Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

13 wrz 2008, 16:49

Witam :ico_haha_02:

Moja praca magisterska już poszła do druku i oprawy. Teraz czekam tylko na wyznaczenie terminu obrony i będę miała święty spokój :-D

Jak tam u Was z pogodą, bo u mnie marnie. Deszczowo i pochmurnie, a przede wszystkim bardzo zimno brrr. Nawet w domu chłodno się zrobiło.

mikusia jak już masz doświadczenie w pisaniu tego typu pracy, robieniu badań, to magisterkę zrobisz raz dwa i będziesz miała tytuł. A za tym idą większe pieniążki w pracy :ico_oczko: Zatem warto się zmotywować - tak myślę :-)

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

13 wrz 2008, 17:14

Witam serdecznie.
a ja dziś zaczęłam myśleć czy by jednak nie iść na tego mgr'a :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: przydałoby się mieć ten tytuł... ale mnie się tak nie chce :ico_sorki: :ico_haha_01:
Mnie również sie nie chciało. Zrobiłam inżyniera na Politechnice i miałam dość.Jednak mój obecny mąż mówił że warto iść dalej. W moim przypadku to było tylko dodatkowo 1,5 roku.
mikusia jak już masz doświadczenie w pisaniu tego typu pracy, robieniu badań, to magisterkę zrobisz raz dwa i będziesz miała tytuł.
To akurat prawda.Mnie się znacznie łatwiej pisało pracę magisterską.Już wiedziałam co i jak.

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

13 wrz 2008, 17:22

no i wiecie, zapisałam się na tego mgr'a ;-) tak więc przede mną jeszcze 2 lata nauki :ico_noniewiem: nie chce mi się no ale zrobie go :ico_haha_01:

mam nadzieje że uda się zrobić tak, że będe mogła rozszerzyć temat swojej pracy licencjackiej :-) zobaczymy... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

13 wrz 2008, 17:27

no i wiecie, zapisałam się na tego mgr'a ;-) tak więc przede mną jeszcze 2 lata nauki :ico_noniewiem: nie chce mi się no ale zrobie go :ico_haha_01:
Zobaczysz jak szybko minie Ci ten czas.
mam nadzieje że uda się zrobić tak, że będe mogła rozszerzyć temat swojej pracy licencjackiej :-)
Oby wszystko było po twojej myśli

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

13 wrz 2008, 23:21

Witam Was- tez jestem mloda mama- mam 18 lat moj chlopak 28 lat. Od kilku lat mieszkam w USA i studiuje. Moj partner juz pracuje w firmie ojca, w Kancelarii Adwokackiej jest 100% amerakaninem wiec napewno nigdy nie bedzie chcial wrocic ze mna do Polski. Ja bardzo chcialam wrocic po studiach do mojego Gdanska. Teraz raczej nic z tego :ico_placzek: W tym roku bylam w Polsce caly miesiac, jestem zakochana w Gadansku, no chyba ze to zauroczenie.
Moj partner jest zadowolony z takiego obrotu sprawy :-D ja juz sie przyzwyczajam. Miala troszke inne plany, dziecko nie bylo planowane, no ale juz jest wiec trzeba sie cieszyc :ico_oczko: Date slubu juz mamy ustalona, mieszkamy razem oficjalnie od 2 dni. Jest mi dziwnie, przeciez bywalam u niego w domu juz wczesniej, nawet na caly weekend przychodzlam i bylo ok. A dzis gdy juz mieszkam, jest dziwnie.
Moj Greg teraz wyjedzie na tydzien na jakies szkolenie, wiem ze to wazne ale jest mi smutno ze zostane sama w tym wielkim domu.

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

14 wrz 2008, 07:45

Witajcie kochane:)
Mało mnie ostatnio na tt,ale mam urwanie głowy :ico_noniewiem:
Teraz mnie czeka otwarcie firmy no istny młyn normalnie:)
Udanej niedzieli :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

14 wrz 2008, 09:31

Witam serdecznie nieznane mi forumowiczki :ico_haha_02:

IVI90 no to trzymam kciuki, żeby Ci się wszystko dobrze poukładało i żeby udało Ci się przetrwać ogromne zmiany w Twoim życiu. Na pewno dasz radę! :ico_oczko: Dobrze że trafiłaś na TT, tutaj znajdziesz wsparcie i życzliwych ludzi. Zajrzyj na wątek, gdzie piszą Polki z zagranicy. Może znajdziesz sobie bratnią duszę w USA :ico_oczko: Pozdrawiam i trzymam kciuki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

14 wrz 2008, 09:44

Cześć
Biedroneczko wlasnie pisze na watku polski z zagranicy, moj Greg zaraz wyjezdza, zostane sama. Ale to nic, wlasnie przegladam suknie slubne, buty i bizuterie itd. Dzis pierwszy raz poglaskalam moj brzuszek i powiedzialam- Witaj kochana istotko, bedzie dobrze, jestem mloda ale dam rade. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

14 wrz 2008, 09:50

No to świetnie! A przygotowania do ślubu na pewno poprawią Ci humor :ico_oczko: W końcu wybieranie białej sukni, to zawsze coś :-D Chociaż ja swoją kupiłam przez internet, niecierpię chodzić po sklepach imierzyć ciuchy :ico_noniewiem: Pewnie dziwnie to brzmi z ust kobiety :ico_haha_01: Pomału mój K mnie reformuje i jak z nim wybieram się na zakupy ciuchowe, to spędzam sporo czasu na przymieraniu :-D

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

14 wrz 2008, 09:58

Ja uwielbiam zakupy, juz upatrzylam sobie sukienke a cala reszta zajmnie sie firma ktora przygotuje slub. Greg patrzal juz na necie na obraczki :-D :-D wybral ladne, klasyczne.
Ja mam spora rodzine, ale z polski przyjedzie jakies 24 osoby bo reszta nie da rady ale ze strony Grego bedzie 80 osob, jego znajomi to bedzie jakies 10 osob, moi znajomi 20 osob czyli wesele na jakies 130 osob :-D Czyli takie srednie wesele- tu, bo w Polsce to raczej duze wesele. Potem podroz poslubna i nowe zycie. Tesciowa jest kochana i tesc tez.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość