzedu skarbowego wniosek ze płacę składki .

[ Dodano: |19 Wrz 2012|, o 22:32 ]
Wy o wychowawczym a ja na opiece, dowiedziałam się, że można wykorzystać 60 dni opieki na dziecko przez 3 lata więc pomaszerowałam do naszej pediatry i się pytam czy mi wypisze, bo jak pójdę na wychowawczy to nic mi nie będzie przysługiwało a ona bez problemu wypisała, więc jeszcze trochę kasy z ZUSu wyciągnę :-D
trzeba kombinować :-D :ico_oczko:
otrafi nawet sam stać przy kanapie kilka sekund ale nonono się jeszcze mocno chwieje.
o jacie...ależ siłacz! :ico_szoking: wstawiaj zdjęcie :-D
kalafiora do zjedzenia i tak go wysypało że szok, l
:ico_szoking: w życiu bym sie tego nie spodziewała :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

19 wrz 2012, 23:11

o jacie...ależ siłacz! :ico_szoking: wstawiaj zdjęcie :-D
Jutro udokumentuję :-D

[ Dodano: |20 Wrz 2012|, o 08:42 ]
dzwoneczek82, specjalnie dla Ciebie :-D
Obrazek

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

20 wrz 2012, 09:10

Dziewczyny cudne macie dzieciaki :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

20 wrz 2012, 09:38

biniu_s, rany :ico_olaboga: Czarek szaleniec :ico_olaboga: brawoooo !

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

20 wrz 2012, 10:02

Mad., teraz szaleje a na starość będzie marudził na kręgosłup :-D Wiem, że to niezbyt dobre dla takiego malucha ale kurka co zrobić jak są czasami takie płacze przy tym przeziębieniu teraz, że tylko gdy postawię Go na nóżkach jest spokój i uśmiech od ucha do ucha.

Już czuję, że dzisiaj będzie ciekawy dzień..., obudził się o 8.00 i wył do teraz. Ani nie chciał jeść ani pić..., uśpiłam Go na siłę bo mama z nim zostaje a ja do lekarza z ojcem muszę jechać. Mam nadzieję, że jak sobie pośpi to mu minie trochę. Wogóle zamiast coraz lepiej ze zdrówkiem to jest gorzej, strasznie mu charczy w nosku.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

20 wrz 2012, 10:58

biniu masz super silnego synka :):)

ahaa czyli moge isc na pol roku jeszcze na wychowawczy :) tylko poiwedzcie jak sie to zalatwia?? i kiedy zostalo mi poltorej mc do konca macierzynskeigo

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

20 wrz 2012, 12:10

biniu_s, :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ależ fajnie on tak na tych nozkach wyglada...i tak jakby nie sprawiało mu to żadych problemow!!! i jak urósł...wstawiaj jeszcze inne zdjęcia :-D :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Sylwia, na początku musisz zawieść podanie do zakładu pracy o urlop wychowawczy. a potem idz do MOPS tam ci wszystko wytłumaczą i powiedzą jakie dokumenty sa potrzebne...a jezeli ci przysługuje płatny to czemu nie starasz sie o zasiłek rodzinny na dzieci???

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

20 wrz 2012, 13:13

Tak na dowód, że to napewno Cezary :-D
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość