Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 sty 2008, 13:23

A mi urlop nie przysługuję, bo w domku siedze :ico_oczko: tylko od połowy pazdziernika znów bedą studia no a we wrześniu egzamin bo w czercu nie myslę podchodzic bo juz albo urodze albo bede "na ostatnich nogach" :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-07, 12:25 ]
Spinka, to sprytnie z tym księdzem, mi się też nie chce sprzątać tym bardziej że on wparaduje w swoich butach traktorach i przejdzie mi przez cały dom to mycie podłóg czeka mnie przed nim i po Nim :ico_zly: Mógłby choć troche trzepywac buty ale on takie panisko że nawet na wycieraczke nie patrzy. potem dywan mokry przy fotelu a ślady na całym korytarzu i schodach. Dam mu worki na buty :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 sty 2008, 13:25

spinka pisze:A dzisiaj chodzi u nas ksiądz po kolędzie, ale my do teściów pójdziemy, bo mój A nie ma ochoty sprzątać, więc luzik :-D


No nieźle :ico_haha_02:
Hihi a u mnie w tym roku ksiądz w ogóle po wsi nie chodzi. Śmiejemy się, że chyba ma za dużo pieniędzy :ico_haha_01:

Zazdroszczę Wam dziewczyny, że juz jutro zobaczycie dzidzie. Ja już nie mogę sie doczekać i zamartwiam się, czy z dzidzią wszystko dobrze. A wizyta dopiero za 2,5 tyg :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 sty 2008, 13:27

NOWA, ja nie będe miała USG jutro, tylko taka kontrolna wizyta.
A nasz ksiądz nigdy by sobie nie odpuścił pozbierania kaski :ico_zly: jest pazerny jak nie wiem. połowa ludzi nie chodzi tu do koscioła tylko do innych jezdzi bo też go nie lubia :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-07, 12:28 ]
Czas sie brac za zupę bo juz dzidzia woła jeść :ico_oczko: jutro może w koncu uda mi sie zmierzyć cukier i obczaje która babka w laboratorium pobiera krew w tym. tyg. ,jeśli ta co szukała mi żyły to za tydzien pójde na pobranie bo one sie zmieniaja i raz jest fajna a raz ta co nie umie pobierać :ico_zly:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 sty 2008, 13:29

Marta26 pisze: tylko od połowy pazdziernika znów bedą studia no a we wrześniu egzamin bo w czercu nie myslę podchodzic bo juz albo urodze albo bede "na ostatnich nogach" :ico_oczko:



To ja mam jeszcze ciekawiej, bo w czerwcu to mój ostatni semestr, czekają mnie egzaminy i teoretycznie obrona pracy magisterskiej :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

07 sty 2008, 13:34

Marta ze mną teraz to wszystko możliwe i kto wie, czy bym nie odpaliła księdzu odpowiedniego tekstu co do tych butów :ico_noniewiem:

Nowa nie zamartwiaj się :ico_nienie: bo osiwiejesz jak ja - serio - a ja jutro pomarudzę tak, że musi mi zrobić to USG, no i pierwszy raz mam zamiar wparować do niego z karteczką i niech mi odpowiada na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości, a jak mi za to dodatkowo policzy, to normalnie nie wiem co mu zrobię!

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 sty 2008, 13:35

NOWA, ja się stresuję tym że we wrześniu to już całkiem nie będe miała czasu na nauke przy małym dziecku, poza tym zapomne dużo słówek itp. Ale nie załuję nic a nic że dzidzia urodzi się w czerwcu bo całe wakacje spedzimy razem bez nauki :ico_oczko: Mysmy mieli rozpocząć staranka miesiac pózniej żeby termin był na 20-30 lipiec ale jakos tak nie mogłam juz wytrzymać i namówiłam M. na próbe jeden cykl wczesniej no i to był od razu owocny cykl :ico_noniewiem: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-01-07, 12:37 ]
spinka, to bym była na językach całej wsi jakbym mu coś powiedziała. Zresztą ponoć niekulturalne jest mówienie komuś żeby zdjął buty, tak mówi savoire-vivre czy jak to się tam pisze. Ale mógłby choć wytrzec w wycieraczke, mamy jedną od zewnatrz, jedną od wewnalrz- taki niby dywanik ale własnie dobrze snieg chyta :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-07, 12:39 ]
Ja bym chciała żeby lekarka jutro posłuchała serduszka, ale ona może stwierdzić że za wcześnie jeszcze bo jakoś kijowo liczy tyg. i jak mi jutro według OM strzeli 15 tyg. to ona liczy jeszcze jeden mniej 9a tak naprawdę to w piątek bedzie już 16 tc przez to ze mam króciutkie cykle) Ale ona poszła na łatwizne i liczyła dla cyklu 28dniowego

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

07 sty 2008, 13:40

Tak to jest jak się na wsi mieszka, ale ja gadanie mam w d..., a księdzu powiedziałabym coś takiego, że jemu by się głupio zrobiło, a nie mnie, coś o bolących plecach bym napomniała, albo o okropnych zawrotach głowy przy pochylaniu się :ico_oczko:
Marta mi gin słuchał serduszka 4 tygodnie temu, czyli wg jego liczenia (on liczy pełne tygodnie) to było w 15, ja nic nie słyszałam poza kopniaczkami, ale on stwierdził, że słyszy i że jest ok.
Ostatnio zmieniony 07 sty 2008, 13:53 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 sty 2008, 13:40

Spinka dobry pomysł z tą kartką :ico_brawa_01: . Ja tez zawsze przygotuję sobie listę pytań w głowie, a jak juz jestem, to z nerów albo ze szczęścia wszystkiego zapominam :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

07 sty 2008, 13:42

spinka, jakoś przezyje tego księdza i jego buty, on naprawde jest beznadziejny i taki teks uznałby pewnie za obrazę. Wie że go nie lubię bo jesztem oschła w stosunku do Niego, niech przyjdzie, dostanie pieniażka i spływa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

07 sty 2008, 13:51

Marta26 pisze:NOWAJa bym chciała żeby lekarka jutro posłuchała serduszka, ale ona może stwierdzić że za wcześnie jeszcze


To dziwne :ico_szoking: , ja na każdej wizycie słucham serduszka maluszka, ale nie na każdej mam USG. wydaje mi się, że to widocznie jest dla dzidziusia mniej szkodliwe. Nawet jak byłam z tymi plamieniami, to gin tylko badała ginekolog. i słuchała serduszka.
Jak byłam po ostatnim plamieniu, to normalnie tak się zestresowałam, bo okropnie długo szukała serduszka (już przechodziły mi przez głowę najgorsze myśli)z tego wszystkiego to nawet nie słyszałam :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość